CD

Papierowe opakowania na płyty kompaktowe są jednym z najczęściej stosowanych sposobów ich zabezpieczania na użytek domowy i biurowy.

Ich największą zaletą jest foliowe okienko umożliwiające łatwą identyfikację umieszczonego wewnątrz nośnika. Koperty można także zamknąć za pomocą paska klejącego, zapobiegającego wysunięciu się płyty z opakowania. Warstwa kleju na pasku wymaga zwilżenia. Gładki papier skutecznie zapobiega zarysowaniu płyty.

Dostępne w naszym sklepie koperty wykonane są z białego papieru, łatwego do oznakowania. Można na nich umieścić także nadruk poligraficzny, pozwalający na uzyskanie ciekawego opakowania firmowego.

Kwadratowe koperty w wymiarach 125 x 125 mm są ściśle dopasowane do wielkości płyty CD. Dodatkową cechą przemawiającą na ich korzyść jest bardzo niska cena jednostkowa. Sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych po 100 szt.

Koperty CD świetnie się nadają do przechowywania tego rodzaju przedmiotu. Choć powoli tracą na popularności, ze względu na nikłą przydatność nośników fizycznych. Aktualnie są one najpopularniej wykorzystywane do przechowywania płyt muzycznych, które w dalszym ciągu są bardzo popularne. Oferują bowiem często lepszą jakość dźwięku niż streamingi, są też niezależne od połączenia z internetem, co bardzo doceniają kierowcy samochodów osobowych, którzy najpopularniej wykorzystują koperty CD.

Innym, rzadziej stosowanym rozwiązaniem, które wymaga użycia kopert CD jest przekazywanie zdjęć na nośnikach fizycznych przez fotografów, czy też filmów z różnych uroczystości, szczególnie wesel najważniejszym gościom. Koperty CD przydadzą się też wtedy, gdy chcesz uporządkować bałagan związany z płytami od różnych programów w swoim domu czy biurze. Przedłuży to żywotność samego nośnika, który dzięki ich stosowaniu nie będzie tak podatny na zużycie związane z rysami na jego powierzchni, które bardzo szybko uniemożliwiają odczytanie płyty. Ponadto po odpowiednich modyfikacjach standardowej koperty CD możliwe staje się bezpieczne transportowanie pojedynczych płyt, na przykład w opakowaniach metalizowanych, czy bąbelkowych. Stosując je upewniasz się, że cenne dane, które się na nich znajdują dotrą na miejsce nienaruszone.

Neopak, koperty CD

Koperty CD dostępne w naszej ofercie pomogą Ci przeprowadzić organizację swojego domu, biura, czy auta. Przechowywane w ten sposób nośniki są bardziej żywotne niż w przypadku ich przechowywania na stojakach na płyty, gdzie bardzo łatwo dochodzi do ich uszkodzeń. W przypadku dużych zamówień, na przykład dla Klientów firmowych przewidujemy zniżki. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów skorzystaj z infolinii albo komunikatora, na pewno dojdziemy do konsensusu. Jakość naszych opakowań Cię nie zawiedzie, więc nie czekaj i już dzisiaj kup koperty na płyty CD w Neopaku.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość
Szerokość
Kolor
Zastosowanie
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj