B4

Najmocniejsza z propozycji folii bąbelkowych w naszym sklepie to folia o oznaczeniu B4, która odznacza się największą grubością aż 90 gr/m². Jak łatwo się domyślić służy ona przede wszystkim do zadań specjalnych. Jakie to zadania? Zabezpieczanie dużych i ciężkich przedmiotów, często o ostrych krawędziach, które dodatkowo są wrażliwe na urazy, wgniecenia czy zarysowania. Do takich przedmiotów możemy zaliczyć między innymi sprzęty RTV, AGD, dzieła sztuki wykonane z różnych tworzyw i wiele innych. Folia ta posiada wiele właściwości, które zagwarantują bezpieczeństwo Państwa przedmiotom. Najważniejsza z cech to elastyczność, która pozwala na idealne dopasowanie folii pęcherzykowej do kształtu opakowywanego przedmiotu. Kolejna to wysoka odporność na rozerwanie czy pęknięcie. Dzieje się tak ponieważ folie bąbelkowe w większości przypadków produkowane są z zastosowaniem surowca o nazwie polietylen. Jest on najpopularniejszym surowcem wykorzystywanym do produkcji wszelkiego rodzaju folii. Ma on także właściowści niepalne oraz wodoodporne co tylko przemawia za jego użyciem.

Folia pęcherzykowa wypełniona jest sprężonym powietrzem co daje wysoki stopień amortyzacji i stabilizuje przesyłkę na każdym etapie podróży. Dzięki pęcherzykom o średnicy 1 cm przesyłka jest całkowicie bezpieczna, a w razie zgniecenia czy upadku z dużej wysokości pęcherzyki zadziałają jak miękka poduszka minimalizując skutki wypadku. Odpowienie zabezpieczenie przesyłki przekłada się także na wymierne korzyści finansowe. Mniej reklamacji z tytułu uszkodzenia towaru to mniejsze straty dla Państwa biznesu. Solidnie przygotowana do wysyłki paczka to także jasny sygnał dla klienta - firma/sklep dba o interes kontrahenta przez zadbanie o odpowiednie opakowanie transportowe. Z pewnością przełoży się to także pozytywnie na wzrost zamówień czy sprzedaży. Folia bąbelkowa to także jeden z najlżejszych materiałów pakowych, a tym samym łatwym w użyciu.

W naszym sklepie internetowym neopak.pl oferujemy Państwu folie najwyższej klasy,a co za tym idzie - najwyższej jakości.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że na opakowaniach znamy się jak nikt inny. Zaufały nam setki klientów, którzy z chęcią wracają do nas na kolejne zakupy. Szerokie grono doradców pomoże Państwu z wielka chęcią dobrać odpowiednie rozwiązania na miarę Państwa potrzeb. Firmy, jak i klienci indywidualni doceniają nas za fachowość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Dostępność
Wyróżnienie
szukaj