Pudełka flowerbox

FlowerBox to pudełka opracowane z myślą o pakowaniu kwiatów. Wyróżnia je solidna konstrukcja, nietuzinkowy wygląd oraz wymiary pozwalające na spakowanie kwiatów. Solidne wykonanie polega na użyciu materiału o bardzo wysokiej gramaturze i solidnym połączeniu go w odpowiedni sposób. Daje to naprawdę sztywne opakowanie, które cechuje się solidnością, a wręcz poczuciem obcowania z luksusowym produktem. Z tego względu pudełka FlowerBox doskonale nadają się do przygotowania efektownego prezentu, jakim niewątpliwie są kwiaty. Zachęcamy też do sprawdzenia naszych propozycji innych pudełek ozdobnych na prezenty.

Kartonowe pudełka flowerbox nadają się jednak nie tylko do pakowania kwiatów jako prezent. Później mogą z powodzeniem służyć do przechowywania kwiatów lub innych przedmiotów. Oczywiście, można w ten sposób zapakować także inne produkty - głównie te o niewielkich wymiarach.

Kolorowe i estetyczne pudełka FlowerBox sprawdzają się więc zarówno w roli opakowania dla prezentu, jak i jako dość efektowne i niedrogie osłonki na doniczki.
 

Zestaw pudełek Flower Box


Pudełka na kwiaty FlowerBox zwykle oferowane są w zestawach liczących trzy sztuki. Znajdą w nim Państwo pudełka w trzech rozmiarach - od najmniejszego do największego. Ma to kilka korzyści. Przede wszystkim taki zestaw może stworzyć wspaniałą dekorację po wypełnieniu kwiatami. Trzy dekoracyjne pudełka można postawić obok siebie lub ułożyć je w różnych miejscach lub różnych pomieszczeniach. Nie ma też oczywiście konieczności użycia wszystkich pudełek Flower Box z zestawu. Jeśli natomiast nie są potrzebne, ujawni się kolejna zaleta tego opakowania.

pudełka flowerbox

Zestaw trzech pudełek Flower Box na kwiaty ma takie rozmiary, że mniejsze pudełko bez trudu mieści się w większym. Można więc włożyć jedno w drugie. Wtedy trzeba znaleźć jedynie miejsce na przechowywanie największego z nich - mieści w sobie dwa mniejsze. Pozwoli to też na obniżenie kosztu wysyłki pustych pudełek. Zwykle są one bowiem oferowane już w złożonej, docelowej formie. 

Pudełka Flower Box na kwiaty i do pakowania prezentów można też kupić w formie pojedynczego opakowania. Ta opcja będzie dobrym wyborem, jeśli nie potrzebują Państwo większej liczby pudełek kwiatowych.
 

Różnokolorowe pudełka na kwiaty


Podobnie do innych opakowań ozdobnych, Flower Box są dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach:
 • pudełko ozdobne Flower Box w kwiaty
 • czerwone pudełka Flower BOX w kropki
 • czerwone pudełko na kwiaty Flower Box
 • różowe pudełka na kwiaty FlowerBox 3 szt.
 • FlowerBox na kwiaty - czarne z uchwytem
Zestawy pudełek FlowerBox oraz pojedyncze opakowania znajdą Państwo w Neopaku.

Jakie pudełko na kwiaty wybrać? Flower Boxy do wyboru, do koloru


Pudełka ozdobne Flower Box są idealnym opakowaniem dla kwiatów. Posłużą zarówno wtedy, gdy chcą Państwo przygotować efektownie wyglądający prezent, jak i w roli ciekawego elementu wystroju wnętrza. Dostępne są zarówno jako pojedyncze opakowania kartonowe na kwiaty, ale także w funkcjonalnych i ładnie wyglądających zestawach o 3 sztuki. 

Dlaczego warto wziąć pod uwagę pudełko Flower Box jako sposób na wręczenie kwiatów? Pudełka na kwiaty zostały zaprojektowany w taki sposób, aby niewielki bukiet  (lub kwiat w doniczce) idealnie mieścił się do środka. Dzięki temu otrzymujemy wspaniałą ekspozycję kwiatów każdego rodzaju. Dodatkowym plusem jest tu dostępność nawiązujących do siebie lub wyglądających identycznie trzech sztuk opakowań ozdobnych. Taki zestaw można oczywiście zwielokrotnić - na przykład w celu stworzenia prezentu z kwiatów w większej ilości lub do eleganckiego udekorowania kilku miejsc w domu, firmie lub biurze.
 

Kwiaty w pudełku Flower Box - idealne w wystroju wnętrza każdego mieszkania, domu biura


Istnieje wiele możliwości wykorzystania kwiatów w celu poprawy wystroju wnętrza. Częstym sposobem jest po prostu ułożenie kwiatów w doniczkach w kilku miejscach, co zdecydowanie ociepla klimat wewnątrz każdego pomieszczenia. Nie jest to jednak jedyny sposób. Kwiaty można także umieścić w bardzo estetycznych pudełkach Flower Box, które są dostępne w wielu kolorach. 

Kwiaty umieszczone w opakowaniach Flower Box można ustawiać na wiele sposobów,a nawet powiesić - korzystając z uchwytu dostępnego w wielu wariantach. Dość niewielkie rozmiary każdego z trzech pudełek w zestawie (średnica zwykle ma kilkanaście centymetrów) sprawiają, że kwiaty bez trudu ustawią Państwo na biurku, ladzie recepcyjnej, czy na jednej z dostępnych półek. Duży wybór różnokolorowych Flower Box-ów sprawia natomiast, że komponują się doskonale w każde wnętrze.Nasi klienci chętnie wykorzystują podobne pudełka na kwiaty zarówno w swoich gospodarstwach domowych jak i w miejscu pracy.
 

Ekologiczne, solidne, trwałe pudełka na kwiaty Flower Box


Wielu naszych klientów jest zadowolonych z zakupu opakowań na kwiaty Flower Box. Nic dziwnego. Te pudełka wyglądają fenomenalnie, mają wysoką jakość, a dzięki produkcji z litej tektury są też przyjazne dla środowiska. 

Gramatura opakowania to aż 2.000 gram na każdy metr kwadratowy. To wielokrotnie więcej, niż w przypadku standardowych z papieru, kartonu i tektury. Wysoka gramatura wprost wpływa natomiast na bardzo dobrą trwałość opakowania. Z pewnością nie można bowiem powiedzieć, że Flower Box to jednorazowe pudełka. Wręcz przeciwnie! Można ich używać przez naprawdę długi czas. Laminowana powłoka tektury użytej do produkcji sprawia, że dostęp wilgoci nie jest tu tak niszczycielski, jak w przypadku bardziej klasycznych opakowań z ekologicznych i biodegradowalnych surowców.
 

Jaki rozmiar mają pudełka na kwiaty Flower Box?


Opakowania Flower Box dostępne są zwykle w zestawach liczących trzy sztuki. Każda kolejna sztuka z takiego pakietu ma coraz większy wymiar. Dzięki temu można włożyć jedno pudełko w drugie, - zamknąć dwa mniejsze wewnątrz największego. Taka cecha przydaje się podczas przechowywania chwilowo nieużywanych opakowań, a także obniża znacznie cenę wysyłki i transportu pudełek na kwiaty.

Typowy zestaw składa się z trzech opakowań:
 • małe pudełko 14 x 14 cm
 • średnie pudełko 17 x 17 cm
 • duże pudełko 19 x 19 cm
W Neopaku znajdą też Państwo inne zestawy, na przykład nieco mniejsze pudełka (12 x 122 cm + 15 x 15 cm + 18x17 cm). Znajdą tu też Państwo opakowania na kwiaty w nieco bardziej płaskiej formie - na przykład zestaw welurowych pudełek w kształcie serca Flower Box (wymiary największego pudełka to 30 x 27 x 12 cm).

 

Flower Box - pudełko na kwiaty w kształcie serca wykończone weluremNajbardziej ekskluzywnym zestawem pudełek na kwiaty są te w kształcie serca. Cechą charakterystyczną jest tu też nieco spłaszczony kształt. Takie pudełka często są pokryte z zewnątrz efektownie wyglądającym materiałem welurowym.  Dzięki temu są nie tylko sztywne (zapewnia to lita tektura o bardzo dużej gramaturze), ale także grube. Są przy tym niezwykle miękkie w dotyku, a ich powierzchnia nieco połyskuje.

pudełka flower box

W Neopaku znajdą Państwo
 • różowe pudełka na kwiaty welurowe w kształcie serca (3 szt.)
 • czarne pudełka na kwiaty welurowe w kształcie serca (3 szt.)
Ten rodzaj opakowań doskonale się sprawdzi także podczas pakowania różnych prezentów. Poza tym pudełka w kształcie serca welurowe są bardzo ciekawym sposobem na przechowywanie różnych drobiazgów, biżuterii i podobnych rzeczy.
 

Ile kosztują pudełka na kwiaty i gdzie je kupić?


Zestaw trzech pudełek na kwiaty to produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów. Bazą jest bardzo gruba tektura lita (gramatura 2.000 g/m2). Całość jest doskonale spasowana, sklejona i dostępna jako produkt gotowy do użytku. Koszt zakupu zestawu trzech pudełek wynosi od około 40  do nieco ponad 70 złotych. Najdroższe są pudełka wykończone materiałem welurowym. Koszt ich zakupu wynosi nieco ponad 100 złotych.

Warto też pomyśleć o uzupełnieniu opakowania o jakiś rodzaj wypełniacza dopudełek ozdbnych.

Pudełka ozdobne na kwiaty Flower Box są dostępne w sklepie Neopak.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie