Torebki strunowe grubość 45um (mikrometry)

Grubość folii o wartości 45MY zastosowanej w torebkach strunowych znacznie poprawia jej właściowości pod kątem wytrzymałości na uszkodzenia. Torebki z tego typu folii można stosować w wielu celach. Prócz standardowego zastosowania w celu segregowania przedmiotów o niewielkich wymiarach, czy też zabezpieczania ich mogą także służyć jako opakowanie służące do transportu czy nawet zamrażania. Ta grubość folii pozwala też na pakowanie do środka zawartości o nieregularnych kształtach, a nawet różnego rodzaju cieczy. Są odporniejsze na przebicia, rozerwania, zgniecenia przez co świetnie sprawdzą się w niekorzystnych warunkach transportowych czy przechowywania. Stosowane są z powodzeniem w zakładach zajmujących się przetwórstwem spożyczym, zakładach szwalniczych, firmach odzieżowych, sklepach wielobranżowych czy też w przemyśle metalurgicznym. Mogą do nich trafić różnego rodzaju śrubki, nakrętki, ćwieki, uszczelki, spinacze, drobne metalowe przedmioty, ale i tabletki, przyprawy, czy nawet płyny. Stosowane są także przez firmy podczas akcji promocyjnych jako opakowania na próbki produktów mające zachęcić do ich wyboru w przyszłości. Zastosowanie ogranicza tak naprawdę tylko nasza kreatywność. W domowym zaciszu służą nam one do przechowywania drobnych przemiotów, segregowania różnych rzeczy, a także do mrożenia w nich żywności. Pozwalają one na zachowanie świeżości i porządku.
 

Najważniejsze cechy torebek strunowych 45MY:

  • lekkość - folia LDPE nie zmieni wagi końcowej pakunku oszczędzając koszta przesyłki
  • szczelność - mechanizm błyskawicznego zamknięcia sprawia, że zawartość torebki jest zabezpieczona przed działalnością szkodliwych czynników
  • wodoodporność - zapobiega przedostawaniu się wody do opakowania, ale i poza - jeśli pakujemy ciecze
  • atrakcyjna cena - torebki są tanie przez co stanowią alternatywę dla innych, często o wiele droższych opakowań
  • ekologiczność - możliwośc poddania recyklingowi i wielokrotnego użycia czynią z nich ekologiczny materiał przyjazny planecie
  • przezroczystość - ułatwia ona sprawdzenie zawartości opakowania bez przymusu jego otwierania,a tym samy narażania na uszkodzenie

Woreczki strunowe to rozwiązanie o tak wielu zastosowaniach, że stanowią nieodłączny element życia codziennego dla więszkości z nas. W naszym sklepie oferujemy produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą.

Choć folia może wydawać się mniej trwałym i odpornym opakowaniem w porównaniu do chociażby kartonów czy pojemników z tworzywa sztucznego, okazuje się, że doskonale daje sobie radę w transporcie, magazynowaniu i domowym przechowywaniu różnych rzeczy. Oczywiście, pod warunkiem, że nie będą to przypadkowe woreczki, które rwą się przy każdym ruchu i są mało wytrzymałe. W poszukiwaniu dobrych materiałów do pakowania i przechowywania, zawsze warto stawiać na jakość i funkcjonalność. Nie to, co wydaje się na pierwszy rzut oka, faktycznie sprawdzi się najlepiej w nietypowych warunkach. 
 
Doskonałym rozwiązaniem dla osób, które poszukują mocnych, odpornych i wygodnych w użytkowaniu woreczków z folii są torebki strunowe o grubości 45 mikrometrów. Nie jest to więc najzwyklejsza folia, a taka do zadań specjalnych – odpowiednio wzmocniona i odporna na zniszczenia, uszkodzenia, zrobienie dziury czy wysypanie się przechowywanych przedmiotów. Oprócz mocnej folii woreczki strunowe posiadają również charakterystyczne zapięcie, które działa niemal jak zamek błyskawiczny. Po umieszczeniu dowolnego produktu w torebce, wystarczy zacisnąć folię, a przedmiot będzie w stu procentach bezpieczny. 
 

Torebki strunowe – zastosujesz tam, gdzie potrzebujesz

Zastosowanie woreczków strunowych jest wyjątkowo wszechstronne, a ogranicza nas jedynie pomysłowość i wyobraźnia. To rozwiązanie wielokrotnego użytku – w torebkach strunowych często kupujemy różnego rodzaju produkty. Jednak po ich wyjęciu z opakowania torebek nie wyrzucamy. Przydadzą się zawsze do wielu innych zadań, mogą być wykorzystywane wielokrotnie, co jest dodatkowym atutem cenionym przez miłośników ekologii i nadawania produktom drugiego życia. Torebki strunowe warto mieć zawsze pod ręką w domu, w pracy w biurze, w magazynie. Są też idealnym rozwiązaniem dla osób, które prowadza sklepy internetowe z drobną odzieżą, bibelotami, kosmetykami, biżuterią czy innymi niewielkimi przedmiotami, które trzeba właściwie zapakować.
 
Jeśli szukasz torebek strunowych, które łączą w sobie świetne wykonanie, wytrzymałość oraz bezproblemowe użytkowanie przez długi czas, nasza oferta torebek strunowych na pewno przypadnie Tobie do gustu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami w tej kategorii – na pewno uda się znaleźć coś idealnie dopasowanego do konkretnych potrzeb. 
 

Mocne torebki strunowe – zniosą spore obciążenia

W tej kategorii naszych produktów do pakowania znajdziesz woreczki strunowe, które z powodzeniem można nazwać produktami do zadań specjalnych. Tam, gdzie zwykła folia się nie sprawdzi, pojawia się spore pole do popisu dla mocnego, odpornego polietylenu LDPE o grubości 45 mikrometrów. Taka folia zapewnia stuprocentowe bezpieczeństwo przechowywanych w niej przedmiotów. Jest zdecydowanie bardziej trwała niż ta, z której wykonywane są zwykłe foliowe woreczki. Torebki strunowe zniosą duże obciążenia, można zapakować w nie przedmioty ciężkie, o nietypowym kształcie, a także o ostrych krawędziach – nie ma obawy, że torebka zostanie przebita czy w jakikolwiek inny sposób uszkodzona. Jeśli wydaje się Tobie, że do torebki strunowej włożysz jedynie drobne przedmioty, czas zmienić przekonania. W naszej ofercie bez problemu znajdziesz torebki strunowe o wymiarach 550 mm x550 mm, czyli całkiem spore woreczki, w których można umieszczać nawet większe przedmioty. 
 

Torebki strunowe do kuchni i spiżarni

Torebki strunowe wykonane z mocnej i odpornej folii LDPE to rozwiązanie powszechnie stosowane także do przechowywania różnego rodzaju żywności. Przede wszystkim – są bezpieczne. Posiadają wszystkie atesty, jakie są wymagane od produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Po drugie – dostępne są w ogromnej ilości rozmiarów, co sprawia, że bez problemu można znaleźć torebki na niewielkie ilości ziół czy przypraw, a także duże torebki strunowe, które mogą nam posłużyć jako opakowanie do zamrażania czy przechowywania produktów w lodówce. Torebki strunowe sprawdzają się nie tylko w przypadku produktów sypkich czy innych stałych materiałów. Można je z powodzeniem wykorzystać także do przechowywania cieczy. Strunowe zapięcie jest w stu procentach szczelne i nie ma najmniejszej obawy, że mogłoby puścić w nieodpowiednim momencie. 
 

Wygodne przechowywanie z oszczędnością przestrzeni

Popularność torebek strunowych wynika nie tylko z ich trwałości, szczelności czy bezproblemowym kontakcie z żywnością. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest również fakt, że jest lekkie i nie zajmuje wiele miejsca. Torebki strunowe pozwalają na zapakowanie produktów z dużą oszczędnością przestrzeni. Jeśli te same produkty czy grupy produktów zapakujemy do torebek strunowych oraz do kartonów czy dowolnych pojemników, jest oczywiste, że rzeczy w torebkach zajmą zdecydowanie mniej miejsca. Warto wziąć to pod uwagę, gdy mamy do przechowania sporo przedmiotów bądź też zajmujemy się magazynowaniem oraz wysyłaniem dużych ilości towarów. Torebki strunowe mogą być tańszą i wygodniejszą alternatywą dla innych form pakowania. 

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie