Do minirapów

Dostępne są dyspensery do minirapów przeznaczone do stosowania z wąskimi rolkami folii stretch (10 - 25 cm szerokości).

Najczęstszym zastosowaniem jest pakowanie małych przedmiotów w pudełka lub torby, przy czym folia jest szybko odrywana w razie potrzeby za pomocą "kłującego" końca noża. Jeden z naszych klientów używa ich do pakowania płyt CD w koperty jiffy, które mają odciętą klapkę, którą należy wsunąć do środka przed zabezpieczeniem taśmą. Każda z nich może zostać wyjęta poprzez wysunięcie jej na bok z przegródki, gdy jest potrzebna, zamiast wyrywania jej pod kątem, co zazwyczaj powoduje szybsze rozerwanie.

Nie są przeznaczone do intensywnego użytkowania - ale niektóre rogi są widoczne na używanych

Narzędzia ręczne to wspaniały sposób, aby Twoja kuchnia wyglądała jak nowa bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Są one również bardzo przydatne do pakowania małych przedmiotów. Firmy wysyłkowe, hurtownie i stacje obsługi pojazdów często je wykorzystują. Są one również niezbędnym elementem wyposażenia stacji obsługi samochodów, ponieważ pozwalają w ciągu kilku minut, z

Dyspensery Minirap są małe, lekkie i zaprojektowane tak, aby pasowały do wąskich rolek folii stretch. Nadają się dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, które potrzebują pomocy przy nakładaniu folii.

Dużym plusem jest wygoda korzystania z dozowników minirap, dzięki którym można szybko owinąć folią każdy przedmiot, zapewniając szczelne przyleganie. W ten sposób opakowanie będzie bezpieczne i atrakcyjne w sposób trwały i solidny.

Dozowniki Minirap pomogą Ci zabezpieczyć przedmioty, zorganizować magazynowanie, a także zapakować produkty do sprzedaży. Możesz je wykorzystać w transporcie, magazynach i sklepach. Każdy podajnik minirap to niezawodny pomocnik na wielu etapach przygotowania towaru do sprzedaży lub magazynowania.

Minirapy są używane na całym świecie: w Niemczech, Francji, Holandii i innych krajach. Cieszą się dużym zainteresowaniem profesjonalistów i amatorów - są łatwe w obsłudze!

Do prawidłowego działania dyspenserów folii stretch niezbędne jest, aby rolki folii miały lekko zmodyfikowane końce bez wystającej taśmy klejącej (paska kleju). Pozwoli to na szybkie odrywanie folii z rolki w razie potrzeby podczas owijania dzięki specjalnym ząbkom na narzędzie.

Podajniki Minirap wykonane są najczęściej z plastiku i metalu i posiadają niewielką komorę do przechowywania dodatkowej rolki filmu. Montowany jest na specjalnych uchwytach, dzięki czemu można go obracać w dowolnym kierunku, w zależności od potrzeb użytkownika.

Do każdego narzędzia dołączony jest zwykle nóż z ostrzem zabezpieczonym dwoma śrubami. Pierwszy koniec pozwala na odcięcie folii ochronnej z rolki. Drugi koniec (końcówka) służy do odcinania małych kawałków, które pozwalają na owinięcie różnych przedmiotów lub zabezpieczenie ich na miejscu.Ostatnim akcentem są ergonomiczne uchwyty ułatwiające obsługę i zapewniające wygodę podczas pracy z dyspenserami do folii stretch

Są to lekkie i wytrzymałe narzędzia! Będziesz czerpać przyjemność z używania

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Rodzaj folii stretch
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj