Podajniki do etykiet

Samoprzylepne etykiety i kody kreskowe mogą być automatycznie dozowane przez dyspensery etykiet, które są niewielkimi przenośnymi mechanizmami do tego celu. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest znakowanie i etykietowanie przedmiotów, przesyłek, pudełek czy pojemników. Dzięki zastosowaniu automatycznego systemu dyspensera etykiet praca jest szybsza i sprawniejsza.

W naszej ofercie posiadamy dyspensery etykiet o różnych prędkościach podawania i maksymalnych szerokościach etykiet. Regulacja szerokości i długości etykiety jest również dostępna w dyspenserach.

Użycie dyspensera etykiet oszczędza czas i pracę, ponieważ proces aplikacji jest w pełni zautomatyzowany. Etykiety są podawane w jednej operacji, dlatego użytkownik nie musi zakładać rękawic do wykonania tej czynności. Etykiety mogą być zakładane z każdej strony pojemnika.

Dzięki zastosowaniu automatycznych dyspenserów etykiet zwiększa się liczba możliwych zastosowań oraz możliwa staje się aplikacja etykiet w trudnych warunkach, np. przy zimnej lub mokrej pogodzie, kiedy konieczne jest noszenie rękawic. Etykiety z kodem kreskowym pozwalają na łatwą identyfikację i uniknięcie błędów przy etykietowaniu ręcznym. Ułatwiają znakowanie i etykietowanie na różnych powierzchniach, nawet chropowatych, dzięki czemu praktycznie nie ma możliwości pozostawienia śladów. Z powodzeniem stosuje się je np. w magazynach czy sklepach do oznaczania półek lub etykietowania towarów, alerównież w szpitalach, na sprzęcie medycznym.

Systemy automatycznych dyspenserów etykiet znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, m.in. w przetwórstwie i produkcji żywności, przemyśle chemicznym (np. do oznaczania beczek), produkcji metalowej, firmach zajmujących się recyklingiem czy systemach zarządzania magazynami.

Samoprzylepne etykiety i kody kreskowe mogą być automatycznie dozowane przez dyspensery etykiet, które są niewielkimi przenośnymi mechanizmami do tego celu. Przydają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest znakowanie i etykietowanie przedmiotów, paczek, pudełek czy pojemników.

Dzięki automatycznemu systemowi podawania etykiet praca jest szybsza i bardziej efektywna.

W naszej ofercie posiadamy dyspensery etykiet o różnych prędkościach podawania. W dyspenserach dostępna jest również regulacja szerokości i długości etykiet.

Zastosowanie dyspensera etykiet to oszczędność czasu i pracy, ponieważ proces aplikacji jest w pełni zautomatyzowany. Etykiety są aplikowane w jednej operacji, co oznacza, że użytkownik nie musi zakładać rękawiczek do wykonania tej czynności. Etykiety mogą być aplikowane po obu stronach pojemnika. Zastosowanie automatycznych dyspenserów etykiet zwiększa liczbę możliwych zastosowań oraz umożliwia aplikację etykiet w trudnych warunkach, np. w niskich temperaturach lub przy dużej wilgotności, kiedy konieczne jest założenie rękawic. Etykiety z kodem kreskowym pozwalają na łatwą identyfikację i uniknięcie pomyłek podczas ręcznego etykietowania. Ułatwiają znakowanie i etykietowanie na różnych powierzchniach, nawet chropowatych, dzięki czemu praktycznie nie ma możliwości pozostawienia śladów.

Przyklejanie etykiet to sposób na usprawnienie pracy każdego sklepu, magazynu, hurtowni, a nawet restauracjiJak oznaczać produkty i różne towary, aby jak najsprawniej się wśród nich poruszać? Wiele osób decyduje się na podpisywanie ich lub przyklejanie różnych naklejek. Tak oznaczone rzeczy łatwiej odnaleźć, szczególnie gdy mamy ich dużo. Warto o tym pomyśleć zarówno w hurtowni, gdzie składają Państwo mnóstwo różnych produktów, ale na przykład także w restauracji. Podpisanie opakowań z produktami to dobry nawyk - można oznaczyć datę ich pakowania, a także zawartość lub przeznaczenie.

Nie trzeba jednak ręcznie wypisywać oznaczeń, czy pisać po produktach, jeżeli wybiorą Państwo etykietowanie jako sposób znakowania przedmiotów i towarów. W tym celu należy wyposażyć się w podajnik do etykiet oraz specjalną taśmę. Niektóre podajniki są manualne i pozwalają na szybkie pobieranie kolejnych naklejek z już przygotowanym wcześniej (wydrukowanym) tekstem. Można natomiast zdecydować się na znacznie bardziej zaawansowany produkt - automatyczny dyspenser do etykiet. Pozwala na przyklejanie etykiet jednym ruchem, bez konieczności każdorazowego odkrywania kolejnych naklejek. W pistoletowej rękojeści jest bowiem umieszczony spust - przycisk do naklejenia etykiety.

 

Aplikator do etykietStosując dyspenser do etykiet (aplikator do naklejania etykiet) w dużym stopniu można uprościć cały proces etykietowania. Koszt takiego urządzenia jest natomiast niewielki - wynosi od około stu do kilkuset złotych w zależności od wybranego rodzaju. Najdroższe modele podajników do etykiet pozwalają na bardzo szybkie naklejanie etykiet, nawet tych o nieregularnych kształtach.

dyspenser do etykiet

Najprostsze są dyspensery stołowe do nakładania etykiet. Są wygodne i ergonomiczne. Narzędzie pozwala szybko pobierać i naklejać naklejki. Charakteryzuje je nie tylko znaczne usprawnienie całego procesu, ale również bardzo prosta obsługa. Nie trzeba specjalnego przeszkolenia, by sprawnie posługiwać się takim przemyślanym narzędziem. Dodatkową zaletą dyspenserów do etykiet jest możliwość zamontowania kilku różnych etykiet na osobnych rolkach. To bardzo przydatna opcja, gdy korzystają Państwo w swojej firmie z różnych etykiet - na przykład znakujące różne towary i przedmioty. 

 

Niezbędne narzędzie w każdym magazynie - aplikator do etykiet samoprzylepnychPraca na magazynie często wiąże się z powtarzaniem wielu podobnych, a nawet takich samych czynności. Nie inaczej jest podczas naklejania etykiet. To bardzo powtarzalna czynność, którą można znacznie przyspieszyć poprzez wykorzystanie przemyślanego narzędzia, jakim jest dyspenser do etykiet. W zależności od ilości codziennie nakładanych etykiet samoprzylepnych, a także od ich rodzaju warto przemyśleć wybór aplikatora do etykiet.

Jaki aplikator do etykiet wybrać? Do podstawowych zastosowań doskonały będzie stołowy aplikator do etykiet. Taki dyspenser jest najprostszy w swojej konstrukcji i najtańszy w zakupie. Jest niemal niezniszczalny, dlatego można go używać nawet w trudnych warunkach, choćby na zewnątrz. Możne jednak znacznie pomóc w pracy - usprawnia nakładanie etykiet na produkty i towary.

Znacznie bardziej zaawansowane dyspensery pozwalają nawet na aplikację etykiet samoprzylepnych o nieregularnych kształtach, nawet na nierównych powierzchniach. Dzięki metalowej konstrukcji i szybkości obsługi sprawdzają się doskonale w każdym magazynie, ale też w innych miejscach.

 

Rodzaje podajników do etykietWśród wielu produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym Neopak znajdą Państwo idealny aplikator do etykiet do swoich potrzeb. Niezależnie, jakich etykiet chcieliby Państwo używać, z pewnością znajdą Państwo u nas dobry dyspenser do samoprzylepnych etykiet.

aplikator do etykiet

Najpopularniejsze modele to:
 • stołowy podajnik do etykiet do 120 milimetrów
 • podajnik etykiet do 216 mm stołowy
 • aplikator do etykiet o nieregularnych kształtach
 • i inne
 

Dlaczego warto je kupić? Zalety podajników do etykietDecydując się na naklejenie na różnych towarach i produktach etykiet samoprzylepnych, warto wyposażyć się w odpowiedni podajnik. Dyspensery do etykiet są dostosowane do naklejek w różnych rozmiarach i kształtach. Niezależnie od wybranego modelu, każdy z dostępnych w Neopaku aplikatorów do etykiet pozwoli na usprawnienie i przyspieszenie pracy. Dużą zaletą jest również lepsza organizacja pracy. Przechowując etykiety w dedykowanym podajniku (w szczególności dotyczy do stołowego podajnika do etykiet) sprawia, że produkt zawsze będzie w odpowiednim miejscu - gotowy do użycia i dostępny dla wszystkich pracowników. Koszt zakupu takiego aplikatora stołowego jest jednocześnie na tyle niski (około 100 złotych za wysokiej jakości narzędzie), że zwróci się już po kilku dniach użytkowania.

Największe zalety aplikatorów do etykiet:
 • usprawniają pracę - nakładanie etykiet samoprzylepnych
 • przyspieszają aplikację etykiet
 • wytrzymała, metalowa konstrukcja
 • dostosowane do etykiet różnego rodzaju i w różnych typowych wymiarach
 • niski koszt zakupu, który szybko się zwróci
 • przydatne na magazynie, w hurtowni, sklepie
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie