Koszulki na dokumenty

Koszulki na dokumenty pozwalają przeciwdziałać niszczeniu papieru.

Dzięki zastosowaniu tych foliowych opakowań papierowa kartka zostaje odizolowana od powietrza, co pozytywnie wpływa na barwę papieru. Ważniejszym czynnikiem jest izolacja od wody, która bardzo często doprowadza do zniszczenia dokumentów. Koszulki na dokumenty pełnią też funkcję organizacyjną - z ich pomocą możesz zebrać daną grupę pilków papieru w jedną całość. To też bardziej estetyczny sposób przekazania dokumentów niż podanie papieru do ręki.

Wykonane z folii PE koszulki na dokumenty są wytrzymałe na rozciąganie i dodatkowo całkowicie wodoodporne. Usztywniają również kartkę przeciwdziałając jej pogięciu. Przód tulei na dokumenty jest przezroczysty, co pozwala zobaczyć, co znajduje się w środku.

Wymiary koszulek na dokumenty są znormalizowane (format arkusza A4). Dzięki temu nadają się one do przechowywania w istniejących szafach. Teczka na dokumenty może być zaklejona z jednej lub z obu stron taśmą klejącą lub zszywkami. Często zdarza się, że dokumenty przechowywane są pomiędzy dwiema warstwami folii, co uodparnia papier na działanie wody i przedłuża jego żywotność.

W zależności od ilości i grubości papieru oraz pożądanego stopnia ochrony zalecamy wybór etui na dokumenty, które najlepiej spełni Państwa potrzeby. Opcjonalnie można zamówić etui na dokumenty w różnych kolorach, aby zróżnicować dokumenty w zależności od działu lub projektu. I odwrotnie, jeśli wolą Państwo prawie niewidoczne zamknięcie (bez nadruku), to istnieją przezroczyste okładki na dokumenty, które to umożliwiają.

Przy korzystaniu z rękawów na dokumenty należy zwrócić uwagę na kilka kwestii: Jeśli po otwarciu nie zostaną odpowiednio szybko wypełnione, na ich końcach mogą powstać małe dziurki; wynika to z rozszerzania się pod wpływem ciepła wytwarzanego w kontakcie z powietrzem; te małe dziurki nie stanowią zagrożenia, chyba że istotne informacje są na papierze.

Jeśli taśma uszczelniająca na koszulkach na dokumenty nie jest prawidłowo uszczelniona, może ona odpaść z powodu wilgoci lub ogrzewania powietrza w pomieszczeniu; umożliwia to kontakt pary wodnej z dokumentami. Zazwyczaj zaleca się, aby arkusze papieru były przechowywane tylko na głębokość jednego arkusza w tulei na dokumenty. Jednak grubszy papier może być wkładany do tulei po kilka na raz bez ryzyka uszkodzenia przez wyłamanie.

Korzyści z używania koszulek na dokumenty

- jednolity wygląd dla wszystkich plików

- ochrona przed brudem i wilgocią

- jednolity wygląd wszystkich dokumentów

- szybki dostęp do poszczególnych dokumentów

- tanie, krótkotrwałe użytkowanie

Koszulki na dokumenty - jedne z najważniejszych akcesoriów do zachowania porządku w biurze


Organizacja pracy na każdym stanowisku jest wyjątkowo ważna. Zresztą podobnie jak porządek. Nie ma co do tego wątpliwości ani przedsiębiorca, ani pracownik. Zwłaszcza jeśli chodzi o przechowywanie różnego rodzaju dokumentów. Pracownicy szkół, biur księgowych, sekretariatów, dziekanatów, działów księgowych, kancelarii prawniczych oraz handlowcy - wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zachowanie porządku w dokumentach. Jako osoba prywatna również zapewne zdajesz sobie z tego sprawę. Wszelkiego rodzaju umowy, zaświadczenia lekarskie, rachunki, wyniki badań i świadectwa zakończenia szkół oraz kursów powinny być odpowiednio posegregowane i poukładane. A jest to zaledwie promil tego, co znajduje się w firmach. Wśród dostępnych w naszym sklepie produktów znajdziesz również takie, które przyczynią się do zaprowadzenia oraz utrzymania porządku w Twoich papierach. Mamy na myśli oczywiści koszulki na dokumenty. Zastanawiasz się, czy warto inwestować w tego typu akcesoria? Zapewniamy Cię, że z całą pewnością się przydadzą - w domu, biurze i szkole.
 

Gdzie kupić koszulki na dokumenty?


Koszulki na dokumenty to produkty, które pomogą Ci uporządkować chaos panujący w dokumentach, materiałach, które znajdują się w Twoim biurze oraz w notatkach i wydrukach szkolnych. Wykonane z doskonałej jakości materiałów są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Co więcej, przyczyniają się do ochrony znajdujących się wewnątrz kartek papieru przed różnego rodzaju zabrudzeniami. Jeśli korzystasz z dostępnych w naszym sklepie koszulek, możesz być spokojny o schludny wygląd swoich papierów. Musisz przyznać, że wysłanie pisma do Klienta, na ubrudzonej kartce byłoby wyjątkowo dużym nietaktem. Zresztą podobnie jak oddanie pracy nauczycielowi czy wykładowcy. Skoroszyty i segregatory na dokumenty to akcesoria, w które możesz wpiąć prezentowane koszulki. Używając ich zabepieczysz też dokumenty chowane do pudeł archiwizacyjnych oraz specjalnych szuflad na biurko.

Neopak to producent opakowań i kartonów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wprowadzenie do oferty akcesoriów takich jak koszulki na dokumenty, charakteryzujących się bardzo dobrą jakością wykonania. Oprócz tego masz możliwość wyboru spośród koszulek groszkowych i krystalicznych. Co więcej, możesz wybierać pomiędzy formatem A4 a A5. Oprócz tego dostępne są też koszulki, które wyprodukowane zostały np. z myślą o przechowywaniu płyt CD. Wśród tych wszystkich ofert zajdziesz też koszulki z klapką na dokumenty Q-Connect 10szt. oraz koszulki krystaliczne A4 22x30 25szt poszerzone. Tak szeroki zakres sprawia, że jesteśmy pewni, iż nawet najbardziej wymagający Klient zajdzie u nas to, czego szuka. W dodatku w bardzo korzystnej cenie.

Informacje o dodatkowych rabatach znajdziesz na kartach produktu. W zależności od Twojego zapotrzebowania możesz liczyć nawet na 9% upustu. Wszystkie informacje dostępne są na stronie, a w razie konieczności, możesz skontaktować się z Działem Obsługi Klienta.

Koszulki na dokumenty w segregatorze
 

Koszulka na dokumenty gdzie wyrzucić?


Dostępne w naszym sklepie koszulki na dokumenty chronią papiery nie tylko przed zabrudzeniami, ale również przed zalaniem - przynajmniej w jakimś stopniu. Bez wątpienia ułatwiają też zaprowadzenie porządku. Dzięki temu, że wykonane je z wytrzymałych materiałów są wielokrotnego użytku. Jednak, kiedy taka koszulka nie będzie już nadawała się do dalszego użytku, to musisz pamiętać, abyś wyrzucił ją do pojemnika, w którym znajduje się plastik i tworzywa sztuczne. Odpowiednia segregacja śmieci pociąga za sobą szereg różnego rodzaju korzyści. Zaliczyć można do nich m.in. oszczędność miejsca potrzebnego na składowania śmieci, oszczędność zasobów, takich jak węgiel, paliwa, woda czy energia oraz mniejsza degradacja krajobrazu, oraz terenów zielonych. Dlatego zachęcamy Cię do prawidłowego wyrzucania koszulek na dokumenty.
 

Jak wyprostować koszulki na dokumenty?


Koszulki na dokumenty, które znajdziesz w naszym sklepie, są wielokrotnego użytku. Nic więc dziwnego, że przy intensywnym korzystaniu z nich może zdarzyć się, że rogi zostaną pozaginane. Zgodzisz się zapewne, że nie wygląda to zbyt estetycznie. Dobrze jest więc coś z tym zrobić. Pamiętaj, że w takich sytuacjach najprostsze rozwiązania są zazwyczaj najbardziej skuteczne. Jeśli masz pod ręką grubą i ciężką książkę możesz włożyć wygniecioną koszulkę pomiędzy jej strony. Nie zaszkodzi, jak jeszcze czymś dociśniesz po zamknięciu. W biurze ciężko byłoby znaleźć encyklopedię, jednak pod dostatkiem masz zapewne segregatorów z plikami dokumentów oraz katalogów. Wykorzysta je i pozbądź się nieestetycznych zagnieceń. Potrzymaj tak uszkodzone koszulki tak, przynajmniej przez jeden dzień. Efekt będzie z pewnością widoczny, a Ty będziesz mógł korzystać z nich dalej.

Szukasz wysokiej jakości koszulek na dokumenty? W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment tego typu produktów w bardzo korzystnych cenach. Oprócz tego możesz zyskać dodatkowy rabat - informacje na karcie produktu. Co więcej, dbamy o szybki termin realizacji zamówienia oraz o przyjemną i kompleksową obsługę. Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w Neopak.pl
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie