Koperty - Format CD - 125x125mm

Koperty CD to specjalnie wyprofilowane papierowe opakowania, które pozwalają na wygodne przechowywanie płyt CD i DVD. Ich wymiary 125x125 mm idealnie odpowiadają wymiarom płyty CD /DVD, co umożliwia bezpieczne przechowywanie nośników.

Płyty kompaktowe są często zamykane w papierze do użytku osobistego i komercyjnego.

Koperty na płyty CD / DVD - zalety

Największą zaletą przechowywania płyt CD/ DVD w profilowanym opakowaniu jest zmniejszone ryzyko uszkodzenia nośnika. Powierzchnia płyt CD jest bardzo delikatna - o czym można się przekonać podczas ich niestarannego przechowywania.

Zarysowanie powierzchni płyty CD/DVD może prowadzić do całkowitego uszkodzenia nośnika i uniemożliwienia odtworzenia danych. Kwadratowe koperty CD /DVD pozwalają na bezpieczne przechowywanie nośników, gdyż ich wymiary są idealnie dopasowane do standardowych wymiarów nośników. Koperty dedykowane do płyt CD / DVD mają wymiary 125x125 mm, co odpowiada wymiarom standardowej płyty, której średnica wynosi 120 mm.

Rodzaje kopert do płyt CD / DVD dostępne w naszym sklepie

W Neopak wiemy jak ważne jest odpowiednie przechowywanie płyt CD, dlatego nasze oferta sklepu internetowego zawiera kilka rodzajów kopert do płyt CD/ DVD. Niezależnie od rodzaju koperty, w naszej ofercie znajduje się wyłącznie bardzo gładki papier skutecznie chroni płytę przed otarciami.

Najpopularniejsze są koperty do płyt CD z foliowym okienkiem. Foliowe okienko umożliwia sprawdzenie zawartości koperty CD przed wyciągnięciem nośnika z opakowania. Ułatwia to określenie nośnika znajdującego się w środku poprzez identyfikacje podpisów na nośniku.

Proponujemy także kwadratowe koperty do przechowywania płyt CD / DVD pozbawione okienka. Taki produkt cieszy się szczególną popularnością u klientów, którym zależy na dyskretnym opakowaniu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno białe koperty CD/ DVD, jak i kolorowe opakowania do przechowywania CD/ DVD.

Ze względu na to, że koperty CD / DVD są szczególnie wrażliwe na wszelkie urazy podczas transportu to w naszym ofercie mamy także specjalny produkt, który zabezpieczy nośniki przed wszelkimi urazami podczas podróży. Bąbelkowe koperty CD/ DVD pozwalają na bezpieczną wysyłkę nośników.

W naszej ofercie są one dostępne w 3 wersjach: papier biały, papier brązowy (ekologiczny) i kolorowe koperty o metalicznych powłokach.

Niezależnie od rodzaju koperty wszystkie nasze produkty mogą być zaklejone paskiem kleju, który zamknie opakowanie i utrzyma płytę na miejscu. Klej na uszczelce musi być wcześniej zwilżony.

Kwadratowe koperty o wymiarach 125 x 125 są przeznaczone do przechowywania płyt CD. Mają one również kilka zalet, takich jak niski koszt jednostkowy. Można je nabyć w partiach po 100 sztuk.

Białe koperty CD / DVD mogą służyć jako materiały marketingowe

W naszej ofercie znajdą Państwo koperty, które są wykonane z białego papieru. Mogą zostać one zadrukowane poligraficznie i przybrać formę specjalnych opakowań firmowych, które będą bardzo łatwe do rozpoznania przez klientów.

Płyty CD DVD - zastosowanie

Płyty CD DVD to jedne z częściej wykorzystywanych nośników. Pozwalają na wygodne przechowywanie danych, których nie chcemy bądź nie możemy zostawiać na dyskach stacjonarnych. Koperty CD świetnie się nadają do przechowywania tego rodzaju przedmiotu.

Choć powoli tracą na popularności, ze względu na nikłą przydatność nośników fizycznych. Aktualnie są one najpopularniej wykorzystywane do przechowywania płyt muzycznych, które w dalszym ciągu są bardzo popularne. Oferują bowiem często lepszą jakość dźwięku niż streamingi, są też niezależne od połączenia z internetem, co bardzo doceniają kierowcy samochodów osobowych, którzy najpopularniej wykorzystują koperty CD.

Innym, rzadziej stosowanym rozwiązaniem, które wymaga użycia kopert CD jest przekazywanie zdjęć na nośnikach fizycznych przez fotografów, czy też filmów z różnych uroczystości, szczególnie wesel najważniejszym gościom. Koperty CD przydadzą się też wtedy, gdy chcesz uporządkować bałagan związany z płytami od różnych programów w swoim domu czy biurze. Przedłuży to żywotność samego nośnika, który dzięki ich stosowaniu nie będzie tak podatny na zużycie związane z rysami na jego powierzchni, które bardzo szybko uniemożliwiają odczytanie płyty. Ponadto po odpowiednich modyfikacjach standardowej koperty CD możliwe staje się bezpieczne transportowanie pojedynczych płyt, na przykład w opakowaniach metalizowanych, czy bąbelkowych. Stosując je upewniasz się, że cenne dane, które się na nich znajdują dotrą na miejsce nienaruszone.

Najwyższej jakości koperty na płyty kompaktowe - oferta sklepu Neopak

W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości koperty CD/ DVD. Dostępne w naszej ofercie produkty pomogą Ci przeprowadzić reorganizację swojego domu, biura, czy auta. Przechowywane w ten sposób nośniki są bardziej żywotne niż w przypadku ich przechowywania na stojakach na płyty, gdzie bardzo łatwo dochodzi do ich uszkodzeń.

Ultra niskie ceny kopert na płyty CD dla małych i dużych firm + darmowa dostawa

W naszym sklepie wspieramy przedsiębiorców, dlatego w przypadku dużych zamówień oferujemy spore rabaty! W Neopak zasada jest prosta - im wyższa wartość zamówienia, tym wyższa jest Twoja zniżka.

Co więcej, klienci firmowi i indywidualni mogą także liczyć na darmową dostawę pod wskazany adres dla wszystkich zamówień powyżej 1000 zł, które mają być dostarczone w okolicach Warszawy, a jeśli Twoje zamówienie musi przebyć dalsza drogę, to darmowa dostawa obowiązuje od 3500 zł.

Profesjonalna obsługa klienta i doradztwo Neopak - koperty CD i inne nasze produkty nie będą miały przed Tobą tajemnic

Wiemy, że dobranie produktów może być ciężkie, jeśli nie ma się odpowiedniej wiedzy. Możesz kierować się oczywiście opinią innych klientów sprawdzając nasze bestsellery premium, lecz także możesz skorzystać z darmowej porady przez chat message!

Drodzy klienci, w sklepie Neopak służymy profesjonalną poradą, która pomoże Wam wybrać idealne koperty CD czy inne produkty z naszej oferty. Jeśli wolisz zadać nam pytania telefonicznie bądź mailowo, to także możesz liczyć na naszą pomoc! W zakładce kontakt znajdziesz dokładne dane firmy Neopak, które pomogą Ci wybrać najwygodniejszą formę kontaktu.

Co więcej, wszystkich klientów, którzy mieszkają na terenie Warszawy zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Leonidasa 51, który jest otwarty w weekendy i dni robocze. Zapraszamy wg stałych godzin otwarcia od pn do pt 8-18 i w soboty 8-13.

Na miejscu czekają na Ciebie nie tylko profesjonaliści, lecz także produkty, które możesz znaleźć na naszej stronie! Większość produktów, które znajdziesz online są dostępne także w naszym sklepie stacjonarnym, dlatego jeśli zależy Ci na ekspresowym zrealizowaniu zamówienia, a jesteś z Warszawy, to zapraszamy!

Co prawda, czasem realizacji nie musisz się martwić, gdyż Neopak to nie tylko darmowa dostawa dla zamówień hurtowych, lecz także szybka dostawa. U nas nigdy nie musisz długo czekać na realizację zamówienia, gdyż cenimy czas naszyc klientów.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów skorzystaj z infolinii albo komunikatora, na pewno dojdziemy do konsensusu. Jakość naszych opakowań Cię nie zawiedzie, więc nie czekaj i już dzisiaj kup koperty na płyty CD w Neopaku.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie