Odwijacze do taśm polipropylenowych - PP

Ułatwiają obsługę odwijania i są bardziej wydajne, oszczędzasz czas. Może być z łatwością obsługiwany przez jedną osobę. Niezawodne odwijanie nawet przy dużych prędkościach dzięki solidnej konstrukcji i prowadnicom odwijającym z PP ze stali nierdzewnej. Odwijak można łatwo odłączyć od maszyny lub wózka widłowego, co zapobiega utracie czasu pracy podczas operacji przeładunku/rozładunku. Łatwy montaż na każdym typie wózka widłowego bez konieczności modyfikacji maszyny! Może być używany ze wszystkimi typami taśm (PP, PU, PVC) do różnych zastosowań (zgrzewanie worków, wiązanie towarów itp.).

Prowadnice odwijające ze stali nierdzewnej PP o żywotności do 100,000 cykli. Uniwersalne do wszystkich rodzajów taśm (PP, PU, PVC). Łatwe w użyciu i bardzo niezawodne w działaniu. Niezawodne odwijanie nawet przy dużych prędkościach dzięki solidnej konstrukcji i prowadnicom odwijającym z PP stali nierdzewnej. Odwijacz może być łatwo odłączony od maszyny lub wózka widłowego - zapobiega to utracie czasu pracy podczas operacji załadunku/rozładunku. Może być zamontowany na każdym typie wózka widłowego bez konieczności modyfikacji maszyny!

Może być używany ze wszystkimi rodzajami taśm (PP, PVC) do różnych zastosowań (zgrzewanie worków, wiązanie towarów itp.)

Może odwijać odcinki o długości od 10 cm do 2 m dzięki automatycznej długości. Odwijacze są wyposażone w stałą fotokomórkę lub elektroniczną fotokomórkę z regulacją od 150 do 900 obr/min, połączoną z regulowanym ogranicznikiem prędkości

Charakterystyka odwijaków do taśm PP: Rozwijanie odwijaków do taśm PP oszczędza czas, zwiększa szybkość pracy i zapewnia komfort. Stosowane są dwa warianty odwijaków do taśm PP: z posuwem ręcznym lub automatycznym. Przygotowanie przed użyciem jest nieco inne w każdym odwijaku, ale zawsze odbywa się od odwijania.

Niektóre modele podajników do taśm spinających posiadają praktyczne pojemniki na zapinki, co pozwala zebrać materiał do bandowania w jednym miejscu, utrzymując porządek w miejscu pracy. Za pomocą tych pojemników można przechowywać na pokładzie dowolny element złączny, który będzie wykorzystywany w kolejnych operacjach. Doskonała wydajność została osiągnięta dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i wysokiej jakości komponentów: gumowych rolek zapewniających płynną i cichą pracę, prowadnic do spinania taśmą PP o żywotności do 100 000 cykli oraz uniwersalnych przekładni.

Maszyna posiada wiele funkcji: stempluje znak czerwonym kolorem, odcina taśmę i zamyka karton. Paskarka PPH-800 wyposażona jest w praktyczny pojemnik do przechowywania zapasowych ostrzy (z kamieniem do ostrzenia ostrzy). Pojemnik jest tak zamontowany, że jego położenie może być łatwo zmieniane w zależności od preferencji użytkownika.

Filtry

Ocena klientów
Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
Kolor
szukaj
    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie