A4 / C4

Rozmiar koperty papierowej A4 jest taki sam jak koperty na dokumenty C4. Oznacza to, że zmieści się w nich prawie każda zwykła i najczęściej używana kartka papieru A4. Ponieważ koperty te są tak małe, idealnie nadają się do przechowywania lub wysyłania dokumentów, które muszą być złożone (umowy, certyfikaty, faktury, zaproszenia itp.).

Koperty A4 / C4 są przystosowane do papieru A4 i mają wymiary 324 mm x 229 mm. Dostępne są w kolorze białym lub brązowym i stanowią podstawowe wyposażenie firm, biur i wszystkich innych przedsiębiorstw, które wymagają estetycznej korespondencji w celu budowania relacji z klientami. Praktyczne i niebrudzące zamknięcie dodaje wartości wyrafinowanemu opakowaniu. Standardowe białe koperty dostępne są w obu kolorach. Oferujemy również eleganckie koperty bąbelkowe w kolorze białym, jak również w odcieniach matowych i metalicznych w tym wzorze.

Koperty do formatu A4/C4 stosowane są w sytuacjach, gdy ważna jest estetyka korespondencji, a zawartość koperty nie powinna być zagięta (dokumenty, umowy, zaproszenia, rachunki itp.). Rozmiar jest zaprojektowany tak, aby pasował do papieru A4 i C4. Koperty te są dostępne w kolorze białym lub brązowym, a praktyczne i niebrudzące zamknięcie dodaje wartości wyrafinowanemu opakowaniu. Dostępne w obu kolorach: Standardowa biała koperta, koperty bąbelkowe i metalizowane odcienie metaliczne (mat i połysk).

Mniejsza niż standardowy list, ale zbyt duża na zwykłą wizytówkę, koperta tego rozmiaru jest idealna do przechowywania jednostronicowych dokumentów, certyfikatów, zdjęć itp. Rozmiar europejski umożliwia złożenie jej na trzy części i wysłanie jako dużego listu tak jak każdego innego listu wysyłanego za pośrednictwem lokalnego biura pocztowego

Neopak, koperty A4, koperty C4

W naszej ofercie znajdą państwo dziesiątki opakowań występujących w formacie A4 / C4. To bardzo popularne wymiary odpowiadające kartce papieru. Zdajemy sobie sprawę, że zastosowania potrafią być bardzo różne, oferujemy więc zarówno opakowania, które skupiają się na atrakcyjnym wyglądzie, jak i takie, których celem jest duża wytrzymałość.

Jeśli interesuje was pierwszy z parametrów to najlepsze będą koperty ozdobne C4. Dostępne są w dziesiątkach różnych kolorów, które mogą być na przykład tożsame z barwami reprezentacyjnymi dla waszej firmy. Wykonane z gładkiego papieru są przyjemne w dotyku i dobrze przyjmują barwy.

Jeśli zależy Ci na wysokiej wytrzymałości to najlepsze są koperty bąbelkowe C4, koperty double bag, czy safebag. Pozwolą Ci one transportować wysyłki bez strachu o ich stan, nie tylko dokumenty, ale także cięższe przedmioty, które wymagają dodatkowej ochrony, aby nie uległy uszkodzeniu.

Kopertami A4, które są i bezpieczne, i estetyczne śmiało możemy określić koperty metalizowane. W Neopaku możesz liczyć na najwyższą jakość niezależnie od wybranego produktu.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rozmiar
Długość
Szerokość
Kolor
Rodzaj tektury
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
Gramatura
Zestaw
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj