B4

Format oznaczony literą B jest nieco większy niż ten oznaczony literą A. Jego wymiary są średnią geometryczną uzyskaną z dwóch pośrednich formatów z szeregu A. Oznacza to, że wymiar koperty B4 wynosi 250 x 353 mm.

Koperty B4 to opakowanie odpowiednie do przechowywania papieru i dokumentów w formacie A4. Służą przygotowywaniu korespondencji biurowej i prywatnej, a także archiwizacji grubszych plików dokumentów.

W tym wymiarze znajdą Państwo u nas standardowe białe koperty papierowe, kolorowe koperty bąbelkowe oraz wyjątkowo bezpieczne koperty ochronne dla wrażliwych przesyłek.

Charakterystyka kopert B4:

Koperty B4 należą do standardowych formatów kopert korespondencyjnych. Są dostępne w kolorze białym lub brązowym. System zamknięcia HK (samoklejące z paskiem), pozwala na zadrukowywanie powierzchni kopert. Wewnętrzne strony opakowań są drukowane na niebiesko lub szaro, aby zwiększyć bezpieczeństwo i dyskrecję przesyłki. Zawartość jest chroniona przed prześwitywaniem.

Zastosowanie:

Koperty w formacie B4 są podstawowym wyposażeniem biur, kancelarii, sekretariatów i sklepów prowadzących sprzedaż wysyłkową. Doskonale nadają się do przygotowywania korespondencji firmowej i prywatnej, przechowywania większych ilości dokumentów i drobnych przedmiotów. Są eleganckim opakowaniem, które dzięki prostemu systemowi zaklejania (HK) pozwala szybko, efektownie i estetycznie przygotować zawartość do wysyłki lub archiwizacji.

Koperty B4 w zależności od modyfikacji, które zostały im nadane dla zwiększenia funkcjonalności nadają się do bardzo wielu różnych zastosowań, począwszy od wysyłek, do przekazywania materiałów marketingowych w estetycznym opakowaniu. Z ich pomocą można też skutecznie segregować, wybierając różne kolory opakowań. Wszystko zależy od tego, do czego chcemy je przeznaczyć. Warto pamiętać, że nie każda koperta B4 musi być papierowa, szczególnie jeśli została przeznaczona do zadań specjalnych. Wtedy może być wykonana z folii i jej otwarcie będzie możliwe tylko przy użyciu ostrego narzędzia, co oznacza niemożliwość dyskretnego otwarcia.

Neopak, koperty B4

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych kopert B4, które mogą pełnić skrajnie różne funkcje w zależności od modyfikacji. W rozmiarze B4 dostępne jest przede wszystkim bardzo wiele kopert, które zostały dostosowane do bezpiecznego transportowania cennych towarów. Odpowiednie opakowanie pozwala uniknąć kosztów, które mogłyby wynikać z uszkodzenia towaru. Ponadto tuszują, co jest ich zawartość, co znacznie zmniejsza szanse na kradzież. W końcu to okazja, a w tym przypadku wiedza, o cennej zawartości, czyni złodzieja.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj