Pianka polietylenowa o grubości 2mm

Pianka polietylenowa o grubości 2 mm to produkt, który świetnie się sprawdzi w każdym przedsiębiorstwie dla wielu celów.

Ze względu na dużą sprężystość jest wykorzystywany w paczkach do amortyzacji uderzeń, owija się nim bezpośrednio produkty albo wypełnia całe opakowania. Stosuje się ją też w budownictwie, czasami jako element zabezpieczający powierzchnie przed uszkodzeniami podczas pracy.

Pianka polietylenowa 2 mm powstaje w wyniku polimeryzacji etylenu. Powstały produkt jest zarówno tani w produkcji, jak i posiada unikalne właściwości. Zawiera w swoich porach spore ilości powietrza, które daje świetne właściwości izolujące. Produkt wykorzystuje się też na budowach, czasami jako podkład pod różne elementy i konstrukcje, takie jak baseny, wanny, czy inne.

Używając pianki polietylenowej 2 mm można też zabezpieczać rury izolując je od siebie termicznie. Polietylen jest rodzajem tworzywa sztucznego, które zawiera w swoich porach dużą ilość powietrza. Produkt ten posiada doskonałe właściwości mechaniczne, w tym odporność na ściskanie i rozerwanie pod wpływem uderzenia. Jego elastyczność pozwala na szczelne owijanie dowolnych przedmiotów lub po prostu wypełnianie nimi całych opakowań. Dodatkowo wystarczająco dobrze absorbuje energię uderzenia.

Pianka polietylenowa o grubości 2 mm świetnie chroni też przedmioty przed uszkodzeniami wynikającymi z wilgoci, czy innych substancji chemicznych. Oprócz tego sam materiał jest niepalny i wyjątkowo lekki. Produkt charakteryzuje się doskonałą izolacyjnością termiczną co pozwala na jego zastosowanie we wszelkiego rodzaju firmach, które tego wymagają. Służy do zabezpieczania powierzchni przed uszkodzeniem podczas pracy lub po prostu do izolowania elementów .

Pianka polietylenowa o grubości 2 mm może być produkowana w różnych formach i może mieć wiele zastosowań w zależności od wymagań klientów. Materiał ten nie wydziela również szkodliwych substancji. Głównym zadaniem tego materiału jest pochłanianie uderzeń i drgań, dlatego często stosuje się go w produktach przemysłu opakowaniowego. Dzięki temu, że wystarczająco dobrze pochłania energię drgań, produkt ten z powodzeniem stosowany jest również podczas procesów transportowych.

Pianka polietylenowa 2 mm jest do tego niepalna i tania, co sprawia, że coraz częściej jest wykorzystywana zamiast przekładek paletowych z kartonu. To zazwyczaj bardzo dobra decyzja. Produkt przyjmuje różne barwy - najczęściej biały, bądź czarny. W naszym sklepie znajdziesz dokładnie to czego potrzebujesz.

Filtry

Ocena klientów
Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
Szerokość
szukaj
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie