Pinezki

Zamontowałeś w swoim biurze tablicę korkową? To świetnie, będziesz mieć, gdzie teraz wieszać ogłoszenia. Szybko może się jednak pojawić problem. Jak? Do głowy przychodzi stosowanie taśmy i naklejanie kartek, jest to jednak rozwiązanie suboptymalne. Zdecydowanie lepiej postawić na pinezki, które są o wiele szybsze w stosowaniu niż taśma, która ma tendencję do plątania się.

Pinezki to małe metalowe igły, które zostały zakończone uchwytem, który pozwala je dowolnie wbijać w miękkie powierzchnie. Są dedykowanym akcesorium do stosowania z tablicami korkowymi. Pinezki dostępne są w wielu różnych kolorach, dzięki czemu można stworzyć swojego rodzaju legendę w obwieszczeniach.

Na przykład wiadomości od managerów oznaczamy czerwonym, informacje do managerów zielonym itp. Za pomocą pinezek można w prosty sposób stworzyć skomplikowany system informacyjny. Istotną zaletą jest to, że można go zmieniać w dowolnym momencie, a etykiety pinezek nie muszą być usuwane przed dołączeniem nowych notatek. To czyni tę metodę bardzo elastyczną i efektywną. W razie potrzeby można również pisać bezpośrednio na szpilkach więc nie ma potrzeby używania etykiet.

Etykiety są oczywiście nadal bardzo popularne, mimo że są przestarzałe w porównaniu z etykietami pinezkowymi. Dzieje się tak głównie dlatego, że są one łatwe do usunięcia i ponownego użycia. Z taśmami można również być bardziej kreatywnym w swoich ogłoszeniach, ponieważ istnieje wiele różnych typów dostępnych, które wyglądają znacznie lepiej niż zwykła biała taśma.

Pinezki dostępne są w różnych rozmiarach, w zależności od potrzeb można wybrać małą lub dużą szpilkę.

Duże pinezki mogą być również używane do zabezpieczania arkuszy papieru.

Pinezki świetnie się sprawdzą w każdym biurze, nie powinny mieć do nich dostępu dzieci, które mogłyby je połknąć, podobnie sprawa się ma względem domów, w których przebywają zwierzęta. Pinezki są dostępne w różnych długościach, rozmiarach i ciężarach.

Wbrew powszechnemu błędnemu przekonaniu, pinezka nie jest rodzajem śruby. Ma zupełnie inny kształt i nie posiada gwintu do blokowania go na miejscu po poddaniu go naprężeniom, co na pewno zrobisz wbijając końcówkę w tablicę korkową. Kołki są tak skonstruowane, że można je łatwo wyciągnąć za pomocą uchwytów. Oznacza to jednak również, że aby je wyjąć, należy wcisnąć uchwyt do środka - nigdy nie ciągnąć. Doświadczenie pokazuje, że z powodu tego prostego środka oszczędnościowego często dochodzi do rozerwania lub uszkodzenia tablicy korkowej, jeżeli jej ścianki nie są wykonane z twardego tworzywa sztucznego .

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj