Kartony i pudła do płyt winylowych

Opakowania na płyty winylowe pełnią niezwykle ważną funkcję. W przeciwieństwie do płyt CD, analogowe płyty winylowe bardzo dużą tracą na jakości dźwięku w wyniku działania kurzu, czy jakichkolwiek, nawet najdrobniejszych zarysowań. Dlatego utrzymywanie ich w nienagannej kondycji jest niezbędne, aby długo cieszyć się ich pięknym ciepłym dźwiękiem. Stosowanie odpowiednich kartonów na płyty winylowe jest niezbędne, aby je utrzymać je w dobrym stanie.

Pudełka na płyty winylowe dostępne w sklepie Neopak zostały wykonane z 3-warstwowej tektury, o bardzo miękkiej i delikatnej fakturze, która pozwoli uniknąć rys. Jednocześnie kartonik jest na tyle wytrzymały, że jeśli go dodatkowo zabezpieczy się drugim, większym pudełkiem i odrobiną materiałów zabezpieczających, to będzie się nadawać dobrze do wysyłki.

Choć płyty winylowe często można kupić w ich oryginalnym opakowaniu, to nie jest to reguła, szczególnie w przypadku bardziej vintage’owych nagrań, które są właśnie najbardziej cenione na tym nośniku. Jeśli prowadzisz sklep, zajmujący się sprzedażą takich nagrań, to wyposażenie się w kartony na płyty winylowe bardzo zwiększy wydajność Twojej pracy, Neopak również może na nie nanieść Twój logotyp. Z kolei, jeśli sam zbierasz płyty i chcesz je posegregować, to w naszej ofercie oprócz opakowań na jedną płytę, możesz znaleźć wyższe opakowania, do których będziesz mógł włożyć wiele płyt (oczywiście oddzielając je od siebie nawzajem), przyda się to też do archiwizacji nagrań.

Jeśli chcesz bezpiecznie wysyłać płyty winylowe użyj jednego z opakowań na płyty winylowe z naszej oferty, zakładając, że wysyłasz jedno nagranie, zostanie w nim jeszcze miejsca, aby je zabezpieczyć od wewnętrznej strony folią bąbelkową. Zapewni to perfekcyjną ochronę, tak delikatnego produktu, jak płyta winylowa. Oczywiście, jeśli nie wysyłasz nagrań, które są już dostępne w bardzo limitowanej ilości, nie musisz stosować aż takich zabezpieczeń, zazwyczaj sam karton na płyty winylowe zapewni odpowiednią ochronę.

Opakowania na płyty gramofonowe, to coś wprost niezbędnego dla każdego fana słuchania muzyki w ten klasyczny sposób. Opakowania na płyty gramofonowe, to zdecydowanie więcej niż zabezpieczenie, to też pokazanie Twojego odpowiedzialnego stosunku, do dziedzictwa, które jest zawarte na tych płytach.

Jeśli masz problem z wyborem produktu, skorzystaj z naszej infolinii, jeden z naszych konsultantów pomoże Ci wybrać odpowiedni produkt. Opakowania na płyty gramofonowe w naszym sklepie są najwyższej jakości, dlatego nie zwlekaj i zabezpiecz swoją muzykę razem z Neopakiem.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Wysokość
Zastosowanie
Rodzaj składania
Rodzaj tektury
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj