Kartony i pudła do kubków

Aromatyczna kawa czy mocna herbata smakują lepiej, jeśli są podane w estetycznej filiżance lub sympatycznym kubku. Aby te naczynka trafiły w nasze ręce, muszą przebyć długą drogę od producenta, często mającego siedzibę za granicą. Pudełka tekturowe na kubki są idealnym sposobem ochrony kubków, filiżanek i szklanek na czas transportu. Jako że są to opakowania fasonowe, są odpowiednio wyprofilowane, by amortyzowały wstrząsy i uderzenia. Większość z nich posiada mocne ścianki, odporne na zgniatanie oraz dodatkowo wzmacniany spód. Dodatkowo wyposażone są w specjalną wkładkę utrzymującą kubek w stałej pozycji.

Wytrzymałe opakowania kartonowe w pełni rozwiązują problem możliwego zniszczenia towaru w trakcie wysyłki pocztą, kurierem, przewoźnikiem lotniczym lub morskim. Oprócz ogromnej przydatności w transporcie kartony na kubki mają jeszcze jedną funkcjonalność: wycięte w ciekawy kształt, wzbogacone o ciekawą grafikę, foliowe okienko lub niestandardowy uchwyt pozwalają zamienić kubek w efektowny gadżet, lub miły upominek.

Neopak oferuje duży wybór standardowych opakowań na kubki oraz możliwość zamówienia nawet najbardziej nietypowych form, np. na potrzeby marketingowe. Dodatkowe nasienie loga na opakowanie to działanie, które na pewno wpłynie na wizerunek firmy i sprawi, że Twoja nazwa wpadnie klientom bardziej w pamięć i zachęci ich do następnych zakupów w Twoim sklepie, albo polecenia go swoim znajomym.

Pudełka na kubki oferowane w naszym sklepie są zamykane metoda wykrojnikowa, która pozwala w bezpieczny i szybki sposób pieczętować zawartość. Może mieć to kluczowe znaczenie dla Twojej firmy, dlatego stworzyliśmy też film instruktażowy, jak takie pudełko szybko złożyć. Pudełka na kubki dostępne są w atrakcyjnych cenach, a ich wyjątkowo niska masa nie powinna negatywnie wpłynąć na cenę przewozu Twojego towaru.

Pudełka są wykonywane zarówno z białej tektury, jak i tej brązowej. Jeśli Ty, bądź Twoi klienci chcecie bardziej wesprzeć środowisko, zdecyduj się na opakowania z tektury brązowej, która w większym stopniu może składać się z materiałów pochodzących z recyklingu. Jeśli natomiast zależy Ci na atrakcyjnym wyglądzie opakowania, lepsze będą kartony z białej tektury, która również nie jest szkodliwa dla środowiska, choć w mniejszym stopniu może składać się z recyklingowanych materiałów.

Nie czekaj z zakupem pudełka na kubki zbyt długo, wysoka jakość przesyłek to zadowolony klient i większy zysk. Postaw na Neopak, producenta i sprzedawcę pudełek, razem z nami pakowanie staje się przyjemne, i co najważniejsze - bezpieczne.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Rodzaj składania
Rodzaj tektury
Fefco
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj