Dyspensery do minirapów

Najczęstszym zastosowaniem jest pakowanie małych przedmiotów w pudełka lub torby, przy czym folia jest szybko odrywana w razie potrzeby za pomocą "kłującego" końca noża. Jeden z naszych klientów używa ich do pakowania płyt CD w koperty jiffy, które mają odciętą klapkę, którą należy wsunąć do środka przed zabezpieczeniem taśmą. Każda z nich może zostać wyjęta poprzez wysunięcie jej na bok z przegródki, gdy jest potrzebna, zamiast wyrywania jej pod kątem, co zazwyczaj powoduje szybsze rozerwanie.

Nie są przeznaczone do intensywnego użytkowania - ale niektóre rogi są widoczne na używanych.
 

Narzędzia ręczne to wspaniały sposób, aby Twoja kuchnia wyglądała jak nowa bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Są one również bardzo przydatne do pakowania małych przedmiotów. Firmy wysyłkowe, hurtownie i stacje obsługi pojazdów często je wykorzystują. Są one również niezbędnym elementem wyposażenia stacji obsługi samochodów, ponieważ pozwalają w ciągu kilku minut, z

Dyspensery Minirap są małe, lekkie i zaprojektowane tak, aby pasowały do wąskich rolek folii stretch. Nadają się dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, które potrzebują pomocy przy nakładaniu folii.

Dużym plusem jest wygoda korzystania z dozowników minirap, dzięki którym można szybko owinąć folią każdy przedmiot, zapewniając szczelne przyleganie. W ten sposób opakowanie będzie bezpieczne i atrakcyjne w sposób trwały i solidny.
 

Dozowniki Minirap pomogą Ci zabezpieczyć przedmioty, zorganizować magazynowanie, a także zapakować produkty do sprzedaży. Możesz je wykorzystać w transporcie, magazynach i sklepach. Każdy podajnik minirap to niezawodny pomocnik na wielu etapach przygotowania towaru do sprzedaży lub magazynowania.

Minirapy są używane na całym świecie: w Niemczech, Francji, Holandii i innych krajach. Cieszą się dużym zainteresowaniem profesjonalistów i amatorów - są łatwe w obsłudze!

Do prawidłowego działania dyspenserów folii stretch niezbędne jest, aby rolki folii miały lekko zmodyfikowane końce bez wystającej taśmy klejącej (paska kleju). Pozwoli to na szybkie odrywanie folii z rolki w razie potrzeby podczas owijania dzięki specjalnym ząbkom na narzędzie.
 

Dostępne są dyspensery do minirapów przeznaczone do stosowania z wąskimi rolkami folii stretch (10 - 25 cm szerokości).


Podajniki Minirap wykonane są najczęściej z plastiku i metalu i posiadają niewielką komorę do przechowywania dodatkowej rolki filmu. Montowany jest na specjalnych uchwytach, dzięki czemu można go obracać w dowolnym kierunku, w zależności od potrzeb użytkownika.

Do każdego narzędzia dołączony jest zwykle nóż z ostrzem zabezpieczonym dwoma śrubami. Pierwszy koniec pozwala na odcięcie folii ochronnej z rolki. Drugi koniec (końcówka) służy do odcinania małych kawałków, które pozwalają na owinięcie różnych przedmiotów lub zabezpieczenie ich na miejscu.Ostatnim akcentem są ergonomiczne uchwyty ułatwiające obsługę i zapewniające wygodę podczas pracy z dyspenserami do folii stretch

Są to lekkie i wytrzymałe narzędzia! Będziesz czerpać przyjemność z używania

Zadbaj o szybką realizację zamówień wysyłkowych


Oferowanie usług na najwyższym poziomie to zadanie każdej firmy. Jako przedsiębiorca doskonale zdajesz sobie wiec sprawę z tego, że popełnianie błędów nie jest wskazane. Jeśli prowadzisz sklep internetowy lub magazyn wysyłkowy Twoim największym zmartwieniem jest odpowiednie zapakowanie przesyłek. Mało tego, powinno to się odbywać w wyznaczonym czasie. Dlatego, że Klienci online oczekują z reguły szybkiej realizacji zamówienia. Przyzwyczajeni są oni do standardów, jakie narzucają giganci światowego rynku e-commerce. W takiej sytuacji musisz dbać o profesjonalny sprzęt oraz materiały najwyższej jakości. Z pewnością pomogą Ci one odnieść sukces. Jak już wspomnieliśmy, jednym z najważniejszych zadań jest odpowiednie zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem. Zajmuje to wyjątkowo dużo czasu. Jednak są przyrządy, które to ułatwiają. I tak na przykład oferujemy Ci dyspensery do minirapów. Wykonane z doskonałej jakości materiałów urządzenia, które w znacznym stopniu ułatwią Ci pracę. Przeznaczone do użytku z wąskimi rolkami folii stretch - od 10 cm do 25 cm szerokości.
 

Dozowniki do folii stretch co to?

Uszkodzenie paczki podczas transportu nie jest trudne. Niestety, ale zdarza się to stosunkowo często. Dlatego właśnie bardzo istotny jest wybór odpowiednich opakowań. Jednak jako specjalista zapewne wiesz, że nie tylko to ma znaczenie. Liczy się też to jakich materiałów zabezpieczających używasz. Folia stretch jest jedną z najczęściej wybieranych, jeśli chodzi o zabezpieczenie przesyłek. Ma doskonałe właściwości, które chronią przed uszkodzeniami fizycznymi, takimi jak rozerwanie oraz przed wilgocią i wodą. Często jednak używanie jej bywa problematyczne. Właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz dyspensery do folii stretch. Bez wątpienia jest to jedno z urządzeń, które cieszy się ogromną popularnością wśród magazynierów i pracowników sklepów internetowych. Dyspenser do minirapów ułatwi i usprawni pracę. Dzięki czemu będziesz w stanie zaoszczędzić czas. To jednak nie wszystko dzięki nim będziesz w stanie szybko i bezproblemowo dokładnie owinąć przesyłkę. Dyspenser do minirapów jest urządzeniem poręcznym i lekkim. Chroni dłonie przed ewentualnymi skaleczeniami, które mogłyby się przytrafić w momencie rozwijania folii.

Rolki folii stretch do dyspenserów
 

Dyspenser do mini rolek folii stretch - jaki wybrać?


Jako sklep zajmujący się sprzedażą opakowań i akcesoriów do pakowania mamy ogromne doświadczenie. Dlatego dyspensery do mini rolek folii stretch, jakie znajdziesz w naszej ofercie, będą spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Przeglądając naszą ofertę, znajdziesz szereg modeli podajników do minirapów, które różnią się nie tylko kolorem i rozmiarem, ale również funkcjonalnością. Dostępne w naszym sklepie urządzenia zostały specjalnie zaprojektowane do mini-rolek. Dzięki nim znaczenie wygodniej będzie Ci się owijało mniejsze paczki lub grupowało różnego rodzaju przedmioty. To praktyczne urządzenie umożliwia Ci nie tylko łatwe, ale też szybkie zabezpieczenie przesyłek i innych produktów przed kurzem oraz wilgocią. A także przed zarysowaniem. Rozwijacze wykonane są z wysokogatunkowych materiałów. Jednocześnie są lekkie i ergonomiczne. Dzięki czemu bez problemu możesz korzystać z niego jedną ręką.
 

Jakiej folii używać do dyspenserów minirap?


Urządzenie wydajne to takie, które działa prawidłowo. Jeśli chcesz zadbać o to, żeby odwijacz do mini rolek działał poprawnie, musisz mieć na uwadze to, że rolka powinna wyposażone być w delikatnie zmodyfikowane końce. Powinny one pozbawione być wystającego paska kleju. Dlaczego? Ponieważ w znacznym stopniu ułatwi Ci to szybkie odrywanie folii z rolki. Minirapy dostępne są też w naszej ofercie. Do ich głównych zalet możesz zaliczyć m.in. odporność, elastyczność, dostępność, wielozadaniowość i wytrzymałość. Całość wraz z dyspenserem tworzy konstrukcję, która będzie niezbędna w Twoim miejscu pracy.
 

Gdzie kupić dyspensery do minirapów?


Od wielu lat staramy się ułatwiać pracę osobom, które zajmują się wysyłaniem paczek. Wiemy, że ogromne znaczenie przy realizacji zamówień ma czas. Dlatego idąc w stronę spełniania oczekiwań Konsumentów, w naszej ofercie znajdziesz szereg produktów i akcesoriów, które mają na celu ułatwienie Ci tego zadania. Dyspensery do folii Mini Rap to urządzenia, które zwiększą bezpieczeństw oraz komfort Twojej pracy. Wśród dostępnych produktów znajdziesz zarówno pojedyncze sztuki, takie jak np. dyspenser rozwijacz do folii minirap 15 cm / 38mm lub rozwijacz odwijacz minirap 100mm Fi38 WLO. Dostępne są jednak również komplety w dwóch wersjach. Możesz skorzystać z oferty na rozwijacz odwijacz minirap 100mm Fi50 2szt SF-1502 lub minirap transparentny 10 cm/o,30kg fi38 + rozwijacz. W zależności od tego, czego potrzebujesz, znajdziesz u nas takie konfiguracje produktu, które spełnią Twoje wymagania. Dlatego zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Wchodząc na poszczególne produkty, znajdziesz informacje o dodatkowym rabacie, jaki możesz zyskać. W zależności od tego ile sztuk produktu zamówisz, może on wynieść od 2% do 9%. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy Cię do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta pod adresem e-mail [email protected] lub numerem telefonu 22 853 16 89.
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie