Spinacze

Spinacze do papieru to bardzo ciekawa grupa produktów, z ich pomocą wszelkiego rodzaju prace związane z łączeniem wielu arkuszy papieru są prostsze. Spinacze pozwalają łączyć w zależności od swojej wielkości nawet kilkadziesiąt kartek A4, co czyni je niezwykle przydatnymi. W przeciwieństwie do innych metod takie połączenie nie jest permanentnie i próby rozdzielenia kartek nie skończą się ich uszkodzeniem. To bardzo praktycznie i wygodne. Można również ozdobić kartki papieru przed połączeniem ich spinaczami, co nie jest możliwe w przypadku innych metod.

Spinacze do papieru przydają się w każdym biurze. Są one również bardzo popularnym produktem promocyjnym, ponieważ mogą stanowić oryginalną dekorację biura. Często istnieje możliwość zamówienia ich z nadrukiem lub jako grawer laserowy.

Oprócz samych spinaczy do papieru przydatne są magnetyczne pojemniczki, które pozwolą utrzymać porządek. Tak drobne przedmioty mają tendencję do gubienia się, ale dzięki temu, że są metalowe można wykorzystać magnetyzm do ich trzymania w jednym miejscu. Pojemniki magnetyczne są często umieszczane na w celu przechowywania notatek lub zdjęć, ale oczywiście istnieje wiele innych zastosowań. Mogą być również używane w środowisku biurowym. Środki ostrożności. Nie należy wkładać dużej liczby spinaczy do pojemnika po jego użyciu, ponieważ mogą się one posklejać i stać się bezużyteczne. Jeśli tak się stanie, należy wyjąć je z magnetycznego pojemnika i w razie potrzeby rozdzielić je ręcznie.

Istnieje kilka rodzajów spinaczy, które mają swoje mocne strony do określonych zadań.

Należy dokładnie rozważyć swoje możliwości przed wybraniem najbardziej odpowiedniego dla siebie, w zależności od potrzeb.

Spinacze do papieru wykonane z plastiku - Są tanie, ale jednocześnie lepiej nadają się do grubych papierów lub czarnych arkuszy, gdzie oznaczenie nie jest łatwo widoczne przy zastosowaniu innego rodzaju spinacza. Jeśli ważna jest dokładność, to te rodzaje nie sprawdzą się, ponieważ podczas przekłuwania powstają nierówne otwory, które źle wyglądają, gdy są połączone.
 

Spinacze Neopak

 

Metalowe spinacze do papieru - Są najczęściej spotykane i nie mają żadnych wad. Metalowe spinacze są często używane w biurach ze względu na ich wygląd, są one zazwyczaj dostępne w różnych kolorach, aby dopasować wystrój biura. Kiedy trzeba połączyć kilka kartek papieru są one najlepszym wyborem. Z metalowymi spinaczami do papieru łatwo jest połączyć nawet dużą ilość papierów razem bez uszkodzenia samych arkuszy. Już dzisiaj możesz je zamówić w naszym sklepie internetowym Neopak!

Spinacze w Neopak


W kategorii galanteria na biurko znajdą Państwo wiele przydatnych przedmiotów biurowych. Czym właściwie jest galanteria? To niewielkie przedmioty, drobiazgi, różne akcesoria, małe rzeczy. Galanteria na biurko oznacza więc między innymi zszywacze i zszywki, pinezki, agrafki, magnesy do tablic , a także klipsy biurowe, czy śpiączce. Wiele produktów biurowych z tej kategorii pomaga lepiej zorganizować pracę z dokumentami, listami, fakturami i innymi “papierami”. Także spinacze okazują się bardzo przydatne - są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego biura.

spinacze biurowe

Spinacze biurowe są dostępne w Neopaku w wielu odmianach. Różnią się kolorem, wielkością i materiałem wykonania. Dzięki takiej różnorodności z pewnością znajdą Państwo produkt najlepiej spełniający Państwa oczekiwania. Wybierając spinacze z oferty naszego sklepu mogą być Państwo pewni wysokiej jakości i niskiej ceny spinaczy.
 

Proste i jednocześnie praktyczne - spinacze biurowe do dokumentów


Takie przedmioty i akcesoria biurowe lubimy najbardziej! Spinacze są jednocześnie banalnie proste w budowie i bardzo funkcjonalne. Spinacz to zwykle stalowy drucik,który jest zakrzywiony w odpowiedni sposób. Dzięki temu uzyskujemy możliwość wsunięcia spinacza na kartkę lub kartki papieru. Można więc bardzo łatwo połączyć je ze sobą. Kartki papieru, na przykład z dokumentami, fakturami lub innymi treściami. W dużym stopniu ułatwia to organizowanie dokumentacji, na przykład w biurze, w miejscu pracy lub w domu. Warto bowiem trzymać ze sobą treści danego typu, co ułatwia odnalezienie niezbędnej dokumentacji w przyszłości.

Prosta budowa spinacza sprawia, że jest niezwykle tani w zakupie. Pakiety zawierające dużą liczbę spinaczy kosztują tylko kilka złotych.

Jeżeli szukają Państwo nieco bardziej zaawansowanych spinaczy biurowych, można znaleźć kilka nieco ulepszonych odmian. Należą do nich spinacze z dodatkowo gumowaną powierzchnią, plastikowe spinacze biurowe, a także spinacze w różnych kolorach. Wszystkie z pewnością znajdą zastosowanie w biurach, choć pomoc w organizacji dokumentacji nie jest jedynym sposobem użycia spinaczy.
 

Jak jeszcze można użyć spinaczy biurowych?


Jak się okazuje, w Internecie można znaleźć sporo bardzo pomysłowych sposobów wykorzystania spinaczy biurowych. Poza użyciem ich zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem - do spinania dokumentów - można też wykorzystać spinacze na kilka innych praktycznych, a czasem zabawnych sposobów.

spinacze

Spinacz może być awaryjnym zastępstwem dla spinki-wsuwki do włosów. Podobnie można go użyć podczas jazdy na rowerze. Wtedy spinacz może pomóc utrzymać nogawki rowerzysta w czystości - warto po prostu je spiąć. Wiele osób używa spinaczy podczas… wieszania bombek! Są doskonałym zastępstwem dla haczyków-drucików, na których często wieszane są ozdoby świąteczne. Podobnie można zresztą postąpić także w przypadku innych dekoracji i ozdób - wstążek, kotylionów, kokard, itp. Można je łatwo przymocować do czegoś przy pomocy spinacza. Czasem wystarczy nasunąć spinacz na coś, w innym wypadku niezbędne będzie rozprostowanie go i użycie w roli drucika.

Polecamy też: niecodzienne sposoby wykorzystania folii stretch
 

Rodzaje spinaczy biurowych - Neopak to gwarancja największego wyboru i niskich cen


W Neopaku mogą Państwo liczyć na największy wybór artykułów biurowych, magazynowych i akcesoriów przydatnych podczas pakowania. Spinacze biurowe są także dostępne w Neopaku w wielu odmianach. Różnią się wymiarami, a także wyglądem. Nasi klienci chętnie wybierają między innymi:
Każdy z wymienionych produktów nadaje się do wielokrotnego użytku. Spinacze nie są jednorazowe, a jeśli nie zostaną wygięte, zgubione lub złamane, mogą służyć w biurze lub domu przez wiele lat.
 

Ile kosztują spinacze biurowe?


Spinacz biurowy jest produktem, bez którego trudno wyobrazić sobie pracę z dokumentami, arkuszami papieru, wydrukami, czy notatkami. Zdecydowanie warto organizować pojedyncze kartki papieru w większe pliki, używając do tego celu właśnie spinaczy. Te niepozorne i niewielkie produkty z kategorii galanteria na biurko są zdecydowanie bardzo tanie. Koszt zakupu podstawowych odmian spinaczy wynosi od dwóch złotych za paczkę mieszczącą 100 sztuk. Oznacza to, że jeden spinacz kosztuje 2 grosze. Tak niska cena sprawia, że bez trudu można używać spinaczy w swojej codziennej pracy. Koszty działania biura nie zostaną zbyt mocno przy tym obciążone.
 

Alternatywy dla spinaczy


Czy są jakieś alternatywne sposoby łączenia dokumentów? Oczywiście, w Neopaku znajdą Państwo wiele innych produktów pozwalających organizować i grupować kartki papieru. Dobrym przykładem są klipsy na dokumenty. Ich działanie jest podobne do spinaczy. Klipsy pomieszczą jednak więcej dokumentów. Jeżeli natomiast wolą Państwo trwale łączyć ze sobą dokumenty, warto w tym celu użyć zszywek.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie