Koperty - Format K4 - 155x155mm

Kwadratowe koperty są raczej rzadkością, a ich zastosowanie nie jest tak powszechne jak w przypadku kopert A4 czy B5.

Koperty K4 zostały wyprodukowane z papieru o gramaturze 120 g/m2, co zapewnia wysoką jakość i bezpieczeństwo transportu Twoich rzeczy. Koperty te są zaklejone paskiem samoprzylepnym, dzięki czemu nie trzeba używać taśmy klejącej ani lakieru do ich zaklejania. Koperta K4 ma wymiary 155 x 155 mm.

Cechują się odpowiednią wytrzymałością, a sam papier jest gładki, szczególnie w wariantach ozdobnych, które najczęściej są pokrywane dodatkową warstwą farby, która nadaje im unikatowy charakter.

Wymiary kopert K4 różnią się od tradycyjnych rozmiarów kopert. Mają piękny design i doskonale nadają się do zaproszeń, zdjęć i kartek okolicznościowych od nich. Gdy zwrócisz uwagę na radosny i charakterystyczny sposób prezentacji korespondencji, wyglądają fantastycznie.

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz, aby Twoje wiadomości kojarzyły się z elegancją stosuj koperty K4, na pewno się nie zawiedziesz. To też świetny sposób na dorzucanie gratisów, np. w postaci kodu rabatowego do środka wysyłanego opakowania, Twoi Klienci na pewno docenią takie podejście do szczegółów.

Koperty K4 przez swój niestandardowy rozmiar nie zdobyły szczególnej popularności w przypadku przesyłu towarów nie uświadczymy więc tutaj praktycznie kopert bezpiecznych albo chociaż pretendujących do tego miana. Nie znaczy to, że bazowe koperty się nie nadają do wysyłek, wręcz przeciwnie, są do tego idealne. Niska masa i niski koszt zakupu pozwala na tanie transportowanie dokumentów, czy lekkich przedmiotów, zachowując przy tym wyjątkowy wygląd, który jest niemożliwy w przypadku standardowych kopert w kształcie prostokąta. Równość kwadratu to coś, co nadaje kopertom K4 niezapomniany i niezwykły charakter.

Za pomocą kopert K4 możesz też przekazywać zaproszenia na eventy firmowe, większa skala takiej koperty może pozwolić Ci zamieścić w środku więcej niż datę wydarzenia. Możesz przedstawić jego plan, pokazać, jak poważnie traktujesz czas swoich gości. To świetne rozwiązanie, a jeszcze więcej zastosowań kopert K4 znajdziesz sam.

Neopak, koperty K4

Kwadratowe koperty K4 dostępne w naszym sklepie to bardzo ciekawe produkty, dla których nasi klienci stale znajdują kolejne zastosowania i wykorzystują ich nietypowy kształt. Możemy dla Ciebie zmodyfikować nasze opakowania i uczynić je bardziej odpowiednimi dla wizerunku Twojej firmy, nanosząc na nie firmowe nadruki albo loga. Jeśli nie wiesz, który z naszych produktów wybrać, skorzystaj z naszej infolinii.

Filtry

Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
Kolor
Rodzaj koperty
Zamknięcie
Rodzaj papieru
szukaj
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie