Torebki strunowe grubość 40um (mikrometry)

Torebki strunowe, czy też popularnie nazywane jako woreczki strunowe to produkt stanowiący rozwiązanie dla wszystkich z Państwa, którym zależy na estetycznym i bezbłędnym zabezpieczeniu swoich towarów czy przedmiotów. Torebki te przez swoje właściowości stanowią świetną i opłacalną alternatywę dla innych rodzajów opakowań dostepnych na rynku. Ich transparentność pozwala na szybką identyfikację zawartości, a szczelne zamykanie gwarantuje jej bezpieczeństwo przed różnego rodzaju czynnikami, również chemicznymi. Zastosowanie woreczków strunowych ułatwia także pracę i skraca czas poświęcony na wykonanie szczelnego i funkcjonalnego opakowania. Ma to duże znaczenie szczególnie w miejscach, gdzie odbywa się masowa produkcja i liczy się sprawność oraz płynność pracy. Zaoszczędzony na pakowaniu czas można wtedy poświęcić na inne czynności czy też po prostu - podnieść sprawność działania firmy. Torebki o grubości 40MY odznaczają się większą wytrzymałością przez zastosowanie grubszej folii LDPE. Pozwala to na pakowanie przedmiotów, które posiadają krawędzie mogące potencjalnie uszkodzić strukturę opakowania. Jest to ekonomiczny wybór, który zapobiegnie także zagubieniu elementów w niego spakowanych, a tym samym pomoże uniknąć strat materialnych.

Najważniejsze cechy torebek strunowych 40MY:

 • transparentność - przezroczyste torebki ułatwiają identyfikację zawartości bez utraty bezpieczeństwa zawartości
 • lekkość - folia LDPE nie zmieni wagi opakowanego produktu co ułatwi jego przenoszenie czy wysyłkę
 • wielokrotność użytku - wiąże się to z ograniczeniem kosztów opakowań, a także z ekologicznym podejściem do zadania jakim jest pakowanie
 • wytrzymałość - materiały,z którego wykonane są torebki odznacza się dużą wytrzymałością na uszkodzenia
 • wodoodporność - zawartość jest całkowicie chroniona po szczelnym zamknięciu przed działalnością wody i wilgoci
 • łatwość użycia - torenki to gotowy do wykorzystania produkt nie wymagający od nas specjalnych umiejętności związanych z pakowaniem

Torebki z tak szczelnym zabezpieczeniem zagwarantują Państwu przede wszystkim bezpieczną opcję na przechowywanie czy też sortowanie produktów. Ich zalety powodują, że jest to jedno z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych na całym świecie. U nas zakupią Państwo torebki najwyższej jakości o doskonałych parametrach. Zapraszamy.

Torebki strunowe według grubości 40 (mikrometrów)Woreczki strunowe mają zastosowania w bardzo wielu dziedzinach życia i biznesu. To wykonane z folii opakowania, które umożliwiają szczelne zamknięcie, co jest bardzo przydatne w wielu sytuacjach. Najczęściej torebki strunowe są wykorzystywane do pakowania drobnych przedmiotów, sortowania ich i grupowania. Swoją popularność zapewniają w dużej mierze bardzo pomysłowemu sposobowi zamknięcia - umożliwia ono szczelne zamknięcie woreczka.

Strunowe torebki są dostępne w sklepie internetowym Neopak w wielu różnych rozmiarach, kolorach. Warto również zwrócić uwagę na ich grubość - im jest wyższa, tym woreczek cechuje się większą wytrzymałością. Każdy klient może więc wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w konkretnych warunkach.
 

Czy torebki strunowe sprawdzą się jako opakowanie niewielkich przedmiotów?

Przechowywanie, sortowanie i gromadzenie przedmiotów i towarów o niewielkich rozmiarach w szczelnie zamykanych woreczkach jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Dzięki strunowemu zamknięciu nawet drobne przedmioty nie wysypią się i pozostaną na swoim miejscu. Woreczki strunowe mogą być zatem stosowane także w przypadku przygotowywania do wysyłki paczki z drobnymi przedmiotami. Po umieszczeniu ich w zamykanych woreczkach strunowych mamy pewność, że odbiorca otrzyma je w nienaruszonym stanie i w komplecie.
 

Jaki rozmiar woreczków strunowych najlepiej zastosować?

Sklep internetowy Neopak proponuje swoim klientom szeroki wybór różnego rodzaju woreczków strunowych. Wśród chętnie wybieranych, wytrzymałych torebek o grubości 0,04 milimetra, można wybrać jeden z wielu rozmiarów. Najmniejsze są kilkucentymetrowe i świetnie sprawdzają się do przechowywania drobnych towarów i przedmiotów, jak na przykład elementy biżuterii, koraliki, kamyczki, śrubki i wiele innych. Różne szerokości i wysokości woreczków strunowych o grubości 40 mikronów pozwalają na optymalny wybór - dostosowanie rozmiaru opakowania do konkretnego przedmiotu i oczekiwań klienta. Największe pod względem rozmiarów strunowe torebki 40 mikronów mają rozmiar nawet 25 centymetrów lub nawet 40 centymetrów (dłuższy bok). Dzięki nim można bez problemu zapakować nieco większe przedmioty lub zmieścić wewnątrz większą ilość drobniejszych rzeczy.

 

Jakie wymiary woreczków strunowych można nabyć w sklepie Neopak?

Klienci sklepu internetowego Neopak cenią sobie bardzo duży wybór różnego rodzaju opakowań. Również wśród torebek strunowych o grubości folii 40 mikronów można wybrać odpowiedni rozmiar. Klienci chętnie decydują się na zakup i stosowanie woreczków strunowych w rozmiarze:
 • 40 x 60 mm
 • 50 x 70 mm
 • 80 x 120 mm
 • 90 x 200 mm
 • 100 x 200 mm
 • 140 x 150 mm
 • 150 x 200 mm
 • 160 x 160 mm
 • 150 x 220 mm
 • 150 x 250 mm
 • 200 x 400 mm

Podane rozmiary worków strunowych o grubości 40 mikronów są jedynie fragmentem szerokiej oferty sklepu z opakowaniami Neopak. Jak widać, każdy klient może zatem znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które pozwoli szczelnie zapakować swoje produkty i towary. 

 

Zalety woreczków strunowych o grubości 40 mikronówPopularność woreczków strunowych, które znajdują zastosowanie w wielu branżach, a także w gospodarstwie domowym, można wytłumaczyć licznymi zaletami, jakie posiadają te produkty.
Niepozorne woreczki, które posiadają sprytne zamknięcie stanowią cenny element wyposażenia każdej firmy oraz domu, ze względu na ich zalety:
 
 • możliwość szczelnego zapakowania przedmiotu;
 • niska waga i rozmiary, które ułatwiają przechowywanie;
 • wytrzymałość;
 • elastyczność;
 • ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, zabrudzeniem;
 • woreczki nie przepuszczają zapachów;
 • możliwość łatwego sortowania przedmiotów;
 • zapobiegają zgubieniu drobnych rzeczy.

Użytkownicy woreczków strunowych najczęściej bardzo pozytywnie oceniają te produkty. Pozytywne opinie w szczególności spowodowane są wyjątkową wytrzymałością tego typu opakowań, a także wielością możliwych zastosowań. Ten rodzaj torebek często można spotkać w gospodarstwach domowych, gdzie jest stosowany do sortowania drobnych przedmiotów, przechowywania żywności lub przedmiotów powodujących brudzenie (markery, flamastry, kredy). Warto użyć tego typu szczelnego opakowania w celu zapobiegnięcia przedostaniu się na zewnątrz niepożądanych zapachów.

Wielu przedsiębiorców oraz firmy z każdej branży także z chęcią używają woreczków strunowych o grubości 40 mikronów do różnych zastosowań - pakowania drobnych przedmiotów, sortowania ich i organizacji.
 

Cechy torebek strunowych Neopak

Woreczki strunowe o grubości 40 mikronów charakteryzują się następującymi cechami:
 • wykonanie: folia polietylenowa;
 • grubość: 40 ny (czterdzieści mikronów);
 • rozmiar: w zależności od wyboru - od kilku do kilkudziesięciu centymetrów;
 • kolor: przezroczysty (chyba, że klient wybierze barwioną torebkę strunową);
 • ilość woreczków strunowych w jednym opakowaniu: 100 sztuk (chyba, że klient wybierze inny paket).

W innych kategoriach sklepu internetowego Neopak można w prosty sposób odszukać woreczki strunowe o innych grubościach, które można wykorzystać w wielu różnych zastosowaniach. 
 
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie