Na pizzę

Karton stał się nieodłącznym elementem pracy każdej pizzerii, nawet tych bez dowozu, w końcu klient czasami chce ją wziąć do domu. Tektura okazała się idealnym materiałem do transportu pizzy. Jej struktura, która składa się z klejonych warstw papieru może przyjąć bardzo dużo powietrze, a jak powszechnie wiadomo, powietrze to jeden z najlepszych izolatorów. Kartony na pizze świetnie zatrzymują temperaturę, dobrze też chronią przed dostawaniem się wilgoci do środka opakowania, jednocześnie blokując jej wydostawanie się z zewnątrz. Kartony na pizze stały się też uniwersalnym symbolem, a białe pudełko z logiem pizzerii jest niezbędne, żeby jakikolwiek klient potraktował Cię poważnie.

W sklepie Neopaku znajdziesz liczne opakowania na pizze, o różnych rozmiarach, zdajemy sobie sprawę, że w różnych miejscach, różne rozmiary pizzy są popularne. Od malutkich pudełek, na pizzę dla jednej osoby, do wielkich na 60-centymetrowe potwory. Naniesiemy Twoje logo na karton i zadbamy odpowiednio o jakość naszych kartonów na pizze, tak, aby nie powodowały niepotrzebnych zaskoczeń. Atrakcyjna cena opakowania i jego wysoka jakość sprawia, że jest to produkt idealny dla Twojego środka gastronomicznego.

Nawet jeśli nie prowadzisz pizzerii, ani nie jesteś profesjonalnym kucharzem, takie pudełko może znaleźć zastosowanie w Twoim domu. Jeśli lubisz gotować i chciałbyś się podzielić swoimi dziełami kulinarnymi ze znajomymi, pudło na pizze jest dla Ciebie idealne. W internecie znajdziesz setki przepisów na pizzę, pakując ją do atrakcyjnego opakowania, możesz być pewien, że będzie smakowała jeszcze lepiej, w końcu jak powszechnie wiadomo, ludzie jedzą oczami.

  • Cechy kartonów na pizzę:
  • wykonane z mocnej tektury 3-warstwowej
  • opakowania wykrojnikowe, ze wbudowanym zamknięciem
  • odporne na wilgoć i zagniecenia
  • o różnych średnicach

Opakowania na pizzę są na tyle mocne, że można je umieszczać jedno na drugim. Ich zawartość wciąż pozostanie nienaruszona. Grube ścianki chronią produkt przed szybkim wychłodzeniem, dzięki czemu przy dowozie samochodem można zrezygnować z używania dodatkowych toreb termicznych. Kartony do przewożenia pizzy produkowane są z tektury jednostronnie białej, co ułatwia umieszczenie na nich firmowego oznakowania.

Nie czekaj z zamówieniem i kup dzisiaj pudełka na pizze w Neopaku, na pewno nie pożałujesz, a Twoi klienci będą widzieć, jaką uwagę przykładasz do swojej działalności. Jeśli nie wiesz, jakie opakowania wybrać, skontaktuj się z nami za pośrednictwem infolinii, pomożemy Ci podjąć właściwy wybór dotyczący kartonów na pizze. Pudełka na pizze, Neopak, postaw na jakość.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Długość
Szerokość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj