Zwilżacze

Zwilżacze do palców to bardzo wygodne narzędzie, które ułatwia wertowanie stosów papierów.

Zwilżacze glicerynowe pozwalają na wygodne i proste przewijanie kartek, palce stają się lekko lepkie, tak jak po oślinieniu, co sprawia, że przewracanie jest znacznie prostsze.

Oczywiście wiele osób zapyta, po co to robić, skoro palce można obślinić. To chyba dość oczywiste. Stosowanie zwilżacza jest setki razy bardziej higieniczne, ponadto gliceryna nie osadza się na papierze tak jak woda, co pozwala uniknąć utraty czytelności danego fragmentu dokumentu.

Warto też spojrzeć na historyczny przykład. Być może, gdyby odkrywcy grobu Tutenchamona stosowali nawilżacze glicerynowe, to żaden z nich by nie umarł. W końcu powodem śmierci było przeniesienie trucizny ze zwoju do ust jednego z archeologów.

Zwilżacze do palców są bardzo wygodne do stosowania, nie kleją się pomiędzy palcami, więc nie powinno to wywoływać żadnego dyskomfortu. Ponadto sama gliceryna jest całkowicie pozbawiona smaku i zapachu, nie będzie więc z całą pewnością obrzydzać Twoich pracowników. Dostępne jest wiele wariantów, ale różnią się one przede wszystkim wielkością, w kwestii funkcjonalności nie ma to żadnego znaczenia.

Pytania o wydajność zwilżaczy glicerynowych są bezcelowe, bardzo ciężko policzyć na ile dokładnie starczą, wszystko zależy od ilości wertowanych dokumentów i tego jak często będziemy sięgać po ten zwilżacz.

Zwilżacze do przewracania kartek sprawdzą się w każdym biurze, w każdej kancelarii i każdym urzędzie. Pozwalają uniknąć niehigienicznych zwyczajów wśród pracowników, co jest szczególnie ważne biorąc pod uwagę to, co się działo. Stosowanie ich jest wygodne proste i higieniczne, na pewno bardzo łatwo będzie Ci wprowadzić to rozwiązanie do Twojego miejsca pracy.

Zwilżacze do kartek można też stosować w domu. Z całą pewnością doceni je każdy fan lektur na klasycznym papierowym nośniku informacji. Pozwolą uniknąć zagięć kartek, a także nerwów, kiedy dwie ze stron się ze sobą skleją.

W naszym sklepie znajdą państwo zwilżacze do palców na bazie gliceryny, która jest bezpieczną substancją, niewpływająca negatywnie na kondycję papieru, który będzie miał z nim kontakt. Jako dystrybutor zalecamy zakup większej ilości danego produktu. Można w ten sposób naprawdę wiele oszczędzić na procentowych zniżkach. Nie wiesz, jak złożyć zamówienie z negocjacją ceny? Skorzystaj z naszej infolinii albo wbudowanego w stronę internetową komunikatora. Neopak, szybkie i wygodne zakupy, i Ty. Złóż zamówienie już dzisiaj.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj