Torebki strunowe szerokość do 200mm

Torebki strunowe z systemem szybkiego zamykania (potocznie nazywanym "zip") sprawdzają się na co dzień w wielu przedsiębiorstwach, biurach, szkołach, uczelniach, a także w gospodarstwach domowych na całym świecie. Ich głównym zadaniem jest zabezpieczenie przedmiotó przez skutkami zabrudzenia, zakurzenia oraz zalania. Pozwalają także na segregacje i odpowiednie opakowanie drobnych przedmiotów przeznaczonych na handel lub tych codziennego użytku. Dla wielu z nas woreczki strunowe to rozwiązanie pozwalające zachować świeżość produktów spożywczych takich jak zioła, przyprawy, posypki. Wielozadaniowość tych torebek jest doceniana od wielu lat. Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty torebki strunowe o szerokości do 200MM. Pozwolą one Państwu na spakowanie średniej wielkości przedmiotów bez większego wysiłku i dadzą pewność, że spakowany przemiot jest bezpieczny.

Najważniejsze cechy torebek strunowych o szerokości do 200MM:

 • szerokość do 200MM - pozwala na sprawne i przyjemne pakowanie przedmiotów o średniej wielkości
 • wodoodporność - zabezpiecza szczelnie zawartość przed zalaniem, ale i wylaniem jeśli zawartością jest ciecz
 • lekkość - nie wpływa na wagę końcową zapakowanego przedmiotu ze względu na niską masę opakowania
 • ekologiczność - w duchu "zero waste" torebki te mogą być stosowane wielokrotnie
 • wytrzymałość - torebki z folii LDPE to gwarancja trwałego zabezpieczenia odpornego na uszkodzenia
 • długowieczność - torebki stworzone są z folii, która nie ulega szybkiemu utlenianiu, zabezpieczy więc na dłużej
 • niska cena - pozwala na wymierne oszczędności, które z pewnością ucieszą każdego klienta

Torebki strunowe o tym wymiarze sprawdzą się doskonale podczas zabezpieczania przedmiotów takich jak mała elektronika (telefony komórkowe, odtwarzacze muzyki, słuchawki), dokumentów biurowych, dokumentów osobistych (dowodu osobistego, prawa jazdy, kart kredytowych, legitymacji), a co ucieszy rodziców - zabawek, które ze względu na swoją specyfikę często giną uniemożliwiając maluchowi zabawę (puzzle, drobne elementy zestawów klocków). Wszechstronne zastosowanie potwierdza tylko słuszność ich użytkowania i przekonuje, że jest to jedno z najwygodniejszych i najłatwiejszych rozwiązań dla każdego. Polecamy zapoznanie się z pełną ofertą. Znajdą u nas Państwo woreczki strunowe zip klasyczne, ale i z polami do opisu, czy też z dziurkami na zawieszanie i spinanie ich ze sobą. Zapraszamy.

Torebki strunowe o szerokości mniejszej, niż 200 milimetrówWoreczki strunowe są jednymi z najbardziej rozpowszechnionych opakowań na świecie. Większość przedsiębiorstw i gospodarstw domowych regularnie z nich korzysta. Powodem takiej popularności jest niesłychana uniwersalność - możliwość wykorzystania woreczków na wiele sposobów. Przede wszystkim służą do pakowania drobnych przedmiotów, także z branży spożywczej. Drugim najczęstszym zastosowaniem worków strunowych o szerokości do 20 centymetrów jest możliwość użycia ich jako sposób na organizację i sortowanie różnych towarów.

Sklep internetowy z opakowaniami Neopak posiada w swojej ofercie wiele różnych rozmiarów woreczków strunowych, które można dopasować do planowanego przeznaczenia i rozmiarów przechowywanych wewnątrz rzeczy. Te foliowe strunówki można także kupić w różnych kolorach, co z jednej strony pomoże w organizacji przechowywanych drobiazgów, z drugiej jest ciekawym sposobem na estetyczne zapakowanie niewielkich artykułów.

 

Jak wykonane są torebki strunowe o szerokości do 200 mm?Woreczki strunowe są wykonane z wytrzymałej folii polietylenowej. Do jej głównych zalet należą wytrzymałość na przebicie lub rozcięcie, a także rozciągliwość. Torebki posiadają sprytny sposób zamknięcia, wykorzystujące struny. Bez problemu można je szczelnie zamknąć nawet jedną ręką, co pozwoli na zabezpieczenie zawartości. Możliwość dokładnego zamknięcia woreczka strunowego sprawia, że pomaga w ochronie przed dostępem wilgoci, a także rozsypaniem się nawet sypkiej zawartości.

Z tego względu torebki z zamknięciem strunowym są często wykorzystywane podczas sprzedaży różnych sypkich lub drobnych artykułów spożywczych, takich jak herbata, przyprawy, bakalie, orzechy i inne. Nieco większej wielkości woreczki można z powodzeniem wykorzystać jako opakowanie drugiego śniadania do pracy lub szkoły. Szczelne zamknięcie pozwala uniknąć przenikania zapachów z i do wnętrza woreczka.

 

Czym są woreczki strunowe ESD o szeroości do 200 mmlimetrów?Jednym z najbardziej wyspecjalizowanych rodzajów woreczków strunowych są tak zwane torebki z folii ESD. Dzięki wykonaniu w odpowiedni sposób pozwalają chronić zawartość przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Te mogą mieć bowiem niszczycielski wpływ na niektóre przedmioty, w głównej mierze elektronikę. Z tego względu torebki strunowe ESD są często wykorzystywane podczas przechowywania i transportu laptopów, telefonów komórkowych, podzespołów komputerowych (płyty główne, karty, pamięci RAM, dyski) i różnych układów elektronicznych.

 

Jaką grubość powinien mieć woreczek strunowy?Wśród różnych rodzajów torebek strunowych niektóre posiadają zwiększoną grubość. Dzięki temu takie opakowanie jest znacznie bardziej wytrzymałe od standardowego woreczka. Standardową grubością folii, z której wykonana jest większość woreczków strunowych, jest przedział między 0.040, a 0.060 milimetra. Najbardziej wytrzymałe, odporne na przebicie w oczeki mogą mieć natomiast niemal dwukrotnie większą grubość. Warto użyć ich szczególnie w przypadku ochrony bardziej cennych ub wrażliwych na uszkodzenie zawartości.

 

Jakie są główne zalety woreczków strunowych?Torebki strunowe do 200 milimetrów szerokości są bardzo chętnie wybierane przez Klientów sklepu internetowego Neopak. Są szczególnie cenione za swoją uniwersalność i bardzo niski koszt zakupu. Dodatkowym atutem z pewnością jest bardzo duży wybór różnych wielkości, kolorów czy innych parametrów torebek. 

Do głównych zalet torebek strunowych należą:
 • wytrzymałość na przebicie, rozcięcie;
 • elastyczność;
 • szczelne zamknięcie;
 • ochrona przed wilgocią;
 • wiele wymiarów do wyboru - pozwalają na dopasowanie idealnego opakowania;
 • możliwość wielokrotnego użytku;
 • niski koszt zakupu;
 • niska masa, która nie zwiększa kosztów wysyłki.
Torebki strunowe każdego rodzaju są bardzo chętnie wykorzystywane w przedsiębiorstwach z różnych branż. Szczególnie często można je natomiast spotkać wszędzie tam, gdzie na co dzień firma pracuje z drobnymi przedmiotami i sypkimi towarami.

Strunowe woreczki są często stosowane w branżach:
 • krawieckiej (do sortowania guzików, nici, igieł, cekinów, rzepów, itp);
 • spożywczej (przechowywanie sypkich produktów, ochrona przed zapachami);
 • dziecięcej (pakowanie zabawek, klocków, puzzli, małych elementów);
 • RTV i AGD (przechowywanie wrażliwych na wyładowania elektryczne podzespołów elektronicznych);
 • wielu innych.
Te niepozorne i niedrogie opakowania często spotyka się także w paczkach zawierających wiele elementów. Dzięki umieszczeniu niektórych z nich właśnie w torebkach strunowych, można uniknąć zgubienia drobniejszych elementów podczas pakowania, transportu i wyciągania z paczki. W ten sposób często umieszczane są śrubki i akcesoria niezbędne do montażu mebli i innych dużych przedmiotów wymagających złożenia z mniejszych części.

Jednym z największych atutów worków zamykanych strunowo jest ich bardzo niski koszt zakupu. Dzięki niemu dodatkowe pakowanie drobniejszych przedmiotów właśnie w takie woreczki nie zwiększa znacząco kosztów przygotowywania przedmiotu do sprzedaży lub wysyłki.
  Zapisz się do naszego Newslettera

  Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie