Pianka polietylenowa o grubości 3mm

Pianka polietylenowa o grubości 3 mm jest uniwersalnym materiałem, który może być używany w każdej organizacji do różnych zastosowań. Stosuje się ją również w opakowaniach w celu amortyzacji wstrząsów, a także do bezpośredniego owijania przedmiotów lub wypełniania całych pudełek, można to robić dzięki jej wyjątkowej sprężystości. Stosuje się ją również w budownictwie, szczególnie do ochrony powierzchni przed uszkodzeniami podczas pracy, z wyróżnieniem obić i zarysowań.

Polietylen jest polimeryzowany w celu wytworzenia 3 mm pianki polietylenowej. Produkt końcowy jest zarówno tani w produkcji, jak i posiada wyjątkowe właściwości. Zawiera dużo powietrza w swoich porach, co daje jej doskonałą izolację cieplną. Produkt ten jest również stosowany na budowach, zwłaszcza jako podkład pod różne elementy i konstrukcje, takie jak baseny, wanny i inne metalowe zbiorniki.

Piankę polietylenową o grubości 3 mm możesz wykorzystać do izolacji rur i zabezpieczenia ich termicznie przed sobą. Polietylen jest rodzajem tworzywa sztucznego z dużą ilością powietrza uwięzionego w jego porach. Materiał ten posiada wyjątkowe właściwości mechaniczne, takie jak odporność na ściskanie i rozdarcie udarowe. Może być używany do owijania dowolnych przedmiotów lub, alternatywnie, do wypełniania opakowań w całości wypełniaczem.Skutecznie pochłania również energię uderzenia.

Pianka polietylenowa o grubości 3 mm skutecznie zapobiega również uszkodzeniom spowodowanym przez wodę lub inne chemikalia.

Kolejną cechą produktu, jest jego niepalność i wyjątkowa lekkość. Dzięki temu można śmiało go nazwać perfekcyjnym produktem zabezpieczającym. Zarówno powierzchnie, jak i produkty zabezpieczone pianką 3 mm będą bezpieczne.

Wodoodporna pianka polietylenowa o grubości 3 mm może być formowana w różnych formach i nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań w zależności od wymagań klientów. Nie emituje żadnych szkodliwych substancji chemicznych. Podstawową funkcją tego materiału jest pochłanianie uderzeń i wibracji, co wyjaśnia, dlaczego jest on tak popularny w sektorze opakowań. Produkt ten, dzięki temu, że skutecznie pochłania energię drgań, może być również wykorzystywany podczas transportu towarów.

Dodatkowo pianka polietylenowa jest niepalna i tania, dzięki czemu coraz częściej zastępuje kartonowe przegrody paletowe. Jest to często mądre posunięcie. Produkt posiada szeroką gamę kolorystyczną, zazwyczaj białą lub czarną. W naszym sklepie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Neopak to niskie ceny i szybkie dostawy, przekonaj się sam.

Filtry

Ocena klientów
Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
Długość
Szerokość
szukaj
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie