30cm - B1

Folia bąbelkowa to produkt wysokiej jakości, który zapewnia naszym towarom bezpieczeństwo na każdym etapie transportu. Na jej wytrzymałość wpływa między innymi ilość zastosowanych w niej warstw pęcherzyków powietrznych. Do jego określenia używa się w nazwie folii bąbelkowej symbolu "B" i kolejnych cyfr arabskich. Oferowana tutaj folia to folia dwuwarstwowa oznaczona symbolem B1. Oznacza to, że posiada ona dwie warstwy poduszeczek powietrznych, których zadaniem jest odpowiednio amortyzować i zabezpieczyć przed uszkodzeniem towar znajdujący się wewnątrz opakowania.

Charakterystyka produktu - folia bąbelkowa B1-30CM:

  • rozmiar folii o szerokości 30CM świetnie zabezpieczy niewielkich gabarytów przedmioty
  • towrzywo polietylenowe, z którego wykonana jest folia zabezpieczy przed wilgocią i związkami chmicznymi
  • długośc rolki to 100M co zapewni nam odpowiedni zapas folii
  • pęcherzyki o średnicy 1CM amortyzują i chronią przez zarysowaniami
  • dwustronny materiał opakowaniowy zapewnia dobrą ochornę przed niekorzystnymi czynnikami

Folia pęcherzykowa, którą Państwu oferujemy znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie odbywa się pakowanie, transport i wysyłka niewielkich przedmiotów. Chętnie zamawiana jest ona przez sklepy internetowe sprzedające małą elektronikę, biżuterię, ceramikę i porcelanę, odzież oraz wszelkiego rodzaju drobne towary. Folia bąbelkowa ma jeszcze jedno, dość istotne zastosowanie. Używana jest powszechnie jako wypełnienie pustej przestrzeni do paczek, zapobiegają obijaniu się,a przy tym uszkadzaniu towaru wewnątrz opakowania. Doceniana za swoje wszechstronne zastosowanie stanowi jeden z najchętniej zamawianych towarów do pakowania. Z folii bąbelkowej 30CM - B1 można tworzyć także opakowania typu: koperty, woreczki, torebki, które zabezpieczą towar najlepiej.

Dostępne u nas folie bąbelkowe 30 cm - B1 to folie najwyższej jakości, które odznaczają się jednymi z najlepszych na rynku parametrów. Opinie naszych klientów są dla nas bardzo istotne, bo to właśnie na ich podstawie dobieramy asortyment sklepu. Możemy zapewnić Państwa, że folie bąbelkowe zakupione w naszym sklepie są wytrzymałe, wydajne i przede wszystkim stanowią pewne zabezpieczenie. Jeśli mają Państwo natomiast inne pytania związane z tym produktem - zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Odpowiedzą oni na nie i pomogą dobrac odpowiednie dla Państwa produkty.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj