Folia bąbelkowa szerokość 75cm

O zaletach stosowania folii bąbelkowych przekonują się na co dzień wszyscy ludzie mający do czynienia z różnego rodzaju przedsięwzięciami logistycznymi - czy to jako zawodowi pakowacze w magazynach firm z różnych branż czy też domowi użytkownicy pakujący swoje rzeczy w różnych celach. Folie te stworzone są z materiału o nazwie polietylen. Folie polietylenowe znane są natomiast ze swoich właściwości, którymi wyprzedzają inne tworzywa stosowane w przemyśle logistycznym. Przede wszystkim są one wysoce odporne na wszelkiego rodzaju urazy, rozciągnięcia czy pęknięcia. Dodatkowo chronią opakowane w nie przedmioty przed ogniem - sa niepalne, dlatego też chętnie stosowane są w transporcie dalekobieżnym takim jak transport morski, lotniczy czy kolejowy. Ich odporność na działanie większości czynników chemicznych to kolejny z atutów, który przekonuje raz po raz kolejnych przedsiębiorców do jej stosowania. Warto jednak pamiętać by zoptymalizować jej użycie wybierając odpowiedni rozmiar szerokości folii bąbelkowej, który pozwoli na bezproblemowe zabezpieczenie ładunku.

Oferujemy Państwu folię pęcherzykową o szerokości 75 cm, która sprawdzi się idealnie podczas zabezpieczania przedmiotów o dużych gabarytach. Do przykładowych przedmiotów należą między innymi sprzęty AGD, sprzęty audio i wideo (np. telewizory, odtwarzacze, projektory, rzutniki), ale także maszyny przemysłowe, czy meble. Poniżej prezentujemy Państwu najważniejsze cechy folii bąbelkowej wypełnionej sprężonym powietrzem, by ułatwić wybór i znaleźć odpowiednie rozwiązanie dostosowane do Państwa wymagań.

Charakterystyka produktu - folia bąbelkowa B1-75 cm:

 • folia ta ma szerokość 75CM przez co ułatwi proces pakowania przedmiotów o większych gabarytach
 • polietylen,z którego jest wykonana posiada najlepsze właściowści ochronne
 • jest niepalna - stanowi to dodatkową ochronę wartościowych przedmiotów
 • lekkość folii bąbelkowej nie zmieni wagi przesyłki
 • jest wodoodporna przez co chroni przed wilgocią
 • idealna do stosowania wszędzie tam, gdzie paczka narażona jest na działanie chemikaliów
 • jest całkowicie zdatna do recyklingu - dbają więc Państwo o środowisko
 • posiada dwie warstwy pęcherzyków o wielkości 1CM każdy oferując świetną amortyzację podczas uderzeń

Folia tej wielkości znajduje zastosowanie w handlu i dystrybucji. Wykorzystywana jest także przez firmy do zabezpieczania różnego rodzaju elementów stoisk promocyjnych na czas ich transportu. Jest też przydatna w domu. Zapewniamy najwyższą jakość produktów. Zapraszamy.

 • Gdzie kupić folię bąbelkową o szerokości 75 cm?

  Folia bąbelkowa to produkt, który od lat cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Jest jednym z najczęściej wybieranych opakowań ochronnych. Dzięki pęcherzykom powietrza, które pokrywają całą powierzchnię folii, świetnie amortyzuje wstrząsy, zapobiegając tym samym zniszczeniom towaru podczas transportu. Jest lekka, trwała, łatwa w użyciu oraz tania. Folia bąbelkowa sprzedawana jest w rolkach, które różnią się szerokością i długością.
  Dobrej jakości folię bąbelkową o różnej szerokości i długości w tym tą o szerokości 75 cm można kupić na stronie sklepu Neopak.pl. Produkty w tym sklepie mają konkurencyjne ceny, a zamówienia są realizowane szybko i sprawnie. 
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie