Kartony na felgi

Kartony na felgi są świetnym sposobem ich transportu i przechowywania. Jeśli zajmujesz się sprzedażą felg, szczególnie używanych, wyposażenie się w taki duży karton klapowy będzie świetnym sposobem ich zabezpieczenia podczas transportu, oczywiście w połączeniu z folią stretch i/albo folią bąbelkową. Jeśli nie chodzi Ci o sprzedaż, tylko na przykład o przechowywanie swoich kół przeznaczonych na inny sezon w odpowiedni sposób, tak aby zachowały żywotność i się nie zakurzył, to pudełka na felgi są odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie.

Felgi aluminiowe i felgi stalowe są ciężkie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że w nowych samochodach mniej więcej od 5 lat, nie uświadczymy kół mniejszych niż 16 cali, pomijając najmniejsze modele budżetowych marek. 17-calowa alufelga stała się standardem i konieczny jest jej transport w opakowaniu, które wytrzyma jej ciężar. W ofercie Neopaku, pudełka na felgi zostały wykonane z wytrzymałej tektury o 5 warstwach, wykonanej w fali BC, która świetnie amortyzuje wstrząsy i wytrzymuje duże ciężary.

Jeśli planujesz sprzedać felgi za pośrednictwem internetu, musisz pamiętać o tym, że przewoźnicy mają różne standardy, co do tego, jak felgi, bądź opony powinny być zapakowane. Stawiając na karton na felgi, możesz być pewien, że nie popełnisz błędu i Twoja paczka nie zostanie odrzucona, ponadto cena będzie bardzo korzystna. Jeśli prowadzisz komis z felgami używanymi dobrym pomysłem może być skorzystanie z pudełek na felgi, jeśli wykorzystasz naszą dodatkową opcję. Nadrukowanie loga na pudle. Możesz budować swoją markę korzystając z tak praktycznego rozwiązania, jak pudełka na felgi.

Jeśli chcesz przechowywać felgi w domu powinieneś używać pudełek na felgi, to delikatne przedmioty, których naprawy potrafią być bardzo drogie. Właśnie dlatego skorzystanie z opakowania jest warte świeczki. Ograniczysz ich kontakt z powietrzem i unikniesz przypadkowych zarysowań, które mogłyby się zdarzyć przez okres kilku miesięcy, które spędzą one w Twojej szopie, albo magazynku. To też bardzo wygodne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz je przetransportować, unikniesz w ten sposób przeniesienia zabrudzeń z felg do wnętrza samochodu, unikniesz też przykrości wynikających z uderzeń podczas transportu.

Jeśli nie wiesz, czy kupić kartony na felgi, skorzystaj z naszej infolinii, pomożemy Ci się zdecydować i ewentualnie zaproponujemy inne, alternatywne opakowanie. Nie czekaj z zamówieniem i kup pudło na felgi już dzisiaj. Neopak sprzedaje tylko produkty najwyższej jakości - zacznijmy współpracować.

Bezpieczny transport felg samochodowych przy użyciu solidnych kartonowych pudełKartony na felgi samochodowe są najlepszym sposobem przechowywania i transportu felg. Felga jest elementem koła wykonanym najczęściej ze stali, aluminium lub innych stopów lekkich. W razie zarysowania, obicia lub innego uszkodzenia felgi nie tylko straci swój estetyczny wygląd. Także właściwości felgi mogą ulec pogorszeniu, co niekorzystnie wpłynie na bezpieczeństwo używania ich.

Warto więc jak najlepiej zabezpieczyć felgi na czas ich magazynowania i wysyłania. Specjalne kartonowe pudełka na felgi są stosowane przez wszystkich procentów tych elementów samochodów. Wykorzystanie kartonów do pakowania felg samochodowych jest również dobrym pomysłem dla firm sprzedających używane felgi, a także osób prywatnych. Przechowywanie felg ze swojego samochodu w dobrych warunkach pozwoli uniknąć ich uszkodzenia i kosztownych napraw.

 

Po co stosować kartony na felgi samochodowe?Felga samochodowa zazwyczaj waży od kilku do kilkunastu kilogramów. Największe rozmiary mogą ważyć nawet ponad dwadzieścia kg. Oznacza to dość ciężkie przedmioty, które w razie upadku mogłyby ulec uszkodzeniu. Zapakowanie felgi w karton na czas jej przechowywania i transportu to dobre rozwiązanie. Wytrzymały karton klapowy nie tylko zabezpieczy felgę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pozwoli także na ustawianie felg jedna na drugiej, a także chroni przed czynnikami zewnętrznymi, między innymi wilgocią. 

Kartony na felgi są stosowane przez producentów tych części samochodowych, co jest najlepszym dowodem na zasadność ich wykorzystania. Pudełka do transportu felg przydają się także w firmach często wysyłających felgi. Mogą być nimi sprzedawcy felg, a także firmy restauracje i naprawiające felgi. Prostowanie, malowanie, czy polerowanie felgi to usługi dość kosztowne, dlatego warto finalny efekt porządnie spakować. Dzięki temu dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

 

Magazynowanie felg w kartonach zmniejsza szanse na ich uszkodzenieDługotrwałe przechowywanie felg może wiązać się z możliwością ich uszkodzenia. Pozostawione w garażu, komórce, szopce lub w magazynie są narażone na zniszczenie. WArto pamiętać, że w przypadku felg nawet pozorni niewielkie usterki mogą być fatalne w skutkach. Istotne jest, żeby felga była prosta,, a jej rant - równy. Dzięki temu samochód ma optymalne właściwości jezdne, a opona dobrze trzyma się felgi. Używanie felg w złym stanie technicznym może być niebezpieczne dla kierowcy i innych uczestników ruchu.

Kartony są idealnym sposobem na przechowywanie felg samochodowych, nawet przez długi czas. Zapewniają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i uszkodzeniami mechanicznymi, które są dla felg zagrożeniem podczas długotrwałego przechowywania. Dzięki temu felgi na długo pozostają w bardzo dobrym stanie i w każdej chwili można je założyć na samochód.

 

Z czego wykonane są kartony na felgi samochodowe?Kartony do przechowywania felg samochodowych są produkowane z grubej tektury. Dzięki temu mają odpowiednią nośność - pozwalają na spakowanie ciężkiego przedmiotu, jakim jest samochodowa felga. Dla dużej wytrzymałości, kartony na felgi samochodowe mają konstrukcję klockową. Po zamknięciu pudełka i dokładnym zaklejeniu go przy użyciu taśmy pakowej, pakunek jest gotowy do wysyłki.

Pudła na felgi oferowane w sklepie internetowym Neopak są wytworzone z 5-warstwowej tektury o fali BC. Gramatura wynosi aż 650 g/m2 - jest to jeden z najgrubszych kartonów dostępnych na rynku. Brązowa powierzchnia pudełka pozwala na łatwe umieszczenie na nim dowolnych nadruków. To dobry pomysł w przypadku firm oferujących usługi związane z felgami lub ich sprzedaż. Pozwoli na umieszczenie reklamy lub logo swojej firmy na pudełku.

Typowy karton na felgę samochodową ma rozmiar 450 x 450 x 200 milimetrów - pozwoli na umieszczenie wewnątrz felgi w najbardziej popularnych rozmiarach - do 17”.

 

Zalety kartonów na felgiFelgi samochodowe są ciężkie, a zarazem ich właściciele chcą uniknąć uszkodzenia ich. Z tego względu pudełko na felgi musi mieć odpowiednie właściwości. Do największych zalet pudełka na felgi należą:
  • wytrzymałość - wykonanie z grubej tektury o podniesionej gramaturze;
  • odpowiednio duży rozmiar pozwalający na umieszczenie sporej felgi wewnątrz;
  • niski koszt zakupu, który nie zwiększy znacznie kosztów związanych z naprawą felgi lub jej zakupem;
  • możliwość zamknięcia z użyciem typowej taśmy pakowej;
  • wysoka gramatura i kilka warstw tektury - dobra amortyzacja wstrząsów i sił mechanicznych.
 

Inne sposoby zastosowania tych wytrzymałych kartonów
Ze względu na wytrzymałość, pudła opisane jako kartony na felgi świetnie sprawdzają się również do innych zadań. Można ich używać do przenoszenia lub wysyłki ciężkich rzeczy. Sprawdzają się podczas pakowania dokumentów, książek lub w trakcie przeprowadzki

 

Gdzie kupić pudła na felgi samochodowe?Kartony na felgi samochodowe są dostępne w naszym sklepie internetowym Neopak. Znajdą tu Państwo duży wybór kartonowych pudełek w różnych rozmiarach. W celuu dobrania odpowiedniej wielkości pudełka do konkretnegj felgi, należy przeliczyć jej wymiar (podawany w calach) na milimetry. Poza odpowiednią wielkością, karton powinien być gruby - wykonany z tektury o gramaturze minimum 500 g/m2.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie