Do taśm biurowych

Dyspensery do taśmy są jednym z najbardziej popularnych artykułów biurowych.

Są zarówno piękne, jak i trwałe, co czyni je dobrym wyborem do każdego miejsca pracy. Dyspensery te posiadają specjalne ząbkowane ostrza, które pozwalają na szybkie cięcie taśmy.

Odrywacze do taśm klejących: uniwersalne do standardowych taśm o szerokości 19 - 25 mm wykonane z mocnych materiałów z rolką taśmy lub bez dostępne jako samodzielne odwijacze Wymiana rolki taśmy jest z nimi bardzo prosta. Posiadają niewielkie rozmiary.

W ofercie posiadamy zarówno proste aplikatory z przezroczystego plastiku (najbardziej popularne), jak i wzmocnione dyspensery, wykonane z metalu i stabilizowane podkładką antypoślizgową, przeznaczone do szerszych taśm. Ten drugi rodzaj podajników dostępny jest także w wersji umożliwiającej równoległe nałożenie dwóch rolek taśmy.

Aby zapobiec cofaniu się rolek, przed podajnikiem zamontowany jest stabilizator. Wszystkie modele wyposażone są w wygodne uchwyty i łopatki, dzięki którym można łatwo usuwać odcinki taśmy.

Łopatki są również bardzo przydatnym narzędziem do precyzyjnego zrywania taśmy bez jej uszkadzania.

Do najpopularniejszych modeli podajników taśmy klejącej należą:

Uniwersalny aplikator jednostronny do standardowych taśm 19 lub 25 mm z ząbkowanym ostrzem. Poręczny i wygodny uchwyt, praktyczna łopatka ułatwiająca oderwanie potrzebnego odcinka. Nadaje się do produktów takich jak np

Rolki klejące przeznaczone są do różnych taśm: transparentnych lub kolorowych, tkaninowych (płóciennych), papierowych (pergaminowych), laminowanych lub wzmocnionych. Ten ostatni rodzaj stosowany jest np. przy wykładaniu szuflad i szafek, zaklejaniu paczek i kopert, wzmacnianiu sznurów i kabli itp. Najbardziej popularne są dyspensery wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu, które wymagają odcięcia potrzebnego odcinka za pomocą noża lub nożyczek. Dzięki takiemu rozwiązaniu można odciąć tyle kawałków taśmy ile potrzeba, nie marnując jej na raz.

Podajniki taśmy wyposażone są również w ergonomicznie wyprofilowane uchwyty oraz regulowane lub zdejmowane fronty. Niektóre modele pozwalają na równoległe nakładanie dwóch rolek taśmy, co jest bardzo przydatne w przypadku, gdy potrzebujemy dużej ilości odcinanych z rolki elementów. Taśmy można dość łatwo usunąć, bez większego wysiłku i przy użyciu tylko jednej ręki. Warto zaopatrzyć się w co najmniej dwa dyspensery do taśmy, które umożliwią szybką wymianę zużytej rolki taśmy klejącej.

Podajniki kleju zapewniają szybkie przygotowanie zgrzewów i wzmocnienie rzeczy, nie pozwalając na cofanie się podczas pracy przy zaklejaniu pudełek składanych czy kopert. Ułatwiają również zaklejanie paczek, a także naklejanie naklejek i etykiet - bez poświęcania zbyt wiele czasu na przygotowania.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Typ taśmy
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj