Papier kolorowy

Papier kolorowy to bardzo przydatny artykuł dekoracyjny, dla którego państwo z całą pewnością znajdą wiele zastosowań. Przede wszystkim używa się go do tworzenia dekoracji związanych z różnymi okolicznościami, przydaje się też do tworzenia kartek prezentowych i prezentów. Możesz zaoszczędzić pieniądze, robiąc własne dekoracje na różne okazje. Najczęściej używanym rodzajem papieru jest kolorowy papier pakowy, składający się z arkuszy. Grubszym rodzajem papieru jest brystol, który może być używany do drukowania i znakowania.

Papier kolorowy można kupić w sklepach lub zamówić przez Internet.

Najtańszym sposobem na jego zdobycie jest oczywiście szukanie korzystnych ofert w Internecie, prawdopodobieństwo znalezienia tam określonych kolorów jest zdecydowanie większe. Przed zakupem trzeba jasno określić, do czego będzie on wykorzystywany - arkusze nadają się głównie do tworzenia kartek i prezentów, natomiast brystol jest bardzo wygodny przy tworzeniu większych przedmiotów, które nie mają ściśle określonej formy. Warto również zwrócić uwagę na to, że jeśli wybieramy brystol, jego kolor musi być dopasowany do wzoru, który chcemy na nim wydrukować.

Kolorowe papiery mogą służyć celom dekoracyjnym zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Dobrym rozwiązaniem jest użycie cętkowanego papieru kolorowego jako tapety. Możesz również użyć tego materiału w

Papier ten dostępny jest w różnych kolorach i gramaturach. Najpopularniejszą gramaturą papieru pakowego jest około 120 g/m2, co pozwala na jego ponowne użycie po otwarciu prezentu. Sprzedawany jest w rolkach i do wykonania dekoracji potrzebujemy tylko niewielką jego część, ponieważ zazwyczaj nie chcemy pokrywać tym papierem dużych powierzchni. Ten rodzaj papieru nie rwie się łatwo i jeśli popełnimy błąd w dekoracji, nie będzie on widoczny w efekcie końcowym.

Kolejnym krokiem w górę jest papier o gramaturze 180 g/m2, idealny do wykonywania cięższych dekoracji lub jako karta podarunkowa. Możesz również użyć

Ten rodzaj papieru jest sprzedawany w rolkach i wystarczy wyciąć ilość potrzebną do wykonania jakiejkolwiek dekoracji lub projektu, który wymaga papieru kolorowego. Papier kolorowy jest używany do tworzenia dekoracji i prezentów na różne okazje: Boże Narodzenie, Wielkanoc, Halloween i inne. Możesz go również wykorzystać jako opakowanie do każdego prezentu.

Oprócz tego można również użyć brystolu, który jest arkuszem papieru. Jest on grubszy niż rolki i występuje w różnych kolorach. Ponieważ składa się z arkuszy, ma płaską powierzchnię, która umożliwia tworzenie różnych dekoracji lub projektów. Aby zastosować te materiały do tworzenia dekoracji, tradycyjną metodą jest cięcie ich na kształty i dekorowanie ich kokardkami i wstążkami wykonanymi z żyłki wędkarskiej lub drutu.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj