Teczki na dokumenty

Teczki na dokumenty są bardzo przydatne i ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie przedsiębiorstw bez nich. I chociaż nie są one może najbardziej ekscytującym elementem biura, nie czyni ich to wcale mniej ważnymi. Właściwie trudno jest funkcjonować bez takich teczek i dlatego wszystko sprowadza się do tego, jak bardzo są one przydatne.

Czy teczki, których używasz od lat spełniają swoje zadanie?

Czy są nadal tak wydajne jak kiedyś, czy też zbierają kurz, bo nikt ich już nie używa?

Jeśli używasz teczek wiszących w formacie listowym, to są szanse, że coś się zmieni. Wszyscy wiemy, jak trudno jest wrócić i modernizować stary sprzęt biurowy, więc dlaczego nie zapewnić, że foldery wiszące są na bieżąco poprzez zakup najnowszej wersji z nich zamiast. Dobrą wiadomością jest to, że nie ma nic złego w obecnym systemie przechowywania plików, jeśli jest on wykonany z tych dobrze znanych elementów zaopatrzenia biurowego, ale może to minęło swój czas i stać się przestarzałe. Spójrzmy na kilka sposobów, w jaki można ulepszyć te typy teczek.

Ulepszenia systemu archiwizacji

Jednym z najważniejszych czynników w każdym biurze jest system archiwizacji. Podczas gdy możesz myśleć, że stare foldery będą trwać wiecznie, istnieje wiele powodów, dla których powinieneś szukać uaktualnienia dzisiaj. Teczki wiszące istnieją od wieków, więc zostały udoskonalone z biegiem czasu. Oznacza to, że możliwe jest przejście z jednego formatu pisma na drugi bez wprowadzania zbyt wielu zmian. Ponieważ jednak zmiany te są tak niewielkie, nie na nich zamierzamy się dzisiaj skupić. Zamiast tego, przyjrzyjmy się kilku większym zmianom, które pomogą Twojemu biuru funkcjonować lepiej niż kiedykolwiek wcześniej!

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz jest to, że nowe systemy teczek wiszących mają różne kolory w zależności od tego, jak są one ustawione. Możesz wybierać spośród kolorów takich jak różowy, zielony i niebieski, w zależności od indywidualnego systemu segregacji, który chcesz stworzyć. Oznacza to, że można zorganizować foldery zgodnie z określonymi potrzebami i nie będą one już mieszać się w gąszczu plików. Po prostu poszukaj koloru, który odpowiada Twoim potrzebom, a następnie zorganizuj je odpowiednio!

Innym powodem, dla którego te nowe teczki działają lepiej jest to, że mają kieszenie po obu stronach teczki. Oznacza to, że nie trzeba odwracać papierów podczas umieszczania ich na miejscu. To oszczędza czas i zapewnia, że już nigdy nie zgubisz żadnych dokumentów!

Nie czekaj i już dzisiaj kup teczki w Neopaku i zapanuj nad chaosem w dokumentacji!

Teczki na dokumenty w sklepie Neopak


Ilość produkowanych dokumentów przez przedsiębiorstwa, szkoły, uczelnie wyższe czy różnego rodzaju instytucje jest zatrważająca. Zwłaszcza dla osób, które tam pracują. I zwłaszcza wtedy, gdy w dokumentach sprzed paru miesięcy trzeba coś odnaleźć. Na szczęście na rynku dostępnych jest szereg produktów, które stworzone zostały z myślą o segregacji i porządkowaniu dokumentów. Wśród nich na pewno znajdują się teczki na dokumenty. Zgodzisz się z nami, że jest to artykuł papierniczy, bez którego ciężko jest sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Oprócz wyżej wymienionych miejsc, w których teczki na dokumenty nie tyle mogą, a wręcz powinny się znaleźć, można wymienić jeszcze gabinety pedagogiczne, ośrodki zdrowie, salony kosmetyczne i fryzjerskie oraz sklepy internetowe. Musisz wiedzieć, że teczki na dokumenty to coś więcej niż tylko opakowanie na kartki. Jak możesz się o tym przekonać? Wystarczy, że przejrzysz dokładnie naszą ofertę. Wśród produktów, które Ci polecamy, znajduje się m.in.: Oprócz tego znajduje się jeszcze Clipboard PCV A5 lub 4 w różnych kolorach. Są to tablice, które dzięki umieszczonemu na górze mechanizmowi idealnie nadają się np. do przetrzymywania dokumentów, które powinny być stale pod ręką. Jednak to nie wszystko. Bardzo często wykorzystuje się je na różnego rodzaju szkoleniach oraz wykładach. Twarda podstawa oraz mechanizm, którym możesz unieruchomić kartki, sprawiają, że wygodnie jest na niej pisać.

Jak sam widzisz, jest w czym wybierać. Wszystkie dostępne w naszej ofercie akcesoria biurowe są wykonane z doskonałej jakości materiałów. Dbamy o to, ponieważ zależy nam na tym, żeby Klienci byli zadowoleni z produktów, które im polecamy. Zresztą podobnie jak z ceny. Dlatego przeglądając naszą ofertę, możesz zobaczyć, że oferujemy teczki na dokumenty w bardzo korzystnych cenach. Co więcej, możesz też spodziewać się rabatu w momencie, gdy ilość zamawiany przez Ciebie sztuk produktu przekroczy określony próg. W tabelce znajdziesz informacje dotyczące tego, przy ilu sztukach, jaki prób rabatowy obowiązuje. Możesz nawet uzyskać 9% zniżki. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania o teczki lub o rabaty, zachęcamy Cię do kontaktu z Działem Obsługi Klienta. Dowiesz się tam wszystkiego, co konieczne i jesteśmy pewni, że nasi pracownicy pomogą Ci wybrać produkt, który w pełni będzie spełniał Twoje oczekiwania i wymagania.

Teczki na dokumenty leżące na stosie na biurku


Teczka na dokumenty - do czego służy?


Teczka na dokumenty to produkt, który idealnie nadaje się do przechowywania różnego rodzaju dokumentów. Wszak właśnie z takim zamiarem został stworzony. Co więcej, to przechowywanie dokumentów jest przemyślane. A dzięki temu, dostęp do umieszczonych w teczce papierów jest bardzo łatwy. Jako przedsiębiorca wiesz doskonale, że konieczność gromadzenia wszelkiego rodzaju dokumentów jest niezbędna zarówno do prawidłowego funkcjonowania, jak i do przejścia ewentualnych kontroli. Jednak teczki nie tylko w firmie znajdą zastosowanie. Oprócz wyżej wymienionych instytucji i działalności gospodarczych tego typu produkty sprawdzą się też w domu. Możesz w nich przechowywać dokumentację medyczną, rachunki albo umowy. Ponadto, są przydatne dla uczniów i studentów. Dlaczego warto korzystać z teczek na dokumenty? Przede wszystkim dlatego, że poszukiwanie konkretnego papierka nie wiąże się z koniecznością wielogodzinnego przeszukiwania czeluści szuflady czy pudła archiwizacyjnego. Wystarczy, że wyjmiesz podpisaną teczkę. Dzięki temu, że teczki dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, korzystając z nich, masz pewność, że zagwarantują dokumentom znajdującym się w środku wieloletnią trwałość oraz bardzo dobrą prezencję. Nawet jeśli długo leżą na półce.
 

Rodzaje teczek dostępnych na rynku


Rosnące oczekiwania konsumentów sprawiają, że producenci akcesoriów biurowych starają się im wyjść naprzeciw. Dlatego na rynku spotkać możesz szeroki wybór teczek na dokumenty. Do najpopularniejszych należą teczki, które dają się poznać jako tekturowa obwaluta w najpopularniejszym formacie, jakim jest A4. Wiązane są sznurkiem lub zamykane przy pomocy elastycznej, pionowej gumki. To jednak dopiero początek, tego, co możesz znaleźć. Okazuje się bowiem, że oferta jest znacznie bogatsza i możesz w niej znaleźć na przykład teczki polipropylenowe, które wykazują się bardzo dobrą trwałością i odpornością na wilgoć oraz wodę. Co więcej, dostępne są wersje z przegródkami i bez w różnych kolorach i formatach. W zależności od wyboru możesz w teczce umieścić od kilkunastu, do nawet kilkuset stron. Jakimi jeszcze zaletami wyróżniają się teczki na dokumenty? Przede wszystkim są to akcesoria, które łatwo jest zamknąć i można wszędzie zabrać ze sobą.

Biorąc to wszystko pod uwagę, warto zauważyć, że teczki na dokumenty to nie tylko możliwość, ale raczej obowiązek. Dlatego zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty na teczki doskonałej jakości w bardzo dobrych cenach. Co więcej, możesz cieszyć się szybką realizacją zamówienia oraz profesjonalną obsługą.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie