Szerokość do 500mm

Torebki strunowe o szerokości od 400 mm do 500 mm są opcją pozwalającą na swodobne opakowanie, posegregowanie i zabezpieczenie przed działaniem niekorzystych czynników przedmiotów o większych rozmiarach. Tutaj warto dodać, że torebki o tych wymiarach najczęściej wykonane są z grubszej folii LDPE, która dodatkowo pozwala by zawartość cechowała się także nieregularnymi, często ostrymi krawędziami. Nie ma bowiem ryzyka przebicia czy rozerwania woreczka przez taką właśnie zawartość. Dodatkowym atutem tego rozmiaru torebek strunowych jest mocny i trwały mechanizm zamykania, który przez swoją prostotę pozwala na skuteczne użycie go nawet przez najmłodszych. Świetnie sprawdzi się w roli sortera do wieloelementowych zabawek takich jak puzzle, zestawy klocków, kredek, flamastrów, farbek czy pieczątek. Takie rozwiązanie wykorzystywane jest na co dzień w placówkach oświaty na cały świecie, a przez niski koszt takiego opakowania zyskał swoich fanów w większości miejsc i gałęzi przemysłu. Torebki strunowe z zamknięciem zip ograniczają czas przeznaczony na opakowywanie czy zabezpieczanie przedmiotów dając nam tym samym czas na inne czynności lub odpoczynek. Rozmiar proponowany w tym przypadku jest uniwersalny i stanowi świetne rozwiązanie dla codziennych czynności. W dalszej części tekstu znajdą Państwo wyszczególnione najważniejsze zalety woreczków strunowych. Ułatwi to Państwu wybór.

Najważniejsze cechy torebek strunowych o szerokości do 500MM:

  • szerokość od 400-500MM pozwala na spakowanie dowolnych elementów po dopasowaniu ich do rozmiaru opakowania
  • wodoodporność materiału z jakiego są stworzone (folia LDPE) gwarantuje szczelność i ochronę przed zalaniem czy zawilgoceniem
  • niska cena produktu w stosunku do jego właściwości i jakości daje nam oszczędnośc przy zachowaniu bezpieczeństwa
  • możliwość wielorazowego użycia powoduje, że jest to opakowanie pozwalające nam żyć w zgodzie z ekologią
  • wytrzymałość tych torebek umożliwia zapakowanie nawet ciężkich i nieforemnych przedmiotów o ostrych konturach
  • transparentność materiału jakim jest folia LDPE ułatwia sprawdzenie zawartości bez potrzeby odpakowywania

Jak widać zalet jest wiele, a to tylko część z nich. Torebki strunowe oferowane przez nasz sklep odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że zawartość będzie zawsze zabezpieczona w najlepszy sposób. Zapraszamy Państwa do zakupów. Gwarantujemy szybką wysyłkę.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość
Grubość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj