z suwakiem

Torebki strunowe z suwakiem to opakowania, których główną zaletą jest możliwość szybkiego i łatwego otwierania i zamykania. Produkt nadaje się do wielokrotnego użytku, co dodatkowo podnosi jego walory ekonomiczne. Najczęściej stosowany w branży odzieżowej i spożywczej oraz w wielu gałęziach przemysłu. Doskonale sprawdza się także w podróży, do przechowywania drobnych, wymagających opakowania ochronnego rzeczy, z których często korzystamy.
 

Charakterystyka torebek strunowych z suwakiem:

Torebki strunowe z suwakiem posiadają system łatwego, szybkiego otwierania i zamykania. Suwak błyskawicznie łączy przestrzenie strunowe obu brzegów, co zaoszczędza czas użytkownika na dopasowanie zatrzaskowych linii systemu „zip”. Torebki są przezroczyste, bezwonne i dobrze chronią przed wilgocią i zabrudzeniami. Szczelne zamknięcie pomaga w utrzymaniu świeżości produktu.
 

Zastosowanie:

Torebki strunowe z suwakiem mają szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Służą do opakowywania najrozmaitszych produktów. Wśród najpopularniejszych zastosowań można wymienić:

  • opakowywanie przedmiotów drobnych i często wykorzystywanych,

  • w gospodarstwie domowym - do przechowywania produktów sypkich, akcesoriów do włosów, drobnych przyborów kosmetycznych i krawieckich, biżuterii itp.

  • w handlu - do opakowywania m.in. towarów sprzedawanych na wagę (słodycze, kawa, herbata, orzechy), bielizny (figi, slipy, skarpety, rajstopy), materiałów budowlanych i instalacyjnych (śrubki, gwoździe, wkręty, nakrętki, podkładki) lub artykułów nasienniczych,

  • w biurze - do przechowywania np. rachunków, bilonu, spinaczy i innych drobnych akcesoriów biurowych
     

Szczególną zaletą torebek z suwakiem jest możliwość ich wielokrotnego użytku.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie