Fixboxy

Co to jest FixBox? Ten rodzaj opakowań to jedno z najbardziej zaawansowanych pudełek wykrojnikowych. Łączy wiele cech, które doceniają wszyscy klienci. Wykonane z ekologicznego kartonu pudełka nadają się do wielokrotnego użytku. Gdy nie będą już potrzebne z powodzeniem można poddać je recyklingowi. Zapewniają przy tym bardzo dobrą ochronę swojej zawartości. Pudełka FixBox są bowiem dobrze dopasowane do pakowania konkretnych produktów. Posiadają w odpowiednich miejscach wzmocnienia, które zapewniają solidne zabezpieczenie transportowanemu w opakowaniu FixBox towarowi.

Do zalet należy też zaliczyć bardzo proste pakowanie z wykorzystaniem pudełka FixBox. Wystarczy złożyć je, co nie jest trudne, a następnie umieścić wewnątrz zawartość.Pakowanie z FixBox jest nie tylko sprawne, ale też bardzo szybkie.
 

Pudełka FixBox - najlepsze opakowanie dla smartfona, laptopa i innych rzeczy


Przeznaczeniem pudełek typu FixBox jest pakowanie konkretnych przedmiotów. Dzięki temu, że to pudełko nie jest uniwersalne, a ściśle wyspecjalizowane, możemy liczyć na bardzo dobre właściwości ochronne. DOpasowane pod względem rozmiaru pudełko nadaje się do pakowania:
 • pudełko FixBox na telefon 220 x 100 x 40 mm
 • Fix Box A4
 • Fix Box A5
 • opakowanie Fix Box na laptop 15”
 • pudełko typu FixBox na laptop 17”

pudełko fixbox

Najbardziej typową zawartością tych przemyślanych pudełek są więc smartfony i notebooki. Te pudełka wykrojnikowe wykonane z mocnej tektury doskonale chronią je podczas przechowywania i wysyłki. Konstrukcja jest tak przemyślana, aby opakowanie było dostosowane pod względem gabarytów. We wnętrzu znajdują się dodatkowe przegródki na akcesoria - na przykład zasilacz laptopa, myszkę, czy kabel do telefonu.
 

Opakowanie zastępcze - FixBox!


Wielu sprzedawców sprzętu komputerowego stosuje pudełka FixBox jako opakowania zastępcze dodawane do sprzedawanych przez siebie sprzętów. Pozwala na to ich bardzo estetyczne wykonanie. Dodatkowo nie trzeba stosować taśmy klejącej, aby złożyć pudełko i bezpiecznie je zamknąć. Można więc przechowywać swój towar spakowany właśnie w pudełka FixBox. Można także wykonać na nich nadruk, na przykład wskazujący na dane sprzedawcy lub zawierający inne treści. Takie pudełko jest znacznie lepsze, niż zwykły karton, znacznie mniej dopasowany swoimi gabarytami do zawartości.

Pudełka FixBox na smartfony lub laptopykupią Państwo na stronach naszego sklepu internetowego Neopak. Wielu naszych klientów przekonało się już o ich niekwestionowanych zaletach. FixBox to najlepsze opakowanie do tego zastosowania.

FixBox - pudełko do zadań specjalnych


W przypadku elektroniki często mamy do czynienia z dość kosztownym i delikatnym sprzętem. Uszkodzenia powstałe podczas transportu w źle zabezpieczonym pudełku mogłyby okazać się więc kosztowne lub nawet niemożliwe do usunięcia. Z tego względu warto zdecydować się na opakowanie, które zostało zaprojektowane właśnie z myślą o transporcie smartfonów lub laptopów.

FixBox swoją budową mocno nawiązuje do opakowań stosowanych przez producentów takiego sprzętu. Wnętrze pudełka Fix Box jest odpowiednie do gabarytów sprzętu, który w nim umieścimy. dzięki temu zawartość nie lata wewnątrz opakowania i nie obija się o jego ścianki. Nie trzeba więc stosować żadnego wypełniacza do paczek, czy dodatkowej folii bąbelkowej, jak w przypadku zwykłych kartonowych pudeł.
 

Rodzaje pudełek FixBox


Z tego względu, że FixBox jest przeznaczony do pakowania konkretnych przedmiotów, na rynku jest kilka rodzajów tego opakowania. Są bowiem dostosowane do pakowania smartfonów lub laptopów w typowych rozmiarach 15 lub 17 cali. W celu umieszczenia wewnątrz notebooka o mniejszej przekątnej, warto dodatkowo zawinąć go w dwie-trzy warstwy folii bąbelkowej, co powoduje idealne wpasowanie się w przeznaczony e na laptopa miejsce.

Zaglądając do wnętrza pudełka FixBox można zauważyć jego ciekawą konstrukcję. Spakowany do niego produkt jest chroniony ze wszystkich stron kilkoma warstwami tektury. Dodatkowo w pudełku znalazło się miejsce na niezbędne akcesoria. Mogą być nimi różne kable, instrukcje, czy płyty CD ze sterownikami.

W Neopaku dostępnych jest kilka rodzajów opakowań Fix Box. Nasi klienci chętnie wybierają:
 • pudełko FixBox na smartfon
 • opakowanie typu FixBox na laptop 15 cali
 • pudełko na notebook 17 calowy Fix Box

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo także dwa uniwersalne opakowania FixBox w często spotykanych rozmiarach:
 • pudełko FixBox w rozmiarze A5
 • pudełko FixBox w rozmiarze A4

Co można włożyć do pudełka w rozmiarze A5 lub pudełka A4? To popularne formaty, pasują do nich książki, prace plastyczne, zeszyty, czy różne produkty. 
 

Jak wykonane jest pudełko FixBox?


Dla zapewnienia wysokiego poziomu zabezpieczenia dla delikatnej zawartości, pudełka FixBox są wykonane z grubej tektury o gramaturze aż 400 g/m2. Tektura ma strukturę, która pochłania uderzenia i amortyzuje wstrząsy. W połączeniu z przemyślaną konstrukcją i specjalnym miejscem na telefon lub laptop uzyskujemy naprawdę mocne opakowanie. Nawet bez dodatkowego zabezpieczania zapewnia wystarczającą ochronę na czas transportu lub wysyłki.

Do zamknięcia pudełka FixBox nie jest potrzebna taśma klejąca. Pudełko posiada odpowiednie wycięcia. Jego zamknięcie jest skuteczne, gdyż elementy pasują do siebie idealnie - są wykonane precyzyjnie. Taśma pakowa przyda się jedynie podczas przygotowania tego pudełka do wysyłki - wtedy oczywiście warto je zakleić, by niepowołana osoba nie miała możliwości otworzenia paczki.

Dzięki swojej konstrukcji opakowania FixBox mogą pełnić taką samą funkcję, jak fabryczne pudełka stosowane przez uznanych producentów telefonów, laptopów, czy innego sprzętu.
 

Opakowanie na laptop + niezbędne akcesoria


Niezależnie od wybranego rodzaju opakowania FixBox, zawsze poza miejscem, w którym umieszczamy transportowany sprzęt, znajdziemy również przegródki umożliwiające spakowanie innych rzeczy. Dzięki temu do laptopa dołączymy bez problemu zasilacz, karty gwarancyjne, myszkę, czy inne podobne, niewielkie akcesoria. Wszystko ma swoje miejsce, jeśli wykorzystają Państwo opakowanie typu FixBox do transportu sprzętu elektronicznego lub innych produktów i towarów.

Podobna zasada funkcjonuje w przypadku pudełka FixBox na telefon komórkowy. Do znajdujących się po jego obu bokach pustych miejsc można włożyć ładowarkę, kabel, dokumenty, a także fakturę za zakup sprzętu.
 

Ekologiczne opakowania FixBox


Pudełka FixBox są w pełni przyjazne dla środowiska. Są wykonane z tektury, która pochodzi z recyklingu. Dlaczego to ważne, by korzystać z właśnie takich produktów w swojej firmie? To nie tylko ekologia, ale także poprawa wizerunku firmy. Państwa klienci z pewnością docenią to, że wykorzystują Państwo opakowania, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Pudełka z grubej tektury są produkowane z makulatury lub pulpy papierowej. Bez problemu można je ponownie przetwarzać. Nawet wyrzucone w niewłaściwym miejscu ulegną szybko biodegradacji. W porównaniu z opakowaniami foliowymi lub plastikowymi często są znacznie lepszym wyborem.
 

Nadruki na opakowaniach Fix Box


Są Państwo przekonani do skorzystania z opakowań FixBox, ale nie wyglądają one najlepiej? Pudełka FixBox są proste i estetyczne, ale można znacznie poprawić ich wygląd decydując się na wykonanie nadruku. W Neopaku możemy zrobić to dla Państwa!

pudełko fixbox

Firmy najczęściej umieszczają na opakowaniach swoją nazwę, logo swojej firmy lub inne treści. Mogą być związane z danymi firmy, np. wskazywać na jej adres. Niektóre firmy wybierają jednak wzory, które mają na celu jedynie poprawę walorów estetycznych. Takie pudełko z powodzeniem może zastąpić fabryczne opakowanie.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie