Torebki strunowe - kangurki strunowe

Torebki strunowe w wersji Kangurek to rozbudowana wersja podstawowych torebek strunowych z błyskawicznym zatrzaskiem. Charakteryzują się dodatkowa kieszonką wykonaną z folii znajdującą się na zewnętrznej części opakowania. Służyć ona może jako kieszonka na umieszczenie w niej kartki z opisem zawartości, dodatkowa przestrzeń pakowa, ale także jako kieszeń, w której umieścić mogą Państwo ulotkę reklamową swojego biznesu, wizytówkę czy dodatkowy gadżet promocyjny. Sprawdzą się one idealnie podczas wszelkiego rodzaju imprez promocyjnych, na których rozdaje się próbki swoich produktów. Stanowią też świetne rozwiązanie na estetyczne przechowywanie ziół, przypraw czy innych produktów spożywczych w małych ilościach. Foli LDPE, z której są wykonane woreczki strunowe typu kangurek jest bezpieczna w kontakcie z żywnością. Nie przepuszcza także zapachów co stanowi jej wielki atut. Jest szczelna, a mocne zamknięcie nie pozwoli na rozsypanie czy wyciek zawartości na zewątrz. W drua stronę działa podobnie - zabezpiecza przed działalnością niekorzystych czynników takich jak kurz, pył, wszelkiego rodzaju zabrudzeń, wody i innych cieczy. Poniże znajdą Państwo najważniejsze cechy charakteru tego typu opakowań.

Charakterystka produktu KANGURKI STRUNOWE:

 • różne wielkości opakowań pozwalające na dostosowanie do swoich aktualnych potrzeb
 • dodatkowa kieszonka z folii LDPE służąca jako miejsce na opis, wizytówkę czy materiały reklamowe
 • wodoodporność stanowiąca zabezpieczenie przed działalnością wody i wilgoci, nieprzepuszczalność także od wewnątrz
 • system błyskawicznego zamykania skracający czas pakowania produktów do minimum
 • ekologiczność wynikająca z zastosowania materiału w pełni recyklingowalnego
 • atrakcyjna cena w stosunku do jakości proponowanego opakowania
 • wielorazowość - torebki te można stosować wielokrotnie, aż do momentu uszkodzenia czy zużycia
 • transparentność, która pozwala na szybką identyfikację przedmiotów umieszczonych wewnątrz
 • lekkość, która pomoże zachować stałą wagę zapakowanego przedmiotu, cecha ta jest szczególnie istotna podczas wysyłki

Kangurki strunowe to produkt tak wielozadaniowy, że jego użycie jest uzasadnione w większości codziennych czynności. Jakość oferowanych kangurków jest bardzo wysoka co potwierdza popularność ich w naszym systemie zamówień. Zapraszamy Państwa do zakupu i życzymy samych przyjemnych chwil podczas ich użytkowania.
 

Kangurki strunowe w ofercie sklepu Neopak


Te torebki strunowe o sympatycznej nazwie, dobrze oddającej ich cechę szczególną w postaci dodatkowej kieszonki, jak wszystkie produkty w sklepie Neopak, oferujemy w najwyższej jakości. Kangurki strunowe to charakterystyczna odmiana torebek strunowych, czyli woreczków wyposażonych w charakterystyczne zamknięcie w postaci struny. Są więc alternatywą dla zwykłych woreczków, które trzeba zawiązywać lub zaklejać. 

Kangurki strunowe dostępne w sklepie Neopak oferujemy w kilku rozmiarach, co pozwoli każdemu klientowi wybrać rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb. Można więc wybierać spośród wielkości 23x32, 18x25 oraz 16x22 centymetrów. Dodatkowe kieszonki są nieco mniejsze i wynoszą odpowiednio 23x26, 18x20 oraz 16x20 centymetrów. Kangurki strunowe dostępne są w najpopularniejszej dla torebek strunowych grubości wynoszącej 50 mikrometrów. 

Pojedynczy kangurek strunowy jest produktem bardzo tanim. W naszym sklepie oferujemy je w opakowaniach zbiorczych po 100 sztuk, co pozwoli zaoszczędzić na kosztach przesyłki. Koszt jednostkowy woreczków strunowych typu kangurek będzie tak niewielki, że z pewnością ich wykorzystanie do wielu różnorodnych zadań stanie się opłacalne. 

Warto wybierać produkty ze sprawdzonych źródeł, zwłaszcza w przypadku ich przeznaczenia do przechowywania żywności. Oferowane w naszym sklepie kangurki strunowe są dopuszczone do kontaktu z żywnością. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

 kangurek, kangurki, strunowe, strunowy, ldpe, woreczek, torebka, strunowa, przechowywanie jedzenia

Czym jest folia LDPE?


Kangurki strunowe wykonane są z folii LDPE. Skrót oznacza „Low-density polyethylene” czyli polietylen niskiej gęstości. Polietylen po raz pierwszy został zsyntezowany przypadkowo w 1898 roku. Efektywną syntezę tego tworzywa na skalę przemysłową opracowano na początku lat 30-tych XX wieku, a produkcję LDPE na dużą skalę rozpoczęto w 1939 roku.

To właśnie wykorzystaniu LDPE kangurki strunowe zawdzięczają swoje właściwości. Polietylen o niskiej gęstości jest lekki, wytrzymały, giętki i elastyczny - również w niskich temperaturach, dzięki czemu nadaje się do mrożenia. Folia LDPE jest przezroczysta i ma estetyczny wygląd.

Foli LDPE nie należy narażać na działanie wysokich temperatur. Nadaje się ona natomiast do recyklingu w związku z czym wskazane jest jej poddawanie segregacji.
 

Kangurki strunowe a przechowywanie jedzenia


Kangurki strunowe są dobrym rozwiązaniem do przechowywania jedzenia. Wykonanie z folii polietylenowej dopuszczonej do kontaktu z żywnością jest tylko jednym z wielu argumentów aby to właśnie ten produkt wybrać do tego celu. Woreczki strunowe typu kangurek mają jeszcze inne zalety.

Przechowując jedzenie warto je dokładnie oznaczyć. Jest tak co najmniej z kilku powodów. Wiele produktów spożywczych może być do siebie bardzo podobnych. Dotyczy to m.in. ziół, kasz i produktów zbożowych, różnych gatunków herbaty, a dla miłośników kawy - różnych jej rodzajów. Prawidłowe oznaczenie jedzenia jest istotne dla alergików - pomoże uniknąć przypadkowej reakcji alergicznej. W przypadku produktów mrożonych oszronienie może spowodować problemy z rozpoznaniem zawartości. Bardzo istotnym elementem jest też data przygotowania potrawy i jej przydatności do spożycia. W kieszonce w kangurku strunowym można umieścić sporych rozmiarów etykietę zawierającą wszelkiego rodzaju informacje o zawartości. Plusem tego rozwiązania jest to, że etykieta taka nie będzie w żaden sposób stykała się z jedzeniem.

Poza tym kangurki strunowe posiadają wszelki zalety z punktu widzenia przechowywania żywności przypisywane wszystkim torebkom strunowym. Przede wszystkim szczelność, praktyczność i wygodę użytkowania.
 

Kangurki strunowe a przechowywanie leków i opatrunków


Kangurki strunowe doskonale nadają się do przechowywania leków. Jest tak właśnie dzięki wyposażeniu w dwie oddzielne komory - główną, zamykaną na strunę oraz dodatkową kieszeń. Główna komora, dzięki swojej szczelności, doskonale zabezpieczy leki i opatrunki przez zalaniem, zawilgoceniem, zabrudzeniem oraz rozsypaniem. W przechowywaniu wyrobów medycznych najważniejsze jest to, aby doskonale orientować się co do zawartości opakowań oraz przeznaczenia poszczególnych medykamentów. Kangurki strunowe gwarantują widoczność zawartości, dzięki wykonaniu z przeźroczystej folii LDPE. Dodatkowa kieszeń zewnętrzna jest doskonałym miejscem na etykietę z opisem zawartości oraz na ulotki dołączane do leków i innych środków medycznych.
 

Alternatywa dla kangurków strunowych


Szczególną cechą kangurków strunowych jest dodatkowa kieszeń oprócz głównej kieszeni zamykanej na strunę. Przeznaczenim tej kieszeni jest m.in. umieszczanie wewnątrz etykiety, co umożliwia łatwe i wygodne opisywanie zawartości. W sklepie Neopak oferujemy również torebki strunowe z miejscem na opis. Torebki takie posiadają nadrukowane na folii pole po którym można pisać odpowiednio przeznaczonym do tego markerem czy flamastrem. Warto podkreślić że odpowiednim markerem można pisać po wszelkich woreczkach wykonanych z folii LDPE, również takich bez przewidzianego do tego pola. Olbrzymią przewagą kangurków strunowych nad takim rozwiązaniem jest to, że w przypadku opisania woreczka markerem będzie miało to charakter permanentny. W kangurku strunowym można zmieniać etykietę dowolną ilość razy i używać go do różnych celów, aż do jego zużycia.


Kangurki strunowe wyposażone są w prostą strunę do zamykania. Jeśli jednak zależy Państwu na produkcie o możliwie najprostszym sposobie zamykania - przykładowo dla dziecka lub osoby starszej, warto rozważyć wybór torebki strunowej z suwakiem.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie