Na felgi

Kartony na felgi są świetnym sposobem ich transportu i przechowywania. Jeśli zajmujesz się sprzedażą felg, szczególnie używanych, wyposażenie się w taki duży karton klapowy będzie świetnym sposobem ich zabezpieczenia podczas transportu, oczywiście w połączeniu z folią stretch i/albo folią bąbelkową. Jeśli nie chodzi Ci o sprzedaż, tylko na przykład o przechowywanie swoich kół przeznaczonych na inny sezon w odpowiedni sposób, tak aby zachowały żywotność i się nie zakurzył, to pudełka na felgi są odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie.

Felgi aluminiowe i felgi stalowe są ciężkie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że w nowych samochodach mniej więcej od 5 lat, nie uświadczymy kół mniejszych niż 16 cali, pomijając najmniejsze modele budżetowych marek. 17-calowa alufelga stała się standardem i konieczny jest jej transport w opakowaniu, które wytrzyma jej ciężar. W ofercie Neopaku, pudełka na felgi zostały wykonane z wytrzymałej tektury o 5 warstwach, wykonanej w fali BC, która świetnie amortyzuje wstrząsy i wytrzymuje duże ciężary.

Jeśli planujesz sprzedać felgi za pośrednictwem internetu, musisz pamiętać o tym, że przewoźnicy mają różne standardy, co do tego, jak felgi, bądź opony powinny być zapakowane. Stawiając na karton na felgi, możesz być pewien, że nie popełnisz błędu i Twoja paczka nie zostanie odrzucona, ponadto cena będzie bardzo korzystna. Jeśli prowadzisz komis z felgami używanymi dobrym pomysłem może być skorzystanie z pudełek na felgi, jeśli wykorzystasz naszą dodatkową opcję. Nadrukowanie loga na pudle. Możesz budować swoją markę korzystając z tak praktycznego rozwiązania, jak pudełka na felgi.

Jeśli chcesz przechowywać felgi w domu powinieneś używać pudełek na felgi, to delikatne przedmioty, których naprawy potrafią być bardzo drogie. Właśnie dlatego skorzystanie z opakowania jest warte świeczki. Ograniczysz ich kontakt z powietrzem i unikniesz przypadkowych zarysowań, które mogłyby się zdarzyć przez okres kilku miesięcy, które spędzą one w Twojej szopie, albo magazynku. To też bardzo wygodne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz je przetransportować, unikniesz w ten sposób przeniesienia zabrudzeń z felg do wnętrza samochodu, unikniesz też przykrości wynikających z uderzeń podczas transportu.

Jeśli nie wiesz, czy kupić kartony na felgi, skorzystaj z naszej infolinii, pomożemy Ci się zdecydować i ewentualnie zaproponujemy inne, alternatywne opakowanie. Nie czekaj z zamówieniem i kup pudło na felgi już dzisiaj. Neopak sprzedaje tylko produkty najwyższej jakości - zacznijmy współpracować.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Rodzaj tektury
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj