Zapinki blaszane do taśm PP

Zapinki blaszane do taśm polipropylenowych są wykonane z wysokiej jakości blach stalowych. Materiał ten zapewnia dużą wytrzymałość, dzięki czemu ładunek jest pewnie i stabilnie zabezpieczony. Zapinki posiadają specjalną perforację wewnętrzną, która ma za zadanie jeszcze lepiej łączyć końcówki spinanej taśmy, Ma to przeciwdziałać niekontrolowanemu wysunięciu się taśmy spod zapinki. Ten specjalny system perforowania wyklucza samoczynne rozłączenie miejsca spięcia i tym samym zwiększa bezpieczeństwo ładunku.

Zapinki blaszane przeznaczone są do bezpiecznego zapinania pasów (taśm).

Dzięki temu można je stosować nie tylko do transportu ładunków na przyczepach, ale również do innych celów. Na przykład podczas paletyzacji towarów w kartony lub pojemniki. Specyfika tych półproduktów polega na tym, że nie wymagają one żadnej dodatkowej obróbki podczas montażu (obróbka przez spawanie, szlifowanie, obróbka skrawaniem). Są one gotowe do natychmiastowego montażu z transportowanymi taśmami. Obniża to koszty i ułatwia obsługę ładunku.

Zapinka blaszana została stworzona specjalnie do mocowania pasów lub lin na bazie wysokiej jakości stali

Ponadto warstwa blachy zapewnia również specjalny wygląd.

Klipsy są nie tylko przyklejane do taśm za pomocą taśmy klejącej, ale również dociskane za pomocą narzędzi, w których dodatkowa obrotowa spirala znacznie ułatwia ten proces. Taki sposób mocowania gwarantuje, że nawet podczas uciążliwych warunków transportowych ładunek jest zawsze bezpieczny. Powszechne stosowanie stalowych klipsów do lin i sznurowadeł ma wieloletnią tradycję. Wynika to w dużej mierze z faktu, że surowce używane do ich produkcji w 100% nadają się do recyklingu.

Ponadto, metalowe zapięcia zapewniają maksymalną wytrzymałość przy minimalnej wadze. Na przykład, 10 m długości stalowej taśmy do wiązania waży tylko 500 g! Dla porównania wskaźnik ten dla taśm polipropylenowych wynosi ponad 2 kg.

Zapinki blaszane wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej o grubości 0,8 - 1 mm w zależności od rozmiaru i rodzaju zapinki. Technologia perforacji wewnętrznej zapewnia, że dodatkowe przewlekanie pomiędzy końcami nie nastąpi przypadkowo i zwiększa współczynnik bezpieczeństwa podczas transportu ładunków poprzez zwiększenie stabilności

Dodatkowo, warstwy blachy zapewniają również specjalny wygląd. Klipsy mocowane są nie tylko przyklejone do taśmy za pomocą taśmy klejącej, ale również dociśnięte za pomocą narzędzi, w których dodatkowa obrotowa spirala znacznie ułatwia ten proces. Taki sposób mocowania gwarantuje, że nawet podczas uciążliwych warunków transportu jest on zawsze bezpieczny

Klamry metalowe do taśm polipropylenowych wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej. Materiał ten zapewnia wysoką wytrzymałość i dzięki niemu ładunek jest pewnie i stabilnie zabezpieczony. Klipsy posiadają specjalną perforację wewnętrzną, która dobrze łączy się z końcami spinanej taśmy, co zapobiega niekontrolowanemu wysunięciu się spod klipsa.

Blaszane zapinki do taśmy PPKiedy warto używać taśmy PP do bandowania? Taśmy polipropylenowe są stosowane w procesie bandowania. To sposób na solidne zabezpieczenie dowolnego towaru, pudełka, czy całej palety z różnymi przedmiotami. W całym procesie stosowana jest zarówno taśma polipropylenowa w rolce, jak i blaszane zapinki.

Zapinki blaszane do taśm PP pozwalają na mocne spięcie towaru - zabezpieczenie taśmy polipropylenowej przed poluzowaniem się. Zawsze warto więc wybrać wysokiej jakości blaszane zapinki do taśmy polipropylenowej. Są gwarancją solidności, wytrzymałości i pozostawania z dobrymi właściwościami przez wiele lat. Dzięki temu pasy służące do zabezpieczenia towarów lubpalety długo pozostają na swoim miejscu, a nawet można za nie podnosić towar.

 

Dlaczego bandowanie jest tak popularne?Powszechne stosowanie procesu bandowania w zabezpieczaniu różnych towarów pozwala na solidne zamykanie różnych opakowań. Paski taśmy polipropylenowej są jednym z najlepszych i najszybszych sposobów na trwałe zamocowanie różnych rzeczy. Towary zabezpieczone taśmą polipropylenową nadają się do bezpiecznego przewożenia na przyczepach, czy do transportu wózkiem widłowym. 

Dużym plusem bandowania jako sposobu na zabezpieczenie różnych rzeczy jest brak konieczności dodatkowej obróbki - spawania, czy klejenia. Za cały proces odpowiadają proste narzędzia - bandownice. Wystarczy użyć w nich taśmy do bandowania oraz blaszek - zapinek do taśmy PP.

 

Mocowanie pasów do bandowania przy pomocy blaszanych zapinek PPZapinki z blachy do mocowania taśmy polipropylenowej są wykonane w przemyślany sposób. Wyprodukowane z wysokiej jakości blachy są dodatkowo perforowane. Dzięki temu otrzymujemy produkt, który dobrze zabezpiecza taśmę PP przed poluzowaniem się. Blaszana zapinka do taśmy PP jest przy tym estetyczna - tak zabezpieczony produkt wygląda profesjonalnie. Blaszane klipsy mogą być przyczepione do taśmy przy użyciu taśmy klejącej oraz zaciskane przy pomocy specjalnych narzędzi. Dzięki temu nawet podczas transportowania w złych warunkach towar pozostaje właściwie zabezpieczony.

zapinki blaszane do bandowania
 

Metalowe zapinki blaszane do taśmy PP pozwalają połączyć końce taśmy w procesie spinania ładunkówOdpowiednie zabezpieczenie transportowanego lub przechowywanego na magazynie ładunku jest konieczne dla zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Dobra ochrona musi dotyczyć jednak nie tylko ładunku, czyli towaru zabezpieczonego poprzez bandowanie taśmą PP. Także osoby przebywające w pobliżu, na przykład pracownicy magazynu, powinni mieć styczność tylko z właściwie zabezpieczonym towarem. Mamy wtedy pewność, że ładunek nie spadnie z palety, czy elementy towaru nie będą się przemieszczały względem siebie. 

Blaszane zapinki służą do mocowania taśmy plastikowej, czyli mocnego paska wykonanego z polipropylenu. Są najlepszym sposobem na trwałe mocowanie różnych rzeczy w transporcie i na magazynie.

 

Rodzaje blaszanych spinek do taśmy PPBlaszane zapinki do taśmy PP są wykonane z wysokogatunkowej stali o wysokiej jakości. Ważnym parametrem blachy stalowej jest jej twardość. Z jednej strony musi pozwolić na bezproblemowe zagięcie blachy - pozwala to na zamocowanie końcówki paska taśmy. Musi jednak być na tyle mocnym materiałem, by zapobiegać samoisnemu otworzeniu się zapięcia.

Zapinki oferowane w Neopaku spełniają te założenia, ma przy tym odpowiednie przetłoczenia i nacięcia. “Wgryzają” się w powierzchnię taśmy PP, dodatkowo zapobiegając przesuwaniu się i poluzowaniu taśmy.

Dostępne w Neopaku rodzaje blaszek do napinania taśmy PP to:
W zależności od wybranego rozmiaru zapięcia blaszanego, dostępne jest ono w zestawie liczącym od 2000 do 3000 sztuk. Koszt zakupu takiego pakietu to około 200 złotych. Oznacza to, że dość niskim kosztem będą Państwo w stanie zabezpieczyć swój ładunek poprzez bandowanie.

 

Największe zalety blaszanych zapinek do taśmy PPDlaczego tak wiele osób decyduje się na wykorzystanie metalowych zapinek blaszanych do taśmy PP? Są niezbędne w procesie bandowania z wykorzystaniem taśmy polipropylenowej, gdy chcemy naprawdę solidnie zabezpieczyć produkt. W celu bezpiecznego połączenia ładunku warto wykorzystywać jedynie zapinki blaszane z wysokiej jakości stali. One mają bowiem najlepsze parametry. 

Największe zalety blaszanych zapinek do bandowania przy użyciu taśmy polipropylenowej to:
 • mocne połączenie końców taśmy
 • umożliwiają dokładne i trwałe spięcie ładunków
 • perforacja zapobiega poślizgowi - przesuwaniu się i luzowaniu taśmy PP
 • nadają się do zabezpieczania ładunków o wysokiej masie całkowitej 
 • służą do profesjonalnego łączenia taśm PP, taśm poliestrowych twardych PET
 • są bardzo wytrzymałe
 • dostępne w pakietach po 2000-3000 sztuk (w zależności od szerokości)
 • niski koszt zakupu


blaszane zapinki do taśm PP
 

Gdzie kupić blaszane zapinki do taśmy PP?W celu wyposażenia się w zapas zapinek blaszanych do taśmy polipropylenowej, zapraszamy do odwiedzenia stron naszego sklepu. W Neopaku znajdą Państwo także wszystkie inne produkty niezbędne do bandowania.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie