Kartony i pudła do laptopa

Sprzęt elektroniczny jest szczególnie narażony na uszkodzenia i wpływ czynników zewnętrznych. Potrzeba odpowiedniej ochrony podczas transportu i przechowywania jest krytyczna.

Wysokiej jakości opakowania możesz kupić w naszym sklepie internetowym Neopak. Zapewniamy w pełni dopasowane do potrzeb przechowywanie laptopów, notebooków i tabletów.

Pudła płaskie do laptopów wykonane są z mocnego papieru o podwyższonej gramaturze. Wewnętrzne wkładki pozwalają na umieszczenie laptopa w jednym miejscu i oddzielenie go od innych elementów (zasilaczy, kabli, dokumentacji, płyt itp.).

Naszym klientom oferujemy również możliwość wykonania pełnego nadruku na pudełkach, który może być wykonany w dowolnym wzorze. Pudełka mogą być ozdobione foliami dekoracyjnymi, wyrazistymi uchwytami, okienkami i innymi elementami dodającymi atrakcyjności. Nasze pudła na laptopy są niezwykle trwałe. Ze względu na ich wytrzymałość i piękny wygląd, mogą być nadal wykorzystywane do przechowywania innych przedmiotów, nawet po wyjęciu komputera.

Polecamy je firmom, zajmującym się ponowną sprzedażą używanego sprzętu elektronicznego. Powystawowe egzemplarze, podobnie jak te pogwarancyjne często są pozbawione pudełek, a klienci często mogą ich chcieć, zwiększa to zaufanie. Jeśli więc sprzedajesz używany sprzęt, wyposaż się w fixboxy, pudełka na laptopa, o różnych wymiarach. Dostępne są opakowania na 15-calowy sprzęt, tak samo jak na większy, 17-calowy.

Oprócz kartonów na laptopa, służących do transportu, w naszej ofercie znajdziesz też delikatniejsze opakowania, które bardzo dobrze się nadadzą do przechowywania go w domu, zmniejszając ryzyko uszkodzeń i w pełni chroniąc przed kurzem. W razie czego świetnie się nada do przechowywania innych płaskich przedmiotów.Jeśli szukasz pojedynczego pudełka, oferujemy również torby i etui na laptopy wykonane z mocnego papieru o wysokiej gramaturze.

Dzięki wkładce możesz umieścić swój komputer w jednym miejscu i oddzielić go od innych przedmiotów (ładowarki, płyty, dokumentacja itp.). Jeśli masz niewielką liczbę komputerów, które wymagają ochrony - może to być tylko dwa lub trzy laptopy - nasze pudełka Neopak są idealne. Są one wykonane z kompaktowego kartonu z wewnętrznymi wkładkami, które pozwalają na użycie ich do transportu lub przechowywania. Poniżej przedstawiamy nasze najpopularniejsze rozmiary:

Opakowania na laptopa Neopak, kup już teraz!

Jeśli nie wiesz, na jakie opakowanie się zdecydować, powinieneś skorzystać z naszej infolinii, za jej pośrednictwem dowiesz się wszystkiego, co może Cię interesować na temat danego produktu, konsultant przedstawi Ci też alternatywne opcje. Nie zwlekaj zbyt długo z zakupem, produkty najwyższej jakości Neopaku, zagwarantują bezpieczeństwo Twoim przesyłką, usprawnią też proces pakowania, co w efekcie wpłynie pozytywnie na finanse Twojej firmy.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Długość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj tektury
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj