Torebki strunowe grubość 35um (mikrometry)

Torebki strunowe to produkt, który towarzyszy każdemu człowiekowi w życiu codziennym. Służą one do pakowania, porcjowania, a przede wszystkim do zabezpieczania drobnych produktów przed rozsypaniem czy zagubieniem. Ich główną zaletą jest błyskawiczny mechanizm zamykania, który odznacza się wytrzymałością i sprawia, że torebka po zamknięciu staje się całkowicie szczelna. Warto jednak przybliżyć Państwu charakterystykę torebek strunowych. Znajdą ją Państwo w dalszej części opisu.

W torebkach strunowych istotna jest ich grubość, którą dobierać powinno się przez wzgląd na potencjalną zawartość. Grubość natomiast określa się jednostką miary zwaną mikrometrem o symbolu μm (my). To właśnie mikrometry określają stopień zabezpieczenia naszych towarów po spakowaniu ich do woreczków strunowych. Im niższa wartość mikrometrów, tym mniejsza wytrzymałość woreczka. Najcieńszymi torebkami strunowymi w naszym sklepie są te o wartości 35MY. Wykonane są one z folii LDPE.

Torebka strunowa 35MY idealnie sprawdzi się tam, gdzie zawartość nie posiada wystających i ostrych krawędzi, które mogłyby uszkodzić strukutrę cienkiej folii z jakiej jest ona wykonana. Jest to rozwiązanie, które pozwoli na zabezpieczenie drobnych przedmiotów o małej wadze. Do takich przedmiotów należą między innymi wszelkiego rodzaju nici, sznurowadeł, naszywek czy artykułów sypkich o gładkiej powierzchni. Są idealnym rozwiązaniem dla sklepów pasmanteryjnych, zakładów krawieckich czy też prducentów produktów spożywczych.

Najważniejsze cechy torebek strunowych 35MY:

  • łatwość w użytkowaniu - błyskawiczne zamykanie i gotowość do zastosowania oszczędzi czas przeznaczony na spakowanie produktu
  • lekkość - nie wpłynie na wage końcową produktu wraz z opakowaniem obniżając tym samym koszta przesyłki
  • wytrzymałość - mimo zastosowania cienkiej folii odporność takiego opakowania jest zaskakująca
  • szczelność - torebka zapobiega przedostawaniu się wewnątrz kurzu, pyłu i wilgoci
  • ekonomiczność - niska cena produktu w stosunku do jego właściwości i wytrzymałości
  • ekologiczność - woreczki można stosować wielokrotnie co ogranicza znacznie produkcję odpadów

Zalet zastosowania takiego rozwiązania jest naprawdę wiele. Ważne, by wybierać jednak mądrze, czyli kierować się przede wszystkim jakością produktu. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór torebek strunowych o różnych rozmiarach, które z pewnością przetrwają w transporcie bez większych problemów. Zapraszamy.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie