Torebki strunowe szerokość do 400mm

Torebki strunowe o wymiarach do 400 mm stanowią ofertę skierowaną do wszystkich Państwa, którzy szukają zabezpieczenia wszelkiego rodzaju średniej wielkości, ale cięższych materiałów lub dokumentów. Kierujemy ją głównie do dużych firm takich jak biura, korporacje czy firmy handlowe oraz produkcyjne, ale także do domowych użytkowników szukających prostych i pewnych rozwiązań na zabezpieczenie dóbr. Wymiary do 400MM pozwalają na swobodne zabezpieczenie ważnych dokumentów, akcesoriów o dopasowanych wymiarach, ale także zabawek, materiałów sypkich lub do mrożenia żywności. Torebki te przez łatwość użycia podbijają kolejno wszystkie gałęzie przemysłu, a także branżę usługową. Ich właściwości spełniają większośc norm dotyczących szczelnego zabezpieczenia, dlatego są tak wielozadaniowe. Poniżej prezentujemy zalety torebek strunowych dostępnych w ofercie naszego sklepu:
 

Najważniejsze cechy torebek strunowych o szerokości do 400MM:

 • szerokość do 400MM - pozwala na sprawne i przyjemne pakowanie przedmiotów o małej i średniej wielkości
 • wodoodporność - pozwala na szczelne zabezpieczenie zawartości przed zalaniem, ale i wylaniem jeśli zawartością jest ciecz
 • lekkość - nie zmienia znacząco wagi końcowej zapakowanego przedmiotu ze względu na niską masę opakowania
 • ekologiczność - zdatne do recyklingu, a w duchu "zero waste" torebki te mogą być stosowane wielokrotnie
 • wytrzymałość - torebki z folii LDPE gwarantują trwałe zabezpieczenie odporne na wszelkie uszkodzenia
 • długowieczność - torebki z folii LDPE, która nie ulega szybkiemu utlenianiu, dając zabezpieczenie na dłużej
 • niska cena - pozwala na wymierne oszczędności,a także są na każdą kieszeń stanowiąc ekonomiczny sposób na pakowanie

Oferowane przez nas produkty są produktami najwyższej jakości przez co jesteśmy przekonani, że spełnią wszystkie Państwa wymagania względem nich. Zalecamy zapoznanie się z parametrami technicznymi w celu dobrania odpowiednich dla siebie rozwiązań. Torebki sprzedajemy w wieopakach, które pozwolą Państwu na wymierne oszczędności i sprawią, że zawsze będą pod ręką. Pakowanie może stać się prostsze już dziś! Wystarczy odpowiednio zaopatrzyć swój biznes lub domostwo. Jesteśmy po to, by ułatwiać Państwu życie. Zapraszamy także do kontaktu z naszymi doradcami. Z chęcią podzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem.

Szerokie i wszechstronne zastosowanie torebek strunowych sprawia, że często nawet nie zauważamy, gdy korzystamy z nich na co dzień. Są naszym nieodłącznym towarzyszem w domu i w biurze, w przechowywaniu, wysyłaniu produktów na odległość, segregowaniu drobnych elementów, a także w ochronie przed negatywnymi czynnikami, przede wszystkim wodą i wilgocią. Torebki strunowe sprawdza się wszędzie tam, gdzie opakowania papierowe czy kartonowe mogą nie do końca poradzić sobie ze względu na wilgotne warunki czy możliwość dostania się wody do wnętrza opakowania. Mocna, wytrzymała folia,  jakiej wykonane są torebki strunowe, a także wygodne i trwałe zapięcie gwarantują, że przedmioty znajdujące się w torebkach nie zostaną w żaden sposób uszkodzone. 
 

Mocniejsze i bardziej wytrzymałe torebki foliowe

Torebki strunowe mogą na pierwszy rzut oka wyglądać jak zwykłe woreczki foliowe, które spotykamy chociażby w marketach. Jednak po dokładniejszym przyjrzeniu okazuje się, że dosyć mocno różnią się od zwykłych foliówek. Przede wszystkim wykonane są ze zdecydowanie mocniejszej folii LDPE, która może mieć różną grubość, ale za każdym razem gwarantuje najwyższa trwałość oraz wytrzymałość. W woreczkach strunowych można umieszczać różnego rodzaju przedmioty, a i tak można mieć pewność, że opakowanie nie ulegnie uszkodzeniu. Jedną z największych zalet torebek strunowych jest strunowe zapięcie, posiadające dodatkowo czerwony pasek, który ułatwia otwieranie i zamykanie. Jest to zamknięcie wielokrotnego użytku, dlatego jedna strunowa torebka może nam służyć bezproblemowo przez długi czas.
 

Idealne do przechowywania żywności

Woreczki strunowe w wielu kształtach i rozmiarach można z powodzeniem zastosować do przechowywania żywności. A wszystko dzięki atestom, które informują o tym, że strunowe torebki są bezpieczne w kontakcie z produktami żywnościowymi. Torebki strunowe wykorzystamy między innymi do mrożenia różnego rodzaju produktów – są wygodne w użytkowaniu, a duży wybór rozmiarów pozwala na znalezienie torebek idealnie dopasowanych do konkretnych potrzeb. W szczelnie zamykanych torebkach strunowych możemy również przechowywać produkty sypkie, takie jak ryż, kasza czy różne rodzaje mąki. Dzięki szczelnemu zamknięciu żywność chroniona jest przed dostępem wody i wilgoci, ale również przed różnego rodzaju robactwem, jak chociażby mole spożywcze. W torebkach strunowych czy woreczkach z suwakiem można również przechowywać przyprawy czy zioła. Dzięki szczelnemu zamknięciu na długi czas zachowają swój doskonały smak i aromat. 
 

Uporządkujesz drobne akcesoria

Dzięki woreczkom strunowym można uporządkować drobne akcesoria znajdujące się w domu, garażu czy przydomowym warsztacie. Guziki i nici, śrubki i gwoździe, akcesoria biurowe, dokumenty, wizytówki, a także szereg innych, niewielkich bibelotów. Wykorzystanie woreczków strunowych sprawia, że są one idealnie chronione przed uszkodzeniami, zalaniem czy zabrudzeniem, a jednocześnie bardzo łatwo jest znaleźć w woreczku to, czego szukamy. Przezroczyste torebki strunowe są doskonałe, jeśli zależy nam nie tylko na przechowywaniu, ale również na bezproblemowym dostępie do naszych rzeczy. 
 
W poszukiwaniu wygodnych, funkcjonalnych i wytrzymałych torebek strunowych w najróżniejszych wersjach i rozmiarach, zajrzyj do naszej oferty w kategorii torebek strunowych do 400 mm. Wybór jest na tyle duży, że na pewno znajdziesz cos na miarę swojego zapotrzebowania. 
 

Torebki strunowe

Mocne, trwałe i wytrzymałe torebki strunowe to nieodłączny element służący do przechowywania i utrzymania porządku zarówno w domu, jak i w biurze. Torebki są wykonane z solidnej folii o świetnych parametrach technicznych, mają zapięcie strunowe, dzięki czemu można używać je wielokrotnie – otwierać i zamykać w razie potrzeby. Maksymalna długość torebek to 400 mm, można więc wybierać spośród produktów o różnych wymiarach. Bez problemu znajdziemy opakowania na większe ilości produktów sypkich, jak i malutkie torebki strunowe, które przydadzą się do przechowywania niewielkich, wartościowych bibelotów, jak choćby monety. 
 

Woreczki z suwakiem

Podobnie jak torebki strunowe, także woreczki z suwakiem są rozwiązaniem o wszechstronnym zastosowaniu w domu i w biurze. Można je wykorzystać do przechowywania żywności, drobnych akcesoriów biurowych, bibelotów czy innych drobiazgów, które zwykle luzem zalegają w naszych szufladach. Woreczki z suwakiem są wykonane z mocnej, wytrzymałej folii, świetnie znoszą duże obciążenia, nie rozrywają się i nie uszkadzają nawet po długim czasie intensywnego użytkowania. Dużym atutem jest też fakt, że woreczki z suwakiem zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż różnego rodzaju pakowania szklane, plastikowe czy kartonowe. Jeśli komuś zależy na oszczędności powierzchni, zastosowanie woreczków strunowych będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dostępne w naszym sklepie woreczki z suwakiem są dostępne w wielu wymiarach i kształtach do wyboru – na pewno znajdziesz wśród nich coś dla siebie. 
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie