Torebki strunowe szerokość do 100mm

Torebki strunowe występują w różnych rozmiarach i mają różne grubości. Naszą propozycją są tutaj torebki o szerokości nie przekraczającej 100MM, które ze względu na swoje niewielkie wymiary stanowią praktyczne rozwiązanie wszędzie tam gdzie powinny pozostać niezauważalne i nie zajmować dużo miejsca. Torebki o tym wymiarze pozwolą segregować, zapakować i zabezpieczyć wszystkie przedmioty o niewielkim rozmiarze. Takimi przedmiotami są przykładowo guziki, kluczyki, biżuteria, ozdoby do paznokci, drobne elementy montażowe, przyprawy, próbki towarów, materiały reklamowew formie naklejek czy też smyczy, a także zapasowe elementy części garderoby (ramiączka do biustonoszy, zapasowe guziki, haftki itp.). Takie rozwiązanie pozwoli także uniknąć problemów związanych z zadławieniem dziecka - woreczki zabezpieczają szczelnie zawartość przed rozsypaniem i potencjalnym połknięciem jej przez malucha.
 

Opakowanie jakim jest woreczek strunowy posiada w konkretnych modelach oczko - dziurkę, która może służyć jako zaczep do ekspozycji towarów. Torebkę z zawartością można więc zawiesić czy to na sznurku czy na haczyku by pięknie się prezentowała. Jak widać tego typu cechy sprawiają, że torebki strunowe świetnie sprawdzą się w branży handlowej. Przezroczystość opakowania pozwala na podziwianie towaru bez potrzeby odpakowywania go. Ułatwi to pracę każdemu sprzedawcy i podniesie poziom bezpieczeństwa.
 

Najważniejsze cechy torebek strunowych o szerokości do 100MM:

 • niewielki rozmiar - stanowi dobre rozwiązanie w przypadku pakowania małych przedmiotów
 • transparentność - przezroczysta folia, z której wykonane są torebki pozwala na łatwą identyfikację zawartości
 • możliwość ponownego użycia - wpływa bezpośrednio na koszta opakowania, a także pozwala dbać o środowisko naturalne
 • niska cena - sprawia, że torebki strunowe nie są obciążeniem dla naszego budżetu i pozwala na oszczędności
 • wytrzymałość - niepozornie wyglądająca torebka ma wysoką wytrzymałość na uszkodzenia dzięki zastosowaniu folii LDPE
 • wodoodporność - torebki zabezpieczają zawartość także przed działalnością wody i wilgoci
 • łatwość użycia - jest to gotowy do użytku produkt nie wymagający przed zastosowaniem dodatkowych czynności

Polecamy Państwu zapoznanie się z pełną oferta naszego sklepu. Jesteśmy przekonani, że u nas znajdą Państwo najlepsze rozwiązania dotyczące pakowania i zabezpieczania przedmiotów. Zapraszamy.

Torebki strunowe o szerokości do 100 mm


W sytuacjach, kiedy wymagane jest niedrogie, ale wytrzymałe i szczelne opakowanie z możliwością wielokrotnego otwierania i zamykania, torebki strunowe sprawdzają się idealnie. Dostępne w wielu rozmiarach mogą być produkowane z folii o różnej grubości. Im grubsza folia, tym torebka strunowa cechuje się większą wytrzymałością. Jest przy tym jednocześnie droższa w zakupie, warto więc wybrać odpowiedni produkt.

torebki strunowe - szerokość do 100 mm

Torebki strunowe o szerokości do 100 mm są odpowiednim rozmiarem dla niedużej zawartości. W ofercie Neopaku znajdą Państwo także woreczki strunowe w innych rozmiarach. Każda odmiana tego przemyślanego opakowania cechuje się możliwość sprawnego pakowania niemal dowolnych towarów, także drobnych artykułów, a nawet produktów sypkich. Materiał, z którego produkowane są torebki strunowe, dobrze sprawdza się także w kontakcie z żywnością i produktami spożywczymi. Nie wchodzi z nimi w reakcję i jest w pełni bezpieczny dla człowieka. Możliwość szczelnego zamknięcia okazuje się przydatna szczególnie w przypadku rzeczy sypkich i o małym rozmiarze, a także mokrych i wilgotnych. Pakując takie produkty (np. różne potrawy, mięso w marynacie, itp.) do woreczków strunowych o szerokości do 100 mm można uniknąć zabrudzenia, czy wysypania się produktu.
 

Idealne opakowanie do przechowywania żywności

Choć głównym sposobem wykorzystania torebek strunowych miało być pakowanie różnych produktów, szybko okazało się, że to świetne opakowanie dla żywności. Produkty spożywcze, które często posiadają nieco płynną konsystencję, powinny być bowiem pakowane w opakowania foliowe, które posiadają szczelne zamknięcie. Takie właśnie są torebki strunowe. Doskonale sprawdzają się podczas pakowania żywności przed umieszczeniem jej w lodówce lub zamrażarce. Wtedy szczelne zamknięcie woreczka strunowego do 100 mm pokazuje swoje zalety:
 • aromat zapakowanej żywności nie wydostaje się z torebki
 • jedzenie nie przesiąka zapachami innych produktów znajdujacych się w lodówce lub zamrażarce
 • unikamy wylania się zawartości opakowania - sosu, marynaty, itp.
 • można łatwo porcjować większą ilość potrawy na mniejsze porcje

Torebki strunowe sprawdzają się również podczas pakowania drugiego śniadania, na przykład do szkoły lub pracy.
 

Woreczki strunowe do przechowywania niewielkich przedmiotów

Torebki strunowe do 100 mm szerokości są wręcz stworzone do organizowania przechowywania różnych produktów. Nawet niewielkie rzeczy można okiełznać właśnie dzięki pakowaniu ich w nieduże i tanie opakowania. Torebki strunowe są niedrogie, więc bez problemu można ich użyć nawet do pakowania pojedynczych rzeczy.

Worki ze strunowym zamknięciem sprawdzają się podczas sprzedaży niewielkich rzeczy, ale również są przydatne w różnych punktach usługowych. Przykładowo - wiele zakładów krawieckich używa torebek strunowych do 100 mm do przechowywania guzików, cekinów, nici, naszywek i innych niewielkich przedmiotów.
 

Rodzaje torebek strunowych do 100 mm szerokości


Torebki strunowe o szerokości do 10 centymetrów to grupa produktów, które mają wiele odmian. Przede wszystkim różni je format, ale także grubość użytej do produkcji folii LDPE, a także sposób wykończenia. Niektóre torebki mają dodatkowe właściwości, jak na przykład:
 • torebki foliowe z podwójnym zamknięciem strunowym
 • worki strunowe z polem na opis
 • kolorowe torebki strunowe do 100 mm
 • torebki strunowe antystatyczne
 • i inne mniej typowe opakowania

Wśród typowych woreczków strunowych możemy wyróżnić między innymi:
 • torebki strunowe 50 x 70 mm 100 sztuk 0,050 mm grubości
 • torby ziplock strunowe 40 x 60 mm, 0,04 mm grubości
 • 100 sztuk woreczków strunowych 40 x 60 milimetrów
 • woreczki foliowe z zamknięciem strunowym 50 x 70
 • woreczki strunowe 40 x 60 mm z polem na podpisanie
 • torebki strunowe 60 x 80 mm 100 sztuk
 • transparentne woreczki strunowe 6 x 8 cm 100 sztuk
 • torebki strunowe 70 x 100 mm 100 sztuk
 • kolorowe torebki strunowe 35 x 45 mm
 • i wiele innych

Który rodzaj wybrać? Wiele zależy od planowanego zastosowania oraz wielkości produktu, który chcieliby Państwo zapakować.
 

Właściwości torebek strunowych do 100 mm szerokości


Jakich cech można się spodziewać po torebkach strunowych o szerokości do 100 mm? Przede wszystkim w tej kategorii znajdują się woreczki strunowe o niewielkich wymiarach - zwykle mają kilka centymetrów szerokości i wysokości. Niewielkie torebki strunowe najczęściej wykonane są z niezbyt grubej folii LDPE - jej grubość to najczęściej 0.0-0.07 milimetra. Jest w pełni wystarczająca w większości zastosowań takiego produktu.

Jedną z najważniejszych zalet torebek strunowych do 100 mm szerokości jest szczelne zamknięcie strunowe. To proste rozwiązanie, którego historia sięga przełomu lat 50- i 60.tych. Idealnie pasujące do siebie elementy tworzą zamknięcie, które można wiele razy otwierać i ponownie zamykać. Jest przy tym wyjątkowo szczelne, co jest przewagą torebek strunowych nad opakowaniami z papieru lub zwykłymi workami i reklamówkami foliowymi.

torebki strunowe o szerokości do 100 mm

Torebki strunowe są niedrogie w zakupie. Podstawowe odmiany torebek o szerokości do 100 milimetrów kosztują zaledwie około 1 złotówki za 100 sztuk.
 
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie