Folia Prestretch


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


Folia prestretch

Dostępna w naszym sklepie internetowym folia prestretch jest szczególną odmianą folii stretch i doskonałą dla niej alternatywą. Jej charakterystyczną cechą jest to, że jest wstępnie rozciągnięta (stąd nazwa).

 

Zastosowanie:

 

  • Szybkie i proste owijanie ładunków
  • Zamykanie i uszczelnianie kartonów
  • Ochrona towarów przed kurzem i wilgocią

 

Charakterystyka:

 

  • Wykonana z wysokogatunkowego polietylenu (PE)
  • Bardzo wytrzymała i lekka
  • Wyjątkowo wydajna
  • Bardzo ekonomiczna

 

Folia prestretch jest rozciągana na etapie nawijania na rolki, zanim trafi do dystrybucji. Jest bardzo wydajna – bardziej od folii „klasycznej”, dzięki czemu stanowi dla niej dobrą alternatywę. Niska cena, mniejsze zużycie oraz oszczędność czasu podczas aplikacji oznaczają rozwiązanie skuteczne i ekonomiczne.

 

Folia prestretch jest bardzo cienka, wytrzymała i odporna na zrywanie. Nadaje się znakomicie do owijania standardowych euro palet oraz nieco mniejszych pakunków. Wymaga stosowania mniejszej ilości warstw od tradycyjnej folii, a po aplikacji utrzymuje stałą siłę naciągu.

 

Tego rodzaju folii można używać zarówno do pakowania ręcznego, jak i maszynowego – w automatycznych owijarkach. Folia prestretch może być również z łatwością poddana recyclingowi, co czyni z niej rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, ale i ekologiczne.

 

Warto zwrócić także uwagę, że folia prestretch wymaga od posługujących się nią osób użycia mniejszej siły, niż ma to miejsce w przypadku użycia typowej folii ręcznej. Wydatnie zwiększa to komfort pracy oraz podnosi efektywność ręcznego pakowania.

 

Oczywiście, folia prestretch – podobnie, jak wszystkie inne rodzaje folii stretch – doskonale chroni przedmioty przed przenikaniem wilgoci, kurzem i działaniem licznych środków chemicznych.

 

Dysponujemy wszystkimi popularnymi rodzajami foli prestretch. Wszystkie pytania prosimy kierować do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej lub drogą telefoniczną. Nasi eksperci z przyjemnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji oraz praktycznych porad dotyczących właściwego doboru oraz optymalnego wykorzystania folii prestretch w Państwa firmie lub gospodarstwie domowym.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów