Marszczona bibuła

Bibuła marszczona to piękny produkt ozdobny, z którego pomocą można wykonać wiele różnych dekoracji. Nadaje się też do stosowania jako wypełniacz paczek, dając każdej specjalny indywidualny wygląd nieosiągalny dla żadnego innego typu wypełnienia. Bibuła marszczona jest bardzo lekka i nie zwiększa masy przesyłki, warto przy tym jednak pamiętać, że nie jest sztywna i nie zabezpiecza fizycznie zawartości paczki.W tym celu zawartość paczki musi być zamknięta w ochronnym opakowaniu.

Bibuła marszczona dostępna jest w różnych kolorach i nadrukach z różnymi wzorami, takimi jak kropki, paski i kwiaty. Najpopularniejsze kolory to biały, czarny i złoto-żółty (musztardowy).

Z bibuły marszczonej można zrobić wiele różnych kształtów i przedmiotów. Ale warto też pamiętać, że bibuła marszczona w formie pewnych symboli, jak serca i gwiazdy, nie może być naprawdę zdeformowana. Co prawda kształty te można w pewien sposób zniekształcić, ale i tak będzie widać, że są one w kształcie serc czy gwiazdek.

Bibuła marszczona jest doskonałą bazą do tworzenia pięknych trójwymiarowych kształtów dekoracyjnych, takich jak kwiaty. W tym celu należy zrobić kilka kółek (na przykład pięć płatków kwiatu) ze zwiniętej gazety. Z każdego okręgu wytnij nożyczkami środkową część, a po zakończeniu sklej je ze sobą za pomocą kleju lub pasty. Powinniście otrzymać ładne kwiaty bez łodyg i liści, które bardzo ładnie wyglądają na ozdobionych drewnianych koszach.

Taka dekoracja jest bardzo prosta i efektowna, odpowiednia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Na przykład, taka dekoracja będzie świetnie wyglądać na ścianie w pokoju dziecinnym. A jeśli dodacie do tego pomysłu trochę kreatywności, na przykład robiąc ją w formie zwierzęcia lub jakiegoś innego przedmiotu, to jest to po prostu fajny sposób na udekorowanie domu lub stworzenie drobnych prezentów i upominków. Radzę również nie wyrzucać starych materiałów opakowaniowych, ponieważ są one dobrym materiałem na akcesoria: pomarszczona bibuła może być używana jako wypełniacz w pudełkach z orzechami, koralikami i innymi drobiazgami.

Bibuła marszczona mogą być użyte do zrobienia pięknych kwiatów, które są szczególnie dobre jako dekoracja pokoju.

Wyciąć pięć kółek ze zwiniętej gazety i zrobić wąskie nacięcie w środku każdego z nich. Połącz po dwa kółka naraz klejem lub pastą, uzyskując płatki.

Kupuj Bibułę marszczoną luzem w cenach hurtowych. Oferujemy szeroki wybór luzem marszczonej bibuły w wielu kolorach i rozmiarach. Sklep dla wszystkich swoich potrzeb sztuki i rzemiosła dostaw.

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie