Koperty - Format C7 (A7) - 81x114mm

Najmniejsze koperty papierowe w naszej kolekcji to rozmiar A7. Są one odpowiednikiem notatnika w torebce. Koperty te są wykorzystywane do przechowywania drobnych i wieloelementowych przedmiotów (koraliki, znaczki, puzzle) w małym formacie. Idealnie nadają się również na koperty kurierskie lub opakowania na małe dokumenty (karty podarunkowe, paragony, karty gwarancyjne, broszury).

Koperty o wymiarach 81 x 114 mm są przeznaczone do użytku z formatem A7. Są białe, stylowe i odpowiednie na każdą okazję. Idealnie nadają się do pakowania zaproszeń, kart podarunkowych, bonów zakupowych, broszur, małych gadżetów, takich jak pendrivey i inne drobne artykuły elektroniczne, małych puzzli itp. Mechanizm zamykający zabezpiecza zawartość przed wypadnięciem, a jednocześnie pozwala odbiorcy na identyfikację opakowania bez konieczności jego otwierania.

Konstrukcja zamykana na zatrzask i smukły profil sprawiają, że koperta A7 jest łatwa do przenoszenia. Jej kompaktowe rozmiary pozwalają na łatwe przechowywanie drobnych przedmiotów, kart, notatek, pięknych opakowań na dokumenty - karty podarunkowe, bony, wizytówki, karty wstępu i karty rabatowe, a także paragony.

Bardzo przydają się w domu, gdzie można w nich przechowywać różnego rodzaju drobne elementy w estetyczny sposób. Z całą pewnością docenią je entuzjaści komputerów, gdzie ilość drobnych śrubek potrafi być zatrważająca. Koperty A7 można w bardzo prosty sposób zbiorczo przechowywać, jeśli więc chcesz zapanować nad przedmiotami, które, które mogą się kiedyś przydać, to ich zastosowanie będzie genialną decyzją. Warto też dodać, że ich niewielki rozmiar sprawia też, że stosunkowo trudniej je przypadkowo uszkodzić, jest mniej punktów, do których można przyłożyć siłę. Zdecydowanie bardziej prawdopodobnym negatywnym zakończeniem dla kopert C7 jest utknięcia niezauważonymi w środku pojazdu, który je transportuje, albo zaczepienie się o większą kopertę. Całe szczęście wysoka jakość usług kurierskich i pocztowych w Polsce pozwala zazwyczaj unikać takich sytuacji.

Neopak, koperty A7 / C7

W naszej ofercie znajdą państwo różnego rodzaju koperty A7, które pełnią różne funkcje. Od ozdobnych kopert, które charakteryzują się przede wszystkim świetną estetyką, do bezpiecznych kopert bąbelkowych, w których można wysyłać nawet kruche przedmioty. Dostępne są też oczywiście koperty kurierskie C7, które mogą służyć za doczepkę do pudełka zawierając w sobie na przykład informacje na temat miejsca transportu.

Koperty A7 to też opakowania na prezenty. W ten sposób możesz w elegancki sposób przekazać zegarek albo biżuterię. Warianty, które został dodatkowo ozdobione na przykład złotym wykończeniem z całą pewnością pozytywnie zaskoczą osobę, którą chcecie obdarować.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie