Magnesy

Chcesz przyczepić ważne ogłoszenie na whiteboardzie? Mamy idealne rozwiązanie. Magnesy to ciekawa grupa produktów, która w znacznym stopniu ułatwia wszelkiego rodzaju prace biurowe. Pozwalają uniknąć doklejania przedmiotów taśma do powierzchni magnetycznych, co jest znaczną dogodnością. Magnesy o niezbyt dużej sile przyciągania nadają się idealnie do biur. Dostępne są w wielu rozmiarach i barwach.Można je rozróżnić na podstawie ich formy, wielkości i materiału.

Jednym z najbardziej popularnych rodzajów jest magnes o małej sile (zwany też magnesem na lodówkę). Są to małe przedmioty o słabej sile magnetycznej, które umożliwiają przyczepianie kartek papieru i ulotek bezpośrednio do lodówek i innych metalowych powierzchni bez utraty nawet jednej kartki. Magnesy te mają najczęściej kształt podłużnego prostokąta i występują w różnych kolorach: białym, czarnym, przezroczystym i w odcieniach ziemi. Istnieją również bardziej skomplikowane modele, które umożliwiają tworzenie na nich wiadomości lub wykorzystanie ich do gier.

Magnesy biurowe wykorzystywane są również w przesyłkach pocztowych. Najczęstszym zastosowaniem w tym celu jest dołączanie drobnych elementów do listów motywacyjnych lub faktur, które następnie są wysyłane pocztą. Jak można sobie wyobrazić, jest to wygoda dla wszystkich. O wiele łatwiej jest dołączyć dokumenty potrzebne do zapłaty bezpośrednio do faktury, niż zszywać je lub nawet zaklejać taśmą.

Duże magnesy są często używane również w środowisku biurowym. Dzięki nim kierownictwo i inni pracownicy mogą umieszczać ważne ogłoszenia na tablicach, drzwiach, oknach i prawie każdej innej metalowej powierzchni, nie tracąc nic cennego na taśmę. Produkty te są idealne dla osób, które chcą, aby ich kalendarze były widoczne przez cały czas lub potrzebują przypomnień o nadchodzących wydarzeniach.

Niektóre z nich mogą być nawet używane jako zamiennik tablic z pinezkami. Wiele osób używa tych magnesów do przechowywania zdjęć i innych małych informacji na lodówce, ale są też tacy, którzy wolą alternatywne rozwiązania, takie jak taśma magnetyczna lub arkusze samoprzylepne, które nie pozostawiają żadnych lepkich pozostałości po usunięciu.

Magnesy biurowe muszą być przede wszystkim zdolne do bezpiecznego przyklejania się do metalowych powierzchni.

Jeśli łatwo odpadają, to znaczy, że nie spełniły swojego zadania i trzeba je wymienić na nowe. Znalezienie produktów spełniających to kryterium nie jest trudne ze względu na dużą wytrzymałość i rozmiary większości modeli. Warto postawić na sprawdzone firmy takie jak Neopak i już dzis zamówić swoje niezbędne magnesy.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie