Pianka polietylenowa o grubości 10mm

Pianka polietylenowa 10 mm jest szeroko stosowana w różnych aplikacjach.

Jej właściwości fizyczne sprawiły, że jest najbardziej popularna wszędzie tam, gdzie elastyczność i amortyzacja są kluczowe. Wykorzystywana jest w sprzedaży internetowej do ochrony towarów podczas transportu, a także w budownictwie i inżynierii, gdzie służy do zabezpieczania powierzchni pod względem termicznym, fizycznym i przed zarysowaniami

Pianka polietylenowa 10 mm jest wytwarzana w procesie polimeryzacji. Efekt końcowy jest zarówno ekonomiczny, jak i skuteczny w zakresie ochrony przedmiotów podczas transportu przed uszkodzeniem. Dzięki technice produkcji posiada dużą ilość kieszeni powietrznych, co zapewnia maksymalną izolację termiczną. Pianka jest powszechnie stosowana na placach budowy przed montażem dużych konstrukcji metalowych, takich jak baseny. Elastyczna pianka polietylenowa jest miękka i ściśliwa, dzięki czemu idealnie nadaje się do wyściełania przestrzeni między metalowymi płytami.

Ponieważ pianka PP 10 mm jest elastyczna, może być stosowana jako dodatkowy amortyzator w budownictwie. Pianka polietylenowa 10 mm jest często wykorzystywana jako wypełniacz lub izolacja pomiędzy powierzchniami w przemyśle budowlanym. Zapobiega to nie tylko zarysowaniom i uderzeniom tych powierzchni, ale także skokom temperatury pomiędzy powierzchniami zapobiegając występowaniu mostków termicznych pomiędzy kolejnymi warstwami materiału.

Ten rodzaj pianki polietylenowej (pianka polietylenowa 10mm) ma za zadanie rozproszyć siły i uniknąć ich koncentracji. Jest lekki i mocny, o wysokiej odporności na odkształcenia nawet przy dużych obciążeniach, dzięki czemu doskonale nadaje się do wypełniania pustych przestrzeni ramy w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości.

Elastyczna i mocna pianka 10 mm polietylenu jest używana jako opakowanie ochronne dla delikatnych towarów, takich jak szkło, porcelana lub kryształ, które mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu. W związku z tym jest on również stosowany do owijania obrazów i innych dzieł sztuki.

Ostatnie zalety pianki polietylenowej 10 mm to jej lekkość, jej niska cena, oraz duża wytrzymałość. Czyni ją to ekstremalnie użytecznym materiałem pakowym, który z powodzeniem zastępuje papierowe odpowiedniki. Polietylen zastępuje kartonowe przekładki paletowe i papierowe wypełniacze kartonów. Możesz kupić ten produkt już dzisiaj w naszym sklepie internetowym. Neopak to szybkie dostawy, świetne ceny i bardzo dobry kontakt z obsługą. Przekonaj się do nas sam, na pewno nie pożałujesz.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie