20cm - B1

Jeśli chodzi o zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem folia bąbelkowa nie ma sobie równych. Popularna na całym świecie, bierze udział w transporcie dóbr na co dzień. Humorystycznie można powiedzieć, że znana jest także jako narzędzie do odstresowania. Wracając jednak do meritum - folia bąbelkowa jest produktem opartym o system pęcherzyków powietrznych, które powodują, że opakowanie staje się odporne na wgniecenia, uszkodzenia, wstrząsy i czynniki zewnętrzne. Folia ta jest produktem wysokiej klasy, a jej staranny proces produkcji stanowi dla klienta zapewnienie bezpieczeństwa.

Charakterystyka produktu - folia bąbelkowa B1-20 cm:

  • rozmiar folii o szerokości 20 cm pozwala na precyzyjne owinięcie małych przedmiotów
  • wykonana jest z polietylenowego tworzywa, które chroni przed wilgocią i związkami chemicznymi
  • długośc rolki to 100M, przez co wystarczy na dłużej
  • pęcherzyki powietrzne mają wielkość 1CM, przez co doskonale chronią małe przedmioty przed uszkodzeniem i wstrząsami
  • jest to materiał opakowaniowy dwustronny, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa

Folia bąbelkowa o tym wymiarze znajduje zastosowanie w sektorzach, które zajmują się pakowaniem niewielkich przedmiotów. Pakujemy w nią mały sprzęt elektroniczny, podzespoły sprzętu elektornicznego, książki, artykuły kosmetyczne, odzież, drobne elementy montażowe (typu śruby, nakrętki, kołki), biżuterię czy inne towary wymagające odpowiedniej ochrony. Warto dodać, że folia bąbelkowa chroni zawartość paczki przez wilgocią i działaniem chemikaliów, tak więc doskonale sprawdzi się ona podczas wysyłek dalekobieżnych. Mamy tu na myśli przesyłki lotnicze, morskie oraz kolejowe. Dodatkowo przez swoją specyfikację dba o zawartość pod względem stabilności, jest odporna na wstrząsy przez co amoryzuje zawartość. Folia pęcherzykowa o szerokości 20 cm pozwala nam także na tworzenie z niej różnego rodzaju opakowań takich jak woreczki, torebki, koperty bezpieczeństwa oraz inne opakowania ochronne. Folia ta jest zgodna z ideą zero-waste, można korzystać z niej wielokrotnie,a dodatkowo jest ona łatwa w utylizacji.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo folie pęcherzykowe (bąbelkowe) w różnych rozmiarach. Aby poznać lepiej naszą ofertę zapraszamy do zakładki "folia bąbelkowa". W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z chęcią podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy dobrać odpowiednie dla Państwa rozwiązania. Zapraszamy.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj