Pianka polietylenowa o grubości 5mm

Pianka polietylenowa o grubości 5 mm jest elastycznym materiałem, który może być stosowany w różnych miejscach. Jest ona powszechnie stosowana w opakowaniach do absorbowania uderzeń, a częściej do owijania przedmiotów lub wypełniania całych pudełek, ponieważ ma tak wysoki stopień elastyczności. Piankę polietylenową 5 mm wykorzystuje się również w budownictwie, gdzie jej głównym zadaniem jest ochrona powierzchni płaskich przed obiciami i zarysowaniami.

Polietylen jest przekształcany w 5-milimetrową piankę polietylenową poprzez polimeryzację. Gotowy produkt jest zarówno ekonomiczny w produkcji, jak i posiada doskonałe właściwości. Jego kieszenie powietrzne powstałe w wyniku procesu produkcji są duże, co zapewnia doskonałą izolację termiczną. Piankę wykorzystuje się też na budowach, gdzie często jest środkiem stosowanym bezpośrednio przed montażem dużych metalowych konstrukcji, takich jak baseny.

Można również zaizolować rury i zabezpieczyć je termicznie przed wzajemnym oddziaływaniem za pomocą pianki polietylenowej o grubości 5 mm. Kompozyt ten jest bardzo trwały i ściśliwy, posiada doskonałe właściwości mechaniczne, takie jak odporność na uderzenia i rozdarcia. Może służyć do zawijania czegokolwiek, może też służyć do wypełnienia paczki w całości, jako wypełniacz. Bardzo efektywnie absorbuje energię uderzeń.

Pianka polietylenowa o grubości 3 mm jest również odporna na działanie wody i innych środków chemicznych. Główną cechą produktu jest jego niepalność i lekkość. Dzięki temu jest wspaniałym materiałem zabezpieczającym. Pianka PP 5 mm zapewni bezpieczeństwo powierzchni i towarów.

Wodoodporna pianka polietylenowa o grubości 5 mm może być formowana w dowolne kształty i nadaje się do bardzo wielu różnych rzeczy, wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Pianka nie emituje żadnych szkodliwych substancji, więc jej stosowanie jest bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Podstawową funkcją tej substancji jest pochłanianie wstrząsów i wibracji, dlatego jest tak popularna w przemyśle opakowaniowym. Produkt ten, dzięki zdolności pochłaniania energii drgań, może być również wykorzystany podczas transportu przedmiotów.

Pianka polietylenowa 5 mm jest niepalna, tania i lekka, sprawia to, że bardzo często wypiera papierowe odpowiedniki.

Zastępuje z powodzeniem przegrody paletowe wykonane z kartonu. To świetna decyzja i Twoja firma też może to rozpatrzeć. Produkt jest dostępny w ograniczonej liczbie barw. W naszym sklepie - Neopak - uświadczysz uczciwe ceny i szybkie dostawy.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Szerokość
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj