Zapinki blaszane

Zapinki blaszane do taśm polipropylenowych są wykonane z wysokiej jakości blach stalowych. Materiał ten zapewnia dużą wytrzymałość, dzięki czemu ładunek jest pewnie i stabilnie zabezpieczony. Zapinki posiadają specjalną perforację wewnętrzną, która ma za zadanie jeszcze lepiej łączyć końcówki spinanej taśmy, Ma to przeciwdziałać niekontrolowanemu wysunięciu się taśmy spod zapinki. Ten specjalny system perforowania wyklucza samoczynne rozłączenie miejsca spięcia i tym samym zwiększa bezpieczeństwo ładunku.

Zapinki blaszane przeznaczone są do bezpiecznego zapinania pasów (taśm).

Dzięki temu można je stosować nie tylko do transportu ładunków na przyczepach, ale również do innych celów. Na przykład podczas paletyzacji towarów w kartony lub pojemniki. Specyfika tych półproduktów polega na tym, że nie wymagają one żadnej dodatkowej obróbki podczas montażu (obróbka przez spawanie, szlifowanie, obróbka skrawaniem). Są one gotowe do natychmiastowego montażu z transportowanymi taśmami. Obniża to koszty i ułatwia obsługę ładunku.

Zapinka blaszana została stworzona specjalnie do mocowania pasów lub lin na bazie wysokiej jakości stali

Ponadto warstwa blachy zapewnia również specjalny wygląd.

Klipsy są nie tylko przyklejane do taśm za pomocą taśmy klejącej, ale również dociskane za pomocą narzędzi, w których dodatkowa obrotowa spirala znacznie ułatwia ten proces. Taki sposób mocowania gwarantuje, że nawet podczas uciążliwych warunków transportowych ładunek jest zawsze bezpieczny. Powszechne stosowanie stalowych klipsów do lin i sznurowadeł ma wieloletnią tradycję. Wynika to w dużej mierze z faktu, że surowce używane do ich produkcji w 100% nadają się do recyklingu.

Ponadto, metalowe zapięcia zapewniają maksymalną wytrzymałość przy minimalnej wadze. Na przykład, 10 m długości stalowej taśmy do wiązania waży tylko 500 g! Dla porównania wskaźnik ten dla taśm polipropylenowych wynosi ponad 2 kg.

Zapinki blaszane wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej o grubości 0,8 - 1 mm w zależności od rozmiaru i rodzaju zapinki. Technologia perforacji wewnętrznej zapewnia, że dodatkowe przewlekanie pomiędzy końcami nie nastąpi przypadkowo i zwiększa współczynnik bezpieczeństwa podczas transportu ładunków poprzez zwiększenie stabilności

Dodatkowo, warstwy blachy zapewniają również specjalny wygląd. Klipsy mocowane są nie tylko przyklejone do taśmy za pomocą taśmy klejącej, ale również dociśnięte za pomocą narzędzi, w których dodatkowa obrotowa spirala znacznie ułatwia ten proces. Taki sposób mocowania gwarantuje, że nawet podczas uciążliwych warunków transportu jest on zawsze bezpieczny

Klamry metalowe do taśm polipropylenowych wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej. Materiał ten zapewnia wysoką wytrzymałość i dzięki niemu ładunek jest pewnie i stabilnie zabezpieczony. Klipsy posiadają specjalną perforację wewnętrzną, która dobrze łączy się z końcami spinanej taśmy, co zapobiega niekontrolowanemu wysunięciu się spod klipsa.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj