Pudełka na buty

Pudełka na buty są czymś wprost niezbędnym, dla każdej firmy produkującej i sprzedające buty, tak samo dla przedsiębiorstw sprzedających je ponownie, na przykład w ramach outletów i sklepów z odzieżą po naprawach. Pudełka na buty zazwyczaj nie muszą się cechować największą możliwą wytrzymałością, zazwyczaj nie transportuje się butów bezpośrednio w pudełkach, w których się je trzyma, w końcu dość naturalne są uszkodzenia zewnętrznego kartonu w transporcie, szczególnie jeśli przesyłka ma daleką drogę do pokonania.

Neopak ma w swojej ofercie wiele pudełek na buty, które spełnią potrzeby zróżnicowanych klientów. Umożliwiamy też nadruk logotypów, które nam zleci klient, jeśli chcesz więc zbudować markę, jesteśmy najlepszą pomocą. Niektóre z kartonów z naszej oferty nadadzą się też do wysyłek, dzięki stosowaniu tektury o wytrzymałej strukturze. Dzięki temu wysyłka butów będzie tania, wygodna i praktyczna. Ten typ produktu nie potrzebuje raczej dodatkowych zabezpieczeń, ponad tym usztywniającym, czyli pudełkiem. Buty przesuwając się wewnątrz opakowania względem siebie nie powinny się uszkodzi ani porysać. Właśnie dlatego nie jest konieczne stosowanie foli bąbelkowej ani poduszek powietrznych. Niektórzy decydują się na wypełnienia papierowe, ale nie jest to konieczne.
 

Pudełka na buty

 

Możliwe, że masz w swoim domu obuwie, którego już nie używasz. Wielu się decyduje na wyrzucenie takich przedmiotów, ale jest to poważny błąd. Część osób uważa, że nie uda mi się sprzedać obuwia, bez oryginalnego opakowania na popularnych portalach z ogłoszeniami, ale to duży błąd. Jeśli chcesz się uwierzytelnić wystarczy skorzystać z pudełek na buty z Neopaku, które pozwolą sprzedać wszystko szybciej. Z podobnym problemem borykają się resellerzy używanego limitowanego obuwia, brak pudełka jest tutaj czynnikiem dyskwalifikującym, całe szczęście można kupić pudła, które świetnie zastąpią te oryginalne.

Pudełka na buty pozwolą rozwinąć Twoją firmę, nie ważne, czy produkujesz buty, czy je ponownie sprzedajesz, tworzenie własnej marki, dzięki oryginalnym i niepowtarzalnym pudełkom, to dokładnie to, co powinieneś zrobić. Niska cena, niska waga, duża wytrzymałość.

pudełko na buty

Nie czekaj z zamówieniem do jutra i już dzisiaj kup oryginalne pudełka na buty w Neopaku, pomóż swojej firmie sprawniej działać. Jeśli nie wiesz, który z produktów kupić, albo chcesz poznać więcej szczegółów w kwestii doboru wzorów, skorzystaj z naszej infolinii, nasz konsultant Ci z chęcią pomoże. Neopak, pudełka na buty, kup już dzisiaj!

Pudełka na buty w Neopak


Wśród dostępnych w naszym sklepie pudełek, niektóre mają z góry zaplanowane przeznaczenie. Wśród nich znajdziemy między innymi:
 • opakowania do paczkomatów
 • kartony do przeprowadzek
 • opakowania na butelki wina
 • kartony na komputer
 • pudełka na laptopy
 • pudełka do archiwizacji dokumentów
 • opakowania na plakaty
 • owijki na książki
 • kartonowe pudła świąteczne
 • ozdobne pudełka na prezenty
 • pudełka na pizzę
 • pudełka na buty
W tej kategorii znajdą Państwo właśnie pudełka na buty. Sprawdzą się doskonale zarówno do przechowywania swoich butów, jak i jako pudełko sprzedażowe. Z tego względu z pudełek na buty korzystają zarówno producenci obuwia, jego dystrybutorzy i sprzedawcy, a także osoby prywatne. Szczególnie posiadając dużo par butów, warto zabezpieczyć je w ten sposób na czas dłuższego przechowywania. Można to zrobić chociażby w przypadku par butów używanych sezonowo - letnich lub zimowych.
 

Jak przechowywać obuwie? Pudełka na buty


Opakowania na obuwie to bardzo ważny element podczas przechowywania butów. Podobnie, jak w przypadku innych produktów, długotrwałe składowanie (na przykład przez kilka miesięcy, a nawet lat) wymaga pewnych przygotowań. Warto dokładnie umyć buty, w niektórych przypadkach (np. butów sportowych) warto je po prostu wyprać - używając odpowiedniego trybu w pralce lub wkładając do worka do prania butów.

Umyte i wysuszone buty możemy dodatkowo zabezpieczyć, na przykład impregnatem lub pastą - w zależności od rodzaju obuwia i materiału, z którego są wykonane. Ostatnim etapem jest umieszczenie pary butów w pudełku na buty. Warto nie starać się zmieścić więcej, niż jednej pary do pudełka - będą wtedy przechowywane w nieodpowiednich warunkach. Może to skutkować uszkodzeniem butów, na przykład zgnieceniem powodującym trwałe i widoczne ślady. Do pudełka można natomiast włożyć pochłaniacz wilgoci. Tak zabezpieczone obuwie powinno bez trudu przetrwać nawet długotrwałe przechowywanie.To najlepszy sposó na przetrzymanie butów przez okres, kiedy ich nie używamy.

Pudełka na buty z ich zawartość warto przechowywać w temperaturze pokojowej lub zbliżonej. Zbyt niska lub wysoka temperatura może mieć zły wpływ na kondycję obuwia, szczególnie skórzanego.Używając pudełka na buty można ułatwić sobie proces przechowywania obuwia. Pudełka możemy układać jeden na drugim, a dla wygody warto je podpisać. Wtedy odnalezienie konkretnej pary nie będzie stanowiło problemu.
 

Uniwersalne pudełko na buty


Jakie obuwie można umieścić w pudełku na buty? Dostępne w Neopaku pudełko wykrojnikowe na buty ma standardowy format i wymiary wynoszące 300 x 180 x 100 milimetrów. Do tego białego pudełka na obuwie zmieszczą się buty niemal każdego typu, w tym:
 • buty wyjściowe
 • damskie obuwie (np. szpilki)
 • klapki, japonki, sandały
 • buty dziecięce
 • obuwie sportowe
 • niskie buty trekkingowe
Do pudełka mogą natomiast nie zmieścić się buty z cholewką ponad kostkę, jak na przykład kalosze, trapery, kozaki. Takie buty mają dość niestandardowe wymiary, warto więc je zmierzyć i wybrać najlepsze pudełko kartonowe z oferty Neopak. Mamy pudełka z kartonu w wielu rozmiarach, z pewnością znajdą więc Państwo takie, które dobrze spełni swoją rolę.

Białe pudełko na buty

Nasze opakowanie na obuwie ma biały kolor. Dzięki temu można bez trudu wykonać na jego powierzchni czytelne i łatwo widoczne nadruki i napisy. mogą wskazywać na producenta, sprzedawcę, a nawet model konkretnych butów. Innym sposobem podpisania butów jest naklejenie na pudełku specjalnej etykiety w formie naklejki samoprzylepnej. Powinna zawierać najbardziej potrzebne informacje - dane butów, nazwę producenta i modelu, rozmiar, czy instrukcję dotyczącą czyszczenia. W sklepach często etykieta na opakowaniu posiada też niewielkie zdjęcie konkretnego modelu i koloru obuwia. Ułatwia to odnalezienie właściwej pary butów, gdy na półce znajduje się wiele pudełek. Ciężko wyobrazić sobie szukanie właściwego rozmiaru i modelu spośród setek niepodpisanych w żaden sposób opakowań na obuwie.

pudełko na buty

Pudełko na obuwie posiada wygodną pokrywkę i jest wykonane bardzo estetycznie. Z tych względów może posłużyć jako fabryczne opakowanie pary butów.
 

Ekologiczne pudełka na obuwie


Pudełko na buty wykonane  jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Przeważnie karton do ich produkcji pochodzi z makulatury lub papierowej pulpy. Z tego względu takie opakowanie jest jak najbardziej przyjazne dla środowiska. Pudełko na buty w Neopak to produkt dodatkowo laminowany zarówno z zewnątrz jak i od wewnętrznej strony. Ułatwia to pakowanie butów i zamykanie pokrywy. Dodatkowo takie pudełko jest wyjątkowo estetyczne. Laminowana powierzchnia pudełka na buty sprawia że jest ono znacznie bardziej trwałe. Można je też łatwo utrzymać w czystości, na przykład gdy jest elementem  wyposażenia sklepu.
 

Ile kosztuje pudełko na buty?


Koszt opakowania butów nie jest wysoki. Pudełko wykrojnikowe na buty kosztuje niecałe 5 złotych. W stosunku do ceny obuwia, zwykle wynoszącej od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, nie jest o więc duży wydatek znacznie wpływający na cenę całości. 
 
 • Jakie są zalety i wady pudełka na buty?
  Pudełko na buty to przede wszystkim medium, dzięki któremu, nasz towar może dotrzeć do odbiorcy cały i nieuszkodzony. Większe firmy posiadają specjalne projekty swoich opakowań, czy też pudełek na buty.

  Odpowiednie pudełko na buty to przede wszystkim gwarancja tego, że nasz produkt dotrze do odbiorcy cały.

  Zalety pudełka na buty:
  • Chroni buty zapakowane wewnątrz przed mechanicznymi uszkodzeniami.
  • Odpowiednio obrobione może wpływać pozytywnie na estetykę.
  Wady pudełka na buty:
  • Nie chroni przed wilgocią, jak każde tekturowe opakowanie.
  • Zbyt duże pudełko może powodować przemieszczanie się butów wewnątrz, a tym samym uszkodzenia.
  Pudełka na buty możemy kupić na https://neopak.pl/kartony/zastosowanie/na-buty.
 • Jak zapakować buty do wysyłki?
  Obuwie do wysyłki warto zapakować w specjalne pudełka na buty. Taki karton wykrojnikowy został specjalnie przystosowany do rozmiarów przeciętnego obuwia dlatego doskonale sprawdza się podczas wysyłki kurierskiej. Pudełko można dodatkowo owinąć papierem lub folią strech, aby do środka nie dostała się wilgoć czy jakiekolwiek inne zanieczyszczenia. W ten sposób adresat otrzyma buty w idealnym stanie. Kartony wykrojnikowe na buty można kupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach w sklepie internetowym NEOPAK. 
   
 • Gdzie można kupić pudełka na buty?
  Jeżeli chcą państwo działać w branży obuwniczej, ten typ pudełek kartonowych będzie niezbędnym elementem waszej firmy. Dodatkowo możemy zlecić nadruk logotypów na pudełkach firmy, którą państwo reprezentujecie. Ważną kwestią jest też budowa pudełka. Wykonane jest ono z tektury, która jest wytrzymała, a dzięki temu, że może zostać poddana recyklingowi, jest przyjazne środowisku. W obecnych czasach niewątpliwie ekologiczne rozwiązania to dodatkowy atut każdej firmy. Cena jednego pudełka jest dosyć niska, natomiast jest jeszcze możliwość jej obniżenia, poprzez rabaty kupując większą ilość pudełek.
  Dobrej jakości pudełka na buty w konkurencyjnych cenach można kupić na stronie sklepu Neopak.pl.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie