Do etykiet

Samoprzylepne etykiety i kody kreskowe mogą być automatycznie dozowane przez dyspensery etykiet, które są niewielkimi przenośnymi mechanizmami do tego celu. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest znakowanie i etykietowanie przedmiotów, przesyłek, pudełek czy pojemników. Dzięki zastosowaniu automatycznego systemu dyspensera etykiet praca jest szybsza i sprawniejsza.

W naszej ofercie posiadamy dyspensery etykiet o różnych prędkościach podawania i maksymalnych szerokościach etykiet. Regulacja szerokości i długości etykiety jest również dostępna w dyspenserach.

Użycie dyspensera etykiet oszczędza czas i pracę, ponieważ proces aplikacji jest w pełni zautomatyzowany. Etykiety są podawane w jednej operacji, dlatego użytkownik nie musi zakładać rękawic do wykonania tej czynności. Etykiety mogą być zakładane z każdej strony pojemnika.

Dzięki zastosowaniu automatycznych dyspenserów etykiet zwiększa się liczba możliwych zastosowań oraz możliwa staje się aplikacja etykiet w trudnych warunkach, np. przy zimnej lub mokrej pogodzie, kiedy konieczne jest noszenie rękawic. Etykiety z kodem kreskowym pozwalają na łatwą identyfikację i uniknięcie błędów przy etykietowaniu ręcznym. Ułatwiają znakowanie i etykietowanie na różnych powierzchniach, nawet chropowatych, dzięki czemu praktycznie nie ma możliwości pozostawienia śladów. Z powodzeniem stosuje się je np. w magazynach czy sklepach do oznaczania półek lub etykietowania towarów, alerównież w szpitalach, na sprzęcie medycznym.

Systemy automatycznych dyspenserów etykiet znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, m.in. w przetwórstwie i produkcji żywności, przemyśle chemicznym (np. do oznaczania beczek), produkcji metalowej, firmach zajmujących się recyklingiem czy systemach zarządzania magazynami.

Samoprzylepne etykiety i kody kreskowe mogą być automatycznie dozowane przez dyspensery etykiet, które są niewielkimi przenośnymi mechanizmami do tego celu. Przydają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest znakowanie i etykietowanie przedmiotów, paczek, pudełek czy pojemników.

Dzięki automatycznemu systemowi podawania etykiet praca jest szybsza i bardziej efektywna.

W naszej ofercie posiadamy dyspensery etykiet o różnych prędkościach podawania. W dyspenserach dostępna jest również regulacja szerokości i długości etykiet.

Zastosowanie dyspensera etykiet to oszczędność czasu i pracy, ponieważ proces aplikacji jest w pełni zautomatyzowany. Etykiety są aplikowane w jednej operacji, co oznacza, że użytkownik nie musi zakładać rękawiczek do wykonania tej czynności. Etykiety mogą być aplikowane po obu stronach pojemnika. Zastosowanie automatycznych dyspenserów etykiet zwiększa liczbę możliwych zastosowań oraz umożliwia aplikację etykiet w trudnych warunkach, np. w niskich temperaturach lub przy dużej wilgotności, kiedy konieczne jest założenie rękawic. Etykiety z kodem kreskowym pozwalają na łatwą identyfikację i uniknięcie pomyłek podczas ręcznego etykietowania. Ułatwiają znakowanie i etykietowanie na różnych powierzchniach, nawet chropowatych, dzięki czemu praktycznie nie ma możliwości pozostawienia śladów.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj