K70

Bezpieczne koperty K70 odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania oraz przyjemnym dla oka designem. Mogą być stosowane na bardzo szerokim polu, bez obawy o bezpieczeństwo przesyłki.

Charakterystyka kopert K70:

Wymiary koperty K70 to 150 x 245 mm. Koperty wykonane są z trwałego materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Dodatkowo na kopertach K70 przewidziano miejsce na wpisanie daty oraz złożenie podpisów. Każda koperta posiada kod kreskowy umożliwiający dokładne monitorowanie przesyłki. Przemyślane zamknięcie nie pozwala na kilkukrotne otwieranie i zamykanie koperty.

Zastosowanie:

Koperty K70 znalazły zastosowanie wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo przesyłki jest kwestią pierwszorzędną, czyli w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Korzystają z nich również instytucje publiczne oraz placówki badawcze. W kopertach K70 można bez obaw transportować kosztowne przedmioty, gotówkę oraz ważne dokumenty, wymagające poufności. Dzięki niemożliwości podejrzenia zawartości znacznie zmniejszamy szanse na kradzież, w końcu nikt nie zabierze przypadkowej przesyłki, w której mogą być waciki. Safebag K70 to rozwiązanie, które doceni każda firma i każda osoba prywatna, która ceni sobie największe bezpieczeństwo przesyłek.

Ważne dokumenty, które znajdą się w środku opakowania z pewnością dotrą na miejsce niepogięte. Wytrzymała budowa pozwoli uniknąć zagięć, a szczelne zamknięcie będzie przeciwdziałać dostawaniu się wilgoci do wnętrza opakowania. Te cechy sprawiają, że pewnie pomyślałeś, że stosowanie tych opakowań jest kosztowne. Nic bardziej mylnego!

Koperty K70 są oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach, a same opakowania są lekkie i nie wpłyną negatywnie na koszty Twoich wysyłek, w praktyce nie musisz się decydować na kuriera, nawet poczta dostarczy Twoje przesyłki w standardowym rozmiarowo i masowo opakowaniu.

Neopak, koperty K70

Interesuje Cię bezpieczna koperta K70, więc na pewno też Cię interesują bezpieczne zakupy. Neopak jest ich gwarancją. Nasza firma jest liderem na rynku opakowań i oferujemy tylko produkty najwyższej jakości, takie jak Safebag. Szybko wysyłamy nasze produkty, a duże zamówienia wyceniamy z uwzględnieniem zniżki. Jeśli interesuje Cię takie zamówienie, to warto skorzystać z komunikatora, bądź infolinii. Jeśli nie wiesz, na które z opakowań K70 się zdecydować, to również w social mediach możemy Ci pomóc. Nie zwlekaj z zakupem i spraw, żeby Twoje przesyłki były bezpieczne jak nigdy dotąd. Neopak, aż miło pakować. Zapoznaj się też z resztą naszej pokaźnej oferty.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Rodzaj koperty
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj