A3 / C3

Koperty A3 są największymi w serii A. Znajdują zastosowanie w biurach, kancelariach prawnych, sklepach wysyłkowych, firmach transportowych, a także w domach. Koperty te służą do korespondencji, która nie wymaga składania. W przypadku grubszych plików papierów są idealnym opakowaniem archiwizacyjnym.

Koperty A3 są większe niż zwykła i najpopularniejsza kartka papieru A4, która mierzy 220 x 330 mm. Mogą pomieścić duże, niestandardowe kartki papieru, takie jak rachunki, dowody dostawy, ulotki, broszury, plakaty, zdjęcia itp. Dostępne w kolorach białym i brązowym: biały jest klasyczny i elegancki, brązowy jest bardziej rustykalny. Koperty posiadają samoprzylepny system zamykania. W celu zapewnienia wysokiej jakości opakowania zastosowano mocne zgrzewy oraz odpowiednią gramaturę papieru.

W tej kategorii opowiadamy się zarówno za klasycznymi kopertami z białego lub brązowego papieru, jak i również za ekscytującymi i atrakcyjnymi kopertami bąbelkowymi w metalicznych odcieniach.

Koperty o niestandardowym formacie A3 są powszechnie stosowane w miejsce kopert składanych lub zaginanych, gdy zawartość przesyłki nie powinna być pognieciona lub zgięta. Na przykład przy wysyłaniu dyplomów, certyfikatów, umów, faktur i innych ważnych dokumentów.

Koperty produkowane z papieru A3 są często wykorzystywane przez firmy wysyłkowe. Następnie, jako piękne i eleganckie opakowanie ochronne dla takich rzeczy jak książki, czasopisma, kalendarze, foldery reklamowe i inne przedmioty. Na stronie znajdują się również różne rodzaje kopert A4.

Koperta A3 jest powszechnie używana do wysyłania książek i czasopism. Są one również często używane przez duże firmy w celu wysyłania faktur i innych ważnych dokumentów i umów w stanie niezłożonym.

Niestandardowe koperty A3 są również idealne do wysyłania ulotek, broszur lub plakatów - zwłaszcza jeśli zawierają wiele stron, które nie powinny być zaginane lub składane. Takie przesyłki wymagają opakowania, które zapewni ochronę zawartości - np. nasze atrakcyjne koperty bąbelkowe w metalicznych odcieniach.

Neopak, koperty A3, koperty C3

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór kopert w rozmiarze A3/C3. To duże opakowania, za których pośrednictwem z powodzeniem można przesyłać wszelkiego rodzaju projekty, czy materiały marketingowe. Warto również zaznaczyć, że w naszym sklepie dostępne jest wiele wariantów kopert C3. Od foliowych, przez metaliczne, kończąc na tradycyjnych papierowych. To duża ilość wariantów sprawia, że Neopak to lider na rynku opakowań. Znajdziesz u nas dokładnie to, czego potrzebujesz, a ceny naszych kopert A3 pozytywnie Cię zaskoczą. Złóż zamówienie już dziś, a jeśli zamawiasz dużo zakupy będą jeszcze bardziej opłacalne.

Ponadto dla części kopert C3 możemy przeprowadzić modyfikacje, które uczynią je jeszcze bardziej wpasowującymi się w Twoje potrzeby. Możemy dodać, chociażby Twoje firmowe nadruki.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj