Koperty - Format K70 - 150x245mm

Koperty bezpieczne K70 są znane z wysokiej jakości i charakterystycznego wyglądu. Mogą być stosowane w wielu okolicznościach bez narażania na szwank bezpieczeństwa zawartości.

Koperta K70 ma wymiary 150 x 245 mm i jest wodoszczelna. Koperty są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Każda koperta K70 posiada również miejsce na daty i podpisy. Na każdej kopercie nadrukowany jest kod kreskowy, co pozwala na dokładne zarządzanie zapasami. Zamknięcie koperty zapobiega jej wielokrotnemu otwieraniu i zamykaniu, jest stała dzięki użyciu odpowiedniego kleju.

Koperty K70 są często używane w branży finansowej i ubezpieczeniowej, a także przez agencje rządowe i akademickie instytucje badawcze. Są one również wykorzystywane przez organizacje, które wymagają ochrony ważnych przedmiotów, takich jak pieniądze i poufne dokumenty. Bezpieczny transport wartościowych przedmiotów, pieniędzy i tajnych dokumentów.
 

Koperty w formacie K70

 

Dzięki brakowi możliwości podejrzenia zawartości znacznie zmniejszamy szanse na kradzież, w końcu nikt nie zabierze przypadkowej przesyłki, w której mogą być waciki. Safebag K70 to rozwiązanie, które doceni każda firma i każda osoba prywatna, która ceni sobie największe bezpieczeństwo przesyłek.

Ważne dokumenty, które znajdą się w środku opakowania z pewnością dotrą na miejsce niepogięte. Wytrzymała budowa pozwoli uniknąć zagięć, a szczelne zamknięcie będzie przeciwdziałać dostawaniu się wilgoci do wnętrza opakowania. Te cechy sprawiają, że pewnie pomyślałeś, że stosowanie tych opakowań jest kosztowne. Nic bardziej mylnego!

Koperty K70 są oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach, a same opakowania są lekkie i nie wpłyną negatywnie na koszty Twoich wysyłek, w praktyce nie musisz się decydować na kuriera, nawet poczta dostarczy Twoje przesyłki w standardowym rozmiarowo i masowo opakowaniu, to ekonomiczne rozwiązanie.

Neopak, koperty K70

Interesuje Cię bezpieczna koperta K70, więc na pewno też Cię interesują bezpieczne zakupy. Neopak jest ich gwarancją. Nasza firma jest liderem na rynku opakowań i oferujemy tylko produkty najwyższej jakości, takie jak Safebag. Szybko wysyłamy nasze produkty, a duże zamówienia wyceniamy z uwzględnieniem zniżki. Jeśli interesuje Cię takie zamówienie, to warto skorzystać z komunikatora, bądź infolinii. Jeśli nie wiesz, na które z opakowań K70 się zdecydować, to również w social mediach możemy Ci pomóc. Nie zwlekaj z zakupem i spraw, żeby Twoje przesyłki były bezpieczne jak nigdy dotąd. Neopak, aż miło pakować. Zapoznaj się też z resztą naszej pokaźnej oferty.

Koperty w formacie K70


Wybór odpowiedniego gabarytu opakowania jest bardzo ważny dla dobrego zabezpieczenia zawartości. Jeśli decydują się Państwo na skorzystanie z kopert, ich wielkość podawana jest najczęściej w milimetrach lub w postaci oznaczenia symbolizujące format. Najpopularniejszym formatem papieru jest A4, ale na rynku są też dostępne opakowania innej wielkości. Kartka A4 złożona na trzy równe części mieści się idealnie do koperty DL - obecnie jednej z najpopularniejszych pod względem wymiarów kopert na rynku - używają jej urzędy, firmy i osoby prywatne w swojej korespondencji.

Wśród różnych kopert dostępnych w Neopaku są też koperty w formacie K70. To dość spora wielkość, która nadaje się do pakowania zarówno dokumentów jak i różnych przedmiotów. Koperty są bowiem dobrym opakowaniem do wysyłania płaskich, niewielkich towarów,  jak książki, płyty kompaktowe i DVD, drobna elektronika, zabawki, czy odzież w niewielkim wymiarze.
 

Koperty bezpieczne K70


Format K70 jest dość popularny wśród kopert bezpiecznych. To rodzaj kopert, czy foliowych worków, które posiadają bardzo solidną konstrukcję. Są produkowane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Z tego względu koperty bezpieczne K70 są odporne na rozerwanie, a próba dostania się do ich wnętrza jest od razu łatwo widoczna. Także klej pozwalający na szybkie zamykanie koperty jest bardzo mocny i trwale zamyka otwór wlotowy koperty K70.

koperty w formacie K70

Najczęściej koperty bezpieczne formatu K70 służą do pakowania drogocennych rzeczy - pieniędzy, kluczy, kart, czy firmowych dokumentów. Świetnie sprawdzają się podczas przechowywania ich w firmowym lub bankowym archiwum, a często w sejfie. Z tego względu koperty bezpieczne K70 czasami są nazywane kopertami na depozyty.
 

K70 - jaką wielkość ma ten format?


Koperty w formacie K70 - takie oznaczenie produktu większości z nas niewiele mówi. Wystarczy jednak wyjaśnić, że format K70 oznacza wielkość 160 x 245 milimetrów. Wymiar 16 x 24,5 centymetrów sprawdza się przy przechowywaniu banknotów, złożonych dokumentów A4 (nawet większej ilości, ponieważ szerokość koperty K70 jest nieco większa), a także innych rzeczy.

Porównując format K70 do znanego gabarytu A4, jest nieco większy od kartki A4 złożonej wpół. Pozwala to na swobodne umieszczanie wewnątrz dokumentacji firmowej, umów, akcji i innych treści na papierze A4.
 

Co warto zapakować do koperty bezpiecznej K70?


Koperty bezpieczne w formacie K70 są stworzone z myślą o przechowywaniu kosztowności. Często są używane podczas deponowania różnych wartościowych przedmiotów i cennych dokumentów w skarbcach i sejnach.
Zawartością kopert bezpiecznych w formacie K70 mogą być między innymi:
 • pieniądze (zarówno banknoty jak i bilon)
 • karty kredytowe, karty płatnicze
 • dokumenty firmowe
 • akcje, papiery wartościowe
 • klucze, karty dostępu
 • kamienie szlachetne
 • wyroby jubilerskie
 • metale szlachetne (złoto, srebro, platyna)
 • kosztowności innego typu

Wszystkie powyższe przedmioty są doskonale chronione, gdy zostaną umieszczone w bezpiecznych kopertach.

Dużym plusem kopert bezpiecznych K70 jest wykonanie ich z materiału, przez który nie można zobaczyć zawartości. Z tego względu postronne osoby nie mogą dostrzec, co kryje się w opakowaniu.
 

Indywidualne oznaczenia i kody kreskowe


Niektóre odmiany kopert bezpiecznych K70 posiadają dodatkowe oznaczenia. Kod kreskowy oraz numer są indywidualne dla każdej koperty. Dzięki temu łatwo można zapisać w bankowym lub firmowym systemie dane konkretnej koperty bezpiecznej. Pozwala to też rozpoznać, co jest wewnątrz koperty bez jej otwierania. Po sklejeniu zamknięcia koperty bezpiecznej, nie jest bowiem możliwe jej otworzenie bez pozostawiania trwałych śladów i zniszczenia koperty.

Kody kreskowe znajdujące się na zewnętrznej stronie kopert bezpiecznych mogą być łatwo skanowane przy użyciu elektronicznych czytników.
 

Rodzaje kopert bezpiecznych K70


W Neopaku znajdą Państwo duży wybór różnych opakowań, z którymi zaparkują Państwo każdy towar i przedmiot. Wśród kopert bezpiecznych mamy opakowania w wielu rozmiarach, a samych kopert K70 jest kilka odmian. Mogą Państwo wybierać spośród:
 • kopert bezpiecznych SafeBag 160 x 245 mm K70
 • białe koperty bankowe SafeBag K70 100 sztuk
 • koperty bezpieczne K70 50 sztuk

Każda odmiana posiada swoje unikalne parametry, a zapas 50 lub 100 sztuk pozwala dobrze zabezpieczyć biurowe lub domowe kosztowności lub archiwizować cenne rzeczy i dokumenty.
 

Gdzie kupić koperty w formacie K70?


Koperty K70 są dostępne w ofercie naszego sklepu Neopak. Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy wyborze najlepszych opakowań dla Państwa produktów, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.
 

Ile kosztuje koperta bezpieczna K70?


Koperty bezpieczne w formacie K70 to profesjonalne opakowania do zadań specjalnych. Nadają się doskonale do przechowywania pieniędzy, papierów wartościowych, dokumentów i innych kosztowności. Mimo wielu niekwestionowanych zalet, jak estetyczny wygląd, duża wytrzymałość i indywidualne oznaczenia, koperty K70 są niedrogie. Koszt zakupu wynosi od 60 do nieco ponad 70 złotych za 100 sztuk. Jednostkowy koszt koperty K70 wynosi więc zaledwie kilkadziesiąt groszy.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie