Taśmy poliestrowe - PET

Taśma PET to materiał z plastiku, którą głównie stosuje się przy produkcji opakowań.

Taśma PET posiada wiele zalet, a jedną z nich jest to, że można uzyskać dobre efekty recyclingu jej na nowo.

Taśmy PET stosuje się głównie w branży papierniczej i szklarskiej oraz tekturowej. W powyższych asortymentach taśma potrzebna jest do pakowania materiałów kartonowych lub przepakowania ich, a także w celu zabezpieczenia kartonów do transportu.

Taśma PET znajduje się do tej pory w każdej kieszeni ubrania. Ta materiałowa taśma jest często stosowana przy produkcji torebek foliowych. Taśmy PET można kupić w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu każdy jej zastosowanie jest możliwe. Jako ta materiałowa taśma PET posiada wiele zalet i niesamowitych cech, a jedną z nich są ogromne walory estetyczne.

Taśma PET stosujemy również jako taśmę dekoracyjną na pocztówkach i słodyczach oraz dla ozdobienia prezentowanych produktów. Ta substancja może być łatwo utrzymana w czystości ze względu na to, że nie absorbuje brudu.

Taśma PET jest materiałem dostępnym w różnorodnej rozciągliwości, która pozwala na zastosowanie jej do pakowania szerokiego asortymentu produktów. Ta taśma może być tak samo stosowana przez duże i małe sklepy oraz hurtownie, a nawet gospodynie domowe mogą używać tej taśmy do ozdobienia prezentowanych na stronach internetowych potraw lub napojów. Taśma PET jest taśmą, która z powodzeniem może być wykorzystywana w codziennej pracy.

Taśma PET to materiał, który można znaleźć w każdym sklepie czy hurtowni, ale tak samo ten produkt jest dostępny przez cały czas i bez problemu możemy go nabyć online razem ze swoją taśmo ciągarnią. Ta taśma szeroko stosowana jest do pakowania prezentów albo ozdobienia tego produktu, a także jest to taśma do łatwego i szybkiego pakowania.

Taśmy PET można nabyć w sklepach z artykułami papierniczymi lub hurtowniach branży tekstylnej – koniecznie sprawdź! Ta materiałowa substancja ma bardzo duże zastosowanie przede wszystkim dla firm oraz umożliwia bezbolesną recyclingu plastyfikatorów. Taśmy tego typu przydają się do różnych celów – wystarczy, że odpowiednio je zastosujemy.

Taśma PET może być stosowana jako ta materiałowa substancja do pakowania prezentów albo ozdobienia tego produktu, a także szybkiej i prostej organizacji towarów podczas transportu czy magazynowania. Ta taśma ma bardzo dużo zastosowań przede wszystkim dla firm oraz umożliwia bezproblemowy recyclingu plastyfikatorów. Ta taśma może być stosowana do różnych celów – wystarczy, że odpowiednio ją zastosujemy!

 • Jakie zalety ma taśma poliestrowa?
  Taśma poliestrowa to produkt niezwykle mocny i wytrzymały. Owijając nią różnego rodzaju ładunki, np. paletowe mamy pewność, że są świetnie zabezpieczone w czasie transportu i składowania. Często stosowana jest również do zabezpieczenia instalacji elektrycznych przed urazami mechanicznymi. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów spinających, który ma wiele zalet:
  • Odporna na różnego rodzaju warunki atmosferyczne, wilgoć czy substancje   chemiczne.
  • Bardzo elastyczna.
  • Ekologiczna.
  • Łatwa w napinaniu.
  • Bezpieczna w użytkowaniu
  • Dostępna w wielu szerokościach, grubościach i kolorach.
  • Można zabezpieczać nią również produkty żywnościowe.

  Taśmy poliestrowe można kupić na stronie https://neopak.pl/magazyn/bandowanie/tasmy-poliestrowe.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj