Pudełka na buty

Pudełka na buty są czymś wprost niezbędnym, dla każdej firmy produkującej i sprzedające buty, tak samo dla przedsiębiorstw sprzedających je ponownie, na przykład w ramach outletów i sklepów z odzieżą po naprawach. Pudełka na buty zazwyczaj nie muszą się cechować największą możliwą wytrzymałością, zazwyczaj nie transportuje się butów bezpośrednio w pudełkach, w których się je trzyma, w końcu dość naturalne są uszkodzenia zewnętrznego kartonu w transporcie, szczególnie jeśli przesyłka ma daleką drogę do pokonania.

Neopak ma w swojej ofercie wiele pudełek na buty, które spełnią potrzeby zróżnicowanych klientów. Umożliwiamy też nadruk logotypów, które nam zleci klient, jeśli chcesz więc zbudować markę, jesteśmy najlepszą pomocą. Niektóre z kartonów z naszej oferty nadadzą się też do wysyłek, dzięki stosowaniu tektury o wytrzymałej strukturze. Dzięki temu wysyłka butów będzie tania, wygodna i praktyczna. Ten typ produktu nie potrzebuje raczej dodatkowych zabezpieczeń, ponad tym usztywniającym, czyli pudełkiem. Buty przesuwając się wewnątrz opakowania względem siebie nie powinny się uszkodzi ani porysać. Właśnie dlatego nie jest konieczne stosowanie foli bąbelkowej ani poduszek powietrznych. Niektórzy decydują się na wypełnienia papierowe, ale nie jest to konieczne.

Możliwe, że masz w swoim domu obuwie, którego już nie używasz. Wielu się decyduje na wyrzucenie takich przedmiotów, ale jest to poważny błąd. Część osób uważa, że nie uda mi się sprzedać obuwia, bez oryginalnego opakowania na popularnych portalach z ogłoszeniami, ale to duży błąd. Jeśli chcesz się uwierzytelnić wystarczy skorzystać z pudełek na buty z Neopaku, które pozwolą sprzedać wszystko szybciej. Z podobnym problemem borykają się resellerzy używanego limitowanego obuwia, brak pudełka jest tutaj czynnikiem dyskwalifikującym, całe szczęście można kupić pudła, które świetnie zastąpią te oryginalne.

Pudełka na buty pozwolą rozwinąć Twoją firmę, nie ważne, czy produkujesz buty, czy je ponownie sprzedajesz, tworzenie własnej marki, dzięki oryginalnym i niepowtarzalnym pudełkom, to dokładnie to, co powinieneś zrobić. Niska cena, niska waga, duża wytrzymałość.

Nie czekaj z zamówieniem do jutra i już dzisiaj kup oryginalne pudełka na buty w Neopaku, pomóż swojej firmie sprawniej działać. Jeśli nie wiesz, który z produktów kupić, albo chcesz poznać więcej szczegółów w kwestii doboru wzorów, skorzystaj z naszej infolinii, nasz konsultant Ci z chęcią pomoże. Neopak, pudełka na buty, kup już dzisiaj!

Filtry

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
Rodzaj tektury
szukaj
 • Jakie są zalety i wady pudełka na buty?
  Pudełko na buty to przede wszystkim medium, dzięki któremu, nasz towar może dotrzeć do odbiorcy cały i nieuszkodzony. Większe firmy posiadają specjalne projekty swoich opakowań, czy też pudełek na buty.

  Odpowiednie pudełko na buty to przede wszystkim gwarancja tego, że nasz produkt dotrze do odbiorcy cały.

  Zalety pudełka na buty:
  • Chroni buty zapakowane wewnątrz przed mechanicznymi uszkodzeniami.
  • Odpowiednio obrobione może wpływać pozytywnie na estetykę.
  Wady pudełka na buty:
  • Nie chroni przed wilgocią, jak każde tekturowe opakowanie.
  • Zbyt duże pudełko może powodować przemieszczanie się butów wewnątrz, a tym samym uszkodzenia.
  Pudełka na buty możemy kupić na https://neopak.pl/kartony/zastosowanie/na-buty.
 • Jak zapakować buty do wysyłki?
  Obuwie do wysyłki warto zapakować w specjalne pudełka na buty. Taki karton wykrojnikowy został specjalnie przystosowany do rozmiarów przeciętnego obuwia dlatego doskonale sprawdza się podczas wysyłki kurierskiej. Pudełko można dodatkowo owinąć papierem lub folią strech, aby do środka nie dostała się wilgoć czy jakiekolwiek inne zanieczyszczenia. W ten sposób adresat otrzyma buty w idealnym stanie. Kartony wykrojnikowe na buty można kupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach w sklepie internetowym NEOPAK. 
   
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie