50cm - B1

FOLIA BĄBELKOWA 50CM - B1

Najważniejszym zadaniem folii bąbelkowej jest zabezpieczenie wszelkich przesyłek przed wstrząsami, uszkodzeniami mechanicznymi (zgnieceniem, naciskiem, zarysowaniem) oraz ochrona towarów przed kontaktem ze skrajnymi, niekorzystnymi temperaturami lub substancjami chemicznymi mogącymim wpłynąć na nie negatywnie. Jest to o tyle ważne, że najistotniejsze w transporcie przesyłek jest dostarczenie ich w idealnym, nienaruszonym stanie do odbiorcy. Rzutuje to bezpośrednio na opinię o danym dostawcy dóbr i jego obroty.

Folia bąbelkowa o szerokości 50 cm, którą Państwu oferujemy w naszym sklepie posiada wszelkie niezbędne atesty oraz przechodzi restrykcyjne testy podczas procesu produkcji. Stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych produktów, dlatego też współpracujemy z najlepszymi producentami folii bąbelkowych na rynku. Ich wytrzymałość stanowi zapewnienie sukcesu bezproblemowej wysyłki oraz bezpieczeństwa towarów, które są w nie pakowane.

Szerokość 50 cm doskonale sprawdzi się jako opakowanie ochronne dla przedmiotów o większych rozmiarach i przesyłek gabarytowych. Ta szerokość najczęściej wybierana jest do wysyłki i zabezpieczenia przedmiotów takich jak obrazy, albumy, lampy, elementy wyposażenia mieszkania, elektroniki i wyrobów szklanych. Autuem folii jest jej lekkość, co nie wpływa na zwiększenie masy przesyłki. Dwuwarstwowa folia bąbelkowa będzie pewną izolacją przez wszelkiego rodzaju upadkami, a zastosowanie jej jako wypełniacza pustej przestrzeni dodatkowo wzmocni ochronę.

Poniżej prezentujemy najważniejsze cechy folii z bąblami powietrznymi o szerokości 50 cm. Ma to na celu szybkie podsumowanie jej najważniejszych cech.

Charakterystyka produktu - folia bąbelkowa B1-50 cm:

  • szerokość produktu wynosi 50CM, sprawdzi się więc podczas pakowania większych przedmiotów
  • do produkcji oferowanej tu folii bąbelkowej wykorzystuje się polietylen odporny na wilgoć
  • produkt ten jest niepalny co wpływa na bezpieczeństwo w transporcie
  • folia jest lekka co ułatwia pracę i nie podnosi wagi paczki
  • długość folii zależy od Państwa indywidualnego wyboru opcji
  • posiada świetne właściwości amortyzacyjne niwelując wstrząsy
  • jest wielorazowego użytku co z pewnością zaoszczędzi środki i wpłynie pozytywnie na środowisko

Folia z pęcherzykami powietrza o szerokości 50 cm jest opaatrzona symbolem "B1" - oznacza to, że jest ona dwuwarstwowa. Daje to Państwu dodatkową pewność, że jej zastosowanie uchroni towary przed zniszczeniem podczas transportu.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Kolor
Rodzaj folii bąbelkowej
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj