Pianka polietylenowa o grubości 20mm

Pianka poliuretanowa występuje zazwyczaj w grubości 20 mm. Stała się dość popularna ze względu na swoje właściwości fizyczne, które zapewniają elastyczność i amortyzację. Wykorzystywana jest w transporcie towarów, a także w budownictwie i inżynierii, gdzie służy do ochrony termicznej, fizycznej i ochrony powierzchni przed zarysowaniem.

Do produkcji 20 mm pianki polietylenowej stosuje się technikę polimeryzacji. W rezultacie jest ona zarówno efektywna kosztowo, jak i skuteczna w zapobieganiu uszkodzeniom przedmiotów podczas transportu. Zbudowana jest z kieszeni powietrznych, co zapewnia maksymalną izolację termiczną. Pianka jest powszechnie stosowana na budowach przed montażem dużych konstrukcji metalowych, np. basenów. Metalowe płyty oddzielone elastyczną pianką polietylenową są miękkie i ściśliwe, dzięki czemu doskonale nadają się do wyściełania szczelin między nimi.

Pianka PP może być używana jako dodatkowy amortyzator w budownictwie, ponieważ jest elastyczna. Pianka polietylenowa 20 mm jest często wykorzystywana jako wypełnienie lub izolacja między powierzchniami w budownictwie. Zapobiega to nie tylko zarysowaniom i uderzeniom tych powierzchni. Dzięki cechom związanym z izolacją wspomagane jest również rozpraszanie ciepła. Dzięki temu wszystkie materiały są równomiernie ogrzewane, a pomiędzy warstwami materiału nie tworzą się mostki termiczne, jak to miało miejsce w przypadku bezpośredniego nałożenia materiałów.

Tego rodzaju pianka polietylenowa 20 mm ma za zadanie rozpraszać siły i zapobiegać ich koncentracji.

Jest lekka i trwała, o doskonałej odporności na odkształcenia nawet przy dużych obciążeniach, co sprawia, że idealnie nadaje się do wypełniania pustych przestrzeni ramy w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości.

Elastyczna i wytrzymała pianka polietylenowa o grubości 20 mm stosowana jest jako opakowanie ochronne dla produktów delikatnych, takich jak szkło, porcelana czy kryształ podczas transportu. W rezultacie jest również używana do owijania obrazów i innych dzieł sztuki.

Głównymi zaletami 20 mm pianki polietylenowej są niski koszt, niewielka waga i wysoka wytrzymałość. Dzięki możliwości składania i niewielkiej wadze jest on również lepszy od tradycyjnych alternatyw papierowych. Przekładki i wypełniacze do palet z kartonu są czasami wykonane z tektury. Zamiast nich stosuje się polietylen. Zakup piankę w korzystnej cenie w naszym sklepie internetowym, na pewno nie będziesz zawiedziony. Neopak to gwarancja niskich cen i szybkich dostaw. Kup niezbędne produkty już dziś.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie