Koperty - Format K70 - 150x245mm

Koperty bezpieczne K70 są znane z wysokiej jakości i charakterystycznego wyglądu. Mogą być stosowane w wielu okolicznościach bez narażania na szwank bezpieczeństwa zawartości.

Koperta K70 ma wymiary 150 x 245 mm i jest wodoszczelna. Koperty są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Każda koperta K70 posiada również miejsce na daty i podpisy. Na każdej kopercie nadrukowany jest kod kreskowy, co pozwala na dokładne zarządzanie zapasami. Zamknięcie koperty zapobiega jej wielokrotnemu otwieraniu i zamykaniu, jest stała dzięki użyciu odpowiedniego kleju.

Koperty K70 są często używane w branży finansowej i ubezpieczeniowej, a także przez agencje rządowe i akademickie instytucje badawcze. Są one również wykorzystywane przez organizacje, które wymagają ochrony ważnych przedmiotów, takich jak pieniądze i poufne dokumenty. Bezpieczny transport wartościowych przedmiotów, pieniędzy i tajnych dokumentów.

Dzięki brakowi możliwości podejrzenia zawartości znacznie zmniejszamy szanse na kradzież, w końcu nikt nie zabierze przypadkowej przesyłki, w której mogą być waciki. Safebag K70 to rozwiązanie, które doceni każda firma i każda osoba prywatna, która ceni sobie największe bezpieczeństwo przesyłek.

Ważne dokumenty, które znajdą się w środku opakowania z pewnością dotrą na miejsce niepogięte. Wytrzymała budowa pozwoli uniknąć zagięć, a szczelne zamknięcie będzie przeciwdziałać dostawaniu się wilgoci do wnętrza opakowania. Te cechy sprawiają, że pewnie pomyślałeś, że stosowanie tych opakowań jest kosztowne. Nic bardziej mylnego!

Koperty K70 są oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach, a same opakowania są lekkie i nie wpłyną negatywnie na koszty Twoich wysyłek, w praktyce nie musisz się decydować na kuriera, nawet poczta dostarczy Twoje przesyłki w standardowym rozmiarowo i masowo opakowaniu, to ekonomiczne rozwiązanie.

Neopak, koperty K70

Interesuje Cię bezpieczna koperta K70, więc na pewno też Cię interesują bezpieczne zakupy. Neopak jest ich gwarancją. Nasza firma jest liderem na rynku opakowań i oferujemy tylko produkty najwyższej jakości, takie jak Safebag. Szybko wysyłamy nasze produkty, a duże zamówienia wyceniamy z uwzględnieniem zniżki. Jeśli interesuje Cię takie zamówienie, to warto skorzystać z komunikatora, bądź infolinii. Jeśli nie wiesz, na które z opakowań K70 się zdecydować, to również w social mediach możemy Ci pomóc. Nie zwlekaj z zakupem i spraw, żeby Twoje przesyłki były bezpieczne jak nigdy dotąd. Neopak, aż miło pakować. Zapoznaj się też z resztą naszej pokaźnej oferty.

  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

  Filtrowanie produktów

  Długość
  Kolor
  Rodzaj koperty
  Dostępność
  Wyróżnienie
  szukaj