Torebki strunowe z suwakiem

Znany i doceniany na całym świecie sposób na niezawodne opakowanie. Uwielbiany przez panie domu, rodziców i osoby starsze. Szybki, łatwy w użyciu nawet dla dziecka, wytrzymały. Mowa tu o woreczkach z suwakiem. Oferta woreczków w naszym sklepie zaskoczy Państwa swoja różnorodnością. Wracając jednak do meritum, torebki z suwakiem stanowią przydatny gadżet. Sprawdzą się idealnie do pakowania żywności, która wymaga mocnego i trwałego opakowania nie przepuszczającego wilgoci i powietrza. Bardzo często stosowane są one przez rodziców maluchów ponieważ zamknięcie suwakowe jest na tyle proste w użyciu, że poradzi sobie z nim nawet 2 letnie dziecko. Można spakować więc do nich przekąski na plac zabaw czy lunch do szkoły. Kolejna grupą odbiorców są użytkownicy domowi, którym zależy na najbardziej praktycznych rozwiązaniach. W gospodarstwach domowych stosowane są do mrożenia produktów takich jak mięso, owoce, warzywa, zioła, wyroby garmażeryjne. Dzięki odporności na działanie niskich temperatur pozwalają na mrożenie w bardzo niskich temperaturach. Dodatkowo nie przepuszczają zapachów więc nadają się także do marynowania i przechowywania produktów w lodówkach nie narażając ich na przesiąknięcie zapachami innego jedzenia.

Najważniejsze cechy woreczków z suwakiem:

 • prosty system zamykania - błyskawiczny suwak ułatwia zamknięcie opakowania gwarantując szczelność i prawidłowe domknięcie
 • elastyczność - pozwala na spakowanie produktów o nieregularnych kształtach bez ryzyka rozerwania
 • nieprzepuszczalność - chroni przed przesiąkaniem zawartości innymi zapachami oraz nie pozwala na ulatnianie się aromatu zamkniętych produktów
 • wytrzymałość - gwarantowana przez zastosowanie w produkcji folii LDPE odpornej na większość niekorzystnych czynników i uszkodzenia mechaniczne
 • wielorazowość - woreczki te można użytkować wielokrotnie pod warunkiem, że są one w dobrym stanie
 • ekologiczność - wykonane z materiałów, które można w pełni poddać recyklingowi

Woreczki strunowe z suwakiem to przede wszystkim niezrównana wygoda użytkowania. Skracają one czas poświęcone na opakowanie i gwarantują największą szczelność pośród innych dostępnych na rynku produktów służących do pakowania. Bezpieczeństwo stosowania z żywnością gwarantują nam atesty. Nasz sklep współpracuje tylko i wyłącznie z producentami, którzy dbają o jakość swoich produktów. Jesteśmy więc przekonani, że zakupione u nas produkty spełnią najwyższe oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy.

Filtry

Ocena klientów
Dostępność
Wyróżnienie
Długość
Szerokość
szukaj
 • Jakie zalety mają torebki strunowe z suwakiem?
  Każdy z nas chyba zna torebki strunowe, to świetne rozwiązanie, które chroni towary przede wszystkim przed zabrudzeniami w powietrzu, przed wilgocią, a także mogą chronić przed wyładowaniem elektrostatycznym (bardzo ważne w przypadku elektroniki). 

  Wersją nieco lepszą, są torebki strunowe z suwakiem, dzięki któremu, użytkowanie takich torebek staje się o wiele łatwiejsze. Suwak ten sprawia przede wszystkim to, że łatwiej jest otwierać oraz zamykać taką torebkę strunową, wielokrotnie. 

  Dzięki temu torebka strunowa z suwakiem staje się torebką wielokrotnego użytku, z łatwym i skutecznym zamknięciem. Torebki strunowe z suwakiem możemy kupić na stronie https://neopak.pl/torby/torebki-strunowe/z-suwakiem.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie